Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Nowa Mapa


Brewol

de_dust2_medieval  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie żeby nowa mapa de_dust2_medieval została ?

    • Tak
      9
    • Nie
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie bardzo słabe posunięcie administracji z dodaniem tej mapy i nie liczeniem się z ludźmi, którzy grają na serwerze.... 

Oczywiście tak, właściciel ustala zasady, tylko czy to ma dobry wpływ ? ja jestem z tych którym się mapa nie podoba, nie jestem jedyny bo naprawdę na niej gó**o widać...

 

Ktoś w moich wcześniejszych propozycjach napisał, żeby dać jej okres próbny, to bardzo dobry pomysł, może dajmy tydzień takiego okresu, a ta Ankieta będzie ostatecznym werdyktem wszystkich, osobiście będę zapraszał na forum, żeby wypierdzielić tą mapkę :D

 

To co głosujcie i zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

 

O ile administracji pasuje moja propozycja, a w przyszłości polecam takie nowości przegłosowywać właśnie w tego typu ankietach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj jeśli jest nowa mapka wgrywana na serwer  to jest poddawana na okres próbny. To nie jest tak, że administracja nie liczy się z graczami tylko próbujemy odświeżyć, czy zrobić coś innego na serwerze by zobaczyć właśnie reakcje graczy. Czasem coś się spodoba a czasem nie, ankieta dobra sprawa wiec zobaczymy co gracze zdecydują 😊 

Edytowane przez os[A]

sygnForum.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko mapa została dodana i ludzie mają swój głos jeżeli się nie spodoba to zmienimy a po drugie proszę nie kusić ludzi żeby rezygnowali z mapy niech sami się wypowiedzą oraz zagłosują . Brewal nie kuś ludzie bo to jest nie ładne z twojej strony jak można prosić na forum do tego 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ waski_rs rozbawiłeś mnie tym :D

 

Gdybym miał takie moce to w innych celach bym je wykorzystał :D

Ja nie jestem forumowym gościem jak i wielu graczy z serwera, po prostu na serwie informuje ludzi, że takowa ankieta jest na forum, jeśli się im mapa nie podoba, a jak widzisz mają opcje wyboru, nie ma tu możliwości wybrania lepszego zła jak w polskiej polityce  :D

 

Edytowane przez Brewol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie