Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Czy empi nada się na Redaktora?


Borowik

Rekomendowane odpowiedzi

indeks.png.12c5b05b2692653d81e8941743cc9ddf.png

a9ZIXZa.png.e536bb80078a19daf6b097ffd8b2f840.png.6d427af714c4008438c047967047168e.png

Wymagania:

  • Znajomość zasad ortografii, gramatyki i interpunkcji +
  • Pisanie sensownych postów +
  • Konto na forum, które zostało zarejestrowano co najmniej miesiąc temu +
  • Minimum 40 postów -
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem +/-
  • Znajomość regulaminu +
  • Minimum 16 lat +
  • Brak ostrzeżeń na forum +
  • Co najmniej jedna przykładowa praca +

Obowiązki:

  • Moderowanie tematów w dziale Redakcji +
  • Poprawianie treści tematu oraz jego tytułu w dziale Redakcji +
  • Aktywność na forum +
  • Pomaganie użytkownikom +
  • Tworzenie poradników, pisanie newsów, robienie wywiadów, gazetek itp. +

Wzór:

Imię: Jakub
Wiek: 19

Kilka słów o sobie: Na początku chciałbym dodać informację o tym, że jestem tutaj krótko, a jak widać potrzebujecie Redaktorów. Aktualnie Mnie wzięła wena na tworzenie różnych prac, a także chęć rozłożenia swojego czasu między innymi na robienie różnych prac do Redakcji na tym forum. Zobaczymy jak to będzie wyglądać na bieżąco, a tymczasem chciałbym Wam coś opowiedzieć o Sobie, ponieważ nie wszyscy użytkownicy mieli okazje poznać moją personę, a mianowicie jak napisałem wyżej, a także w swoim przywitaniu mam na imię Jakub. Za niedługo również kończę 19 lat. Zdecydowałem się już napisać ten rocznikowy wiek, ponieważ niewiele brakuje Mi do przekroczenia tej bariery. Interesuje się informatyką, sportem, polityką, filmami, a także muzyką. Jeżeli zostanę przyjęty na to stanowisko lub też nie będziecie mieli okazję zobaczyć w Redakcji różne tematy między innymi poświęcone działowi polityki. Właśnie tą dziedziną życia zacząłem się interesować bodajże w pierwszej klasie Technikum, gdy Mój stary kolega, z którym później odnowiłem kontakt udostępniał tematy na Facebook'u odnośnie polityki, na przykład posty Partii Korwin, czy też Konfederacji, czyli połączenia trzech partii (Korwin, Ruch Narodowy, Konfederacja Korony Polskiej). To właśnie przed wyborami do Europarlamentu zacząłem już tak na serio bardziej interesować się tą dziedziną i powiem, że Mnie Ona zaintrygowała niemiłosiernie. Na razie jak wiadomo mamy wakacje, ale tuż po Nich idę do czwartej klasy Technikum (klasa maturalna), a to wiąże się z tym, że właśnie w Niej będę miał w przyszłym roku egzamin dojrzałości. Dla informacji dodam, że jestem na kierunku Technik Informatyk. Ostatnimi czasy odszedłem z sieci serwerów, która została zamknięta, a przy okazji niestety musiałem również dokonać zamknięcia swojego serwera, więc dlatego tutaj dzisiaj jestem i chciałbym się zaangażować w dział jakim jest Redakcja.
Doświadczenie: Dawno nie pełniłem tej funkcji, ale w przeszłości miałem z nią styczność niejednokrotnie i nawet nieźle Mi szło. Również mam duże doświadczenie w moderowaniu tematów i żeby objąć taką posadę trzeba mieć spore umiejętności w zakresie ortografii, interpunkcji, a także składni zdań. Wielokrotnie patrzyłem również na różne prace Redaktorów i dzięki temu również sporo się nauczyłem. Myślę, że będę dla Was odpowiednią osobą i wprowadzę swoje doświadczenie do waszej Redakcji, a także kreatywność. Chciałbym dołączyć do waszego grona Redaktorów i postarać się wykazać z jak najlepszej strony.

W czym czujesz się najlepiej? [Recenzje, Serie, Wywiady itp.]: Myślę, że czuję się dobrze w różnego rodzaju seriach, ale w recenzjach również mógłbym pokazać coś dobrego. Jeżeli chodzi o wywiady, to przez cały czas, kiedy miałem funkcję Redaktora miałem okazję przeprowadzić bodajże tylko dwa wywiady.
Przykładowe prace:

Kontakt:

  • Steam,
  • Discord,
  • Skype,
  • TeamSpeak 3,
  • Forum.

Liczę na sprawiedliwe rozpatrzenie Mojego podania.

a9ZIXZa.png.e536bb80078a19daf6b097ffd8b2f840.png.6d427af714c4008438c047967047168e.png

Pozdrawiam

@ empi^(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdecydowanie na tak :). Widać fajne zaangażowanie i wenę twórczą. Podanie bardzo ładne estetycznie i widać, że mu zależy. Zdecydowanie potrzeba nam takich ambitnych osób. Ortografia również na wysokim poziomie. Powodzenia! :)

9U61ktU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za okresem próbnym

 

 

  • podanie mnie zaciekawiło
  • wiek posiadasz
  • +/- te wymagania, ale wykazać by się mógł 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ręce do pracy się przydają, nie każdy to potrafi, ale widzę że się starasz, pracujesz, masz chęci i jesteś raczej obyty z tematem.

Nadrobienie postów to raczej nie będzie problem w Twoim wykonaniu.

Jestem na Tak

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za przyjęciem na okres próbny. 

 

Ładnie napisane podanie

Można dać szanse 

Chęci 

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie