Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [#23] Użytkownik miesiąca - CZERWIEC


Sysia ;*

Rekomendowane odpowiedzi

UZYTKOWNIK.png

 

Wybierasz osobę, która Twoim zdaniem jest najbardziej zaangażowana w danym miesiącu w życie forum, serwerów, grup itp.

 

Osobę wybieramy do 10-go lipca.

 

Regulamin/zasady: https://csowicze.pl/topic/55878-użytkownik-miesiąca-na-czym-to-polega/

 

Wzór:

Nick osoby, którą wybierasz?:

Dlaczego ta osoba/Powód:

 

 

Osoba wygrana w poprzednim miesiącu i nie można jej nominować:

 

@ Mrs.Fuksiara

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby, którą wybierasz?: @ ferstel

Dlaczego ta osoba/Powód: Daje z siebie 100%, przykłada się do obowiązków, nie trzeba mu dwa razy powtarzać. Stara się dopinać wszystko na ostatni guzik i kontroluje pracę niższych rang. Brawo Fersti, oby tak dalej! :tapicheers:

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Nick osoby, którą wybierasz?: @ LewyBrzeG

Dlaczego ta osoba/Powód: Sympatyczny, pomocny gość, który wykonuje swoje obowiązki należycie :D

Edytowane przez RudaWrednaBaba
poprawka

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Nick osoby, którą wybierasz?: @ Pan Truskawa

 

Dlaczego ta osoba/Powód: Jak wiecie lub nie wiecie truskawka ma trochę za sobą wpadek. Aczkolwiek w ostatnim miesiącu znacznie się polepszył pod względem nawet samej reakcji na Czatboxa. Myślę, że zasługuje na tego uzytkownika miesiaca chociaz raz😂 

Nie no poważnie. Widać, że się stara. Bynajmniej dotychczas. Zobaczymy, co będzie dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby, którą wybierasz?: @ LewyBrzeG

Dlaczego ta osoba/Powód: W końcu mogę nominować tego gościa, dostrzegłem w tym miesiącu spore zaangażowanie i poświęcenie czasu dla forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby, którą wybierasz?: @ Mrs.Fuksiara  w takim razie @ ferstel

Dlaczego ta osoba/Powód: Jako jedyna ogarnia dwie rangi jednocześnie @ GamesSupport oraz @ Opiekun Redaktorów i moim zdaniem robi to na odpowiednim poziomie. Zapewnia ciekawe artykuły i darmowe gry. Szczerze pisząc, uważam, że administratorzy nie powinni być brani pod uwagę ponieważ po części nie są użytkownikami, a administratorami. Jeżeli miałbym wybierać administratora to @ ferstel , który jest "białym baranem w stadzie czarnych baranów" (to tylko porównanie, nie obrażajcie się). Head admin podejmuje się zamykania skarg, nieudolnie, ale próbuje. Holenderski moderator wyróżnia się jedynie aktywnością i przeskoczył poprzeczkę w najgłupszym ostrzeżeniu. Brawo! Jest jeszcze junior admin, który nienawidzi mnie najbardziej z całej administracji, więc w sumie xD 

Edytowane przez Boski Z Polski

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby, którą wybierasz?: @ ferstel

Dlaczego ta osoba/Powód: Po prostu za pilnowanie forum,  jest aktywny, przykłada się do swoich zadań i komunikuje z uzytkownikami i to juz od dluzszego czasu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby, którą wybierasz?: @ ferstel

Dlaczego ta osoba/Powód: Trochę się zastanawiałem, miałem dwa typy... Wykonuje swoją pracę rzetelnie, na czas, tak jak może. Sam prowadzi dział Grafiki, może nie dużo tam się dzieje, ale zawsze to dodatkowe kilka / kilkanaście minut

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby, którą wybierasz?: @ ferstel

Dlaczego ta osoba/Powód: Angażuje się w swoją robotę, zauważyłem też że jest często aktywny na forum. Posiada jeszcze dwie rangi forumowe. Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Sysia ;* usunął z polecanych i zablokował ten temat

Użytkownikiem miesiąca CZERWIEC zostaje @ ferstel - gratulejszyn!

:puchar:

 

 

P.S. 

@ Boski Z Polski dzięki za radę - w przyszłym miesiącu nie będzie można nominować administracji :D

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie