Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga Diegoez20


Raijin

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: Raijin

 

Nick gracza oskarżonego: Diegoez20

 

Powód skargi: Pisałem już w grze do adminów/strażników co odpieprza ten gość, nic, cisza. około godziny 19:25-30, dołączył do CT do Russ'a. przejął dowodzenia i zaczął mnie zabijać przed otworzeniem cel (nie miałem nawet granata w ręku)  i wskrzeszać. Wczoraj wepchał się tak jak to on do CT i zaczął podrzucać broń TT, bił pałką.

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): Świadkowie myślę, że się znajdą wśród osób które były akurat w trakcie tego zdarzenia: 4EZ | Kuba44; Promyk; Front; Russ

 

Czas zdarzenia: 19:25-30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raijin ja też mam coś do powiedzenia powiedzieć ci? jak mnie wyzywałeś pszeklinałeś i to nie tylko 1 świadek był dużo razy mnie prawie za każdym razem jak byłem w ct więc ja też mam coś do powiedzenia ;)

 

 

Edytowane przez Diegoez20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli myślisz, że za swoje błaznowanie ktoś będzie cię głaskał po główce to się mylisz. Wyzywałem? Może ze 2 razy się zdarzyło, czy przeklinałem w twoją stronę? nie bardzo, powiedział bym, że pośrednio aby cię wyrzucili (tak użyłem bardziej dosadnego słowa) z CT bo po 1 nie ogarniasz a po 2 odpieprzasz maniane. Nie staram się wybielić ale jak masz wonty do mnie stwórz osobny temat na moją osobę, bo ta dotyczy ciebie i twoich "działań".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16;43;00 - @ Diegoez20 zabija ponieważ odliczył do końca. / jedyna uwaga do tej sytuacji to taka że odliczył 3210 w sekunde po czym odrazu zabił gracza mógł dać karniaka

szczególnie że stał w miejscu.

16;48;00 - ożywia gracza  po czym go zabija czyli FK

 

16;54;00- znowu go ożywia co jest dla mnie w ogóle nie zrozumiałe.

 

Z racji na wcześniejszą skargę na diego zgodnie z taryfikatorem banów gracz zostanie ukarany banem na 1 godzinę, gdzie następne słuszne skargi w jego strone bendą karane banem na CT.

11. Freekill/Teamkill - Ban od 5 minut do 3 godzin.

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie