Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Redaktor-Proplayer


Proplayer

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Mateusz
Wiek:18

Kilka słów o sobie: Cześć, jestem Mateusz mam 18 lat. Pochodzę z Województwa Małopolskiego. Chodzę do Technikum Handlowego. Lubię bardzo robić ciekawostki, ostatnie czasy za interesowałem się zadaniami Redakcji. Moje hobby: sport, gry komputerowe , grafiki , oraz ciekawostki. Myślę , że mógł bym  pomóc naszej redakcji.
Doświadczenie: Narazie się uczę i zbieram doświadczenie np. oglądam na YT innych redaktorów jak robić estetycznie pracę na forum.

W czym czujesz się najlepiej? [Recenzje, Serie, Wywiady itp.]: Recenzje i Serie
Przykładowe prace:

 

Kontakt: Dsc, Forum i czasami ts 3.

Edytowane przez Proplayer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Widać Twoje starania, ale na ten moment wydaje Mi się, że niestety, ale Twoja kandydatura nie przejdzie. Szanuję to, że chcesz się uczyć i dalej nabywać doświadczenie związane z prowadzeniem Redakcji na forum, ale trochę interpunkcja i składnia zdań Trochę leży u Ciebie.

Oceniając obiektywnie Twoje prace doszedłem do wniosku, że jedynie ciekawostki o piwie trzymają pewien poziom, a reszta prac jest po prostu przeciętna. Dzięki tym ciekawostkom związanym z produktem jakim jest browar myślałem nad danem Ci głosu na tak, ale oczywiście na okres próbny. Doszedłem jednak do wniosku, że minusów związanych z estetyką niektórych prac, a także interpunkcją i składnią zdań jest więcej, a także Twoje podanie Mnie trochę odpycha, ponieważ jak ubiegasz się o stanowisko Redaktora powinno być ono zdecydowanie dłuższe, a także powinieneś zwrócić uwagę na estetykę.

Jestem na nie, ale mimo wszystko życzę Ci powodzenia!

Pozdrawiam

@ empi^(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

@ Proplayer  podanie wstrzymuje na 3 dni. W poniedziałek je rozpatrzę. Do tego czasu prosiłabym Cię, abyś się wykazał. Napisałeś, że lubisz recenzje, a żadnej nie widzę. 
Czekam na artykuł/news/recenzje. Do wyboru do koloru. Na podstawie samych ciekawostek nie mogę Cię przyjąć. :) tak będzie sprawiedliwie, bo widać, że Ci zależy i masz chęci, aczkolwiek pamiętaj "pchanie się" na wszystkie dostępne rangi nie jest dobre :) 

Popracuj również nad składnią zdań/ortografią i interpunkcją.


Wypowiedzi innych użytkowników mile widziane! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś ciekawą postacią, mając 18 lat popełniasz błędy na poziomie uczniów szkoły podstawowej. Sam nie wiesz co chcesz tutaj na forum robić, podania piszesz na wszystkie możliwe funkcje, to już nie są chęci a natarczywość. Ogólnie kaleczysz język, a ja jestem osobą dość wymagającą, chcesz być redaktorem to Twoje wypowiedzi powinny być na wysokim poziomie. Ciekawostki nie powalają, widać błędy, wrzucasz je aby tylko wrzucić. Jeszcze kilka podań i zapadnie mi w pamięć, że będziesz chodził do technikum Handlowego. Każde jest takie same, nic nowego, zachęcającego. Brak jakiegokolwiek doświadczenia, widać to po pracach. Po tym jak się zachowujesz, po Twoich wypowiedziach pokusiłbym się o stwierdzenie, że kłamiesz co do swojego wieku, nie wydaje mi się, abyś miał te 18 lat jak nam wmawiasz. Rozważyłbym nawet opcje nadania dla Ciebie zakazu pisania jakichkolwiek podań. Nie widzę Cię na jakiejkolwiek posadzie na tym forum. Na miejscu op. redaktorów już dawno podjąłbym decyzje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomość ortografii i poprawnej pisowni to raczej must have, w Twoim wykonaniu tego trochę brakuję, niestety są lepsi kandydaci na to stanowisko jak dla mnie.

Estetyka w Twoich pracach daje dużo do myślenia. Staraj się, nie poddawaj się, próbuj dalej, na ten moment jestem na Nie

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Miałam rozpatrzeć podanie w poniedziałek, aczkolwiek po głębszym zastanowieniu się oraz po dokładnym przepatrzeniu Twoich prac. Niestety muszę stwierdzić, że nie są one na poziomie bynajmniej "średniego" redaktora. 

Na plus jest to, że się starasz, ale Twoja interpunkcja, ortografia, gramatyka leżą i wołają o pomoc - popracuj nad tym. Estetyka prac również nie zadowala - żadnej pracy, która jest chociaż w 70% zrobiona przez Ciebie. 

Ciekawostki są kopiowane, a zapowiedź no cóż to tylko zapowiedź daje plusa do aktywności. 

Popracuj nad sobą i zapraszam za 2 tygodnie, ewentualnie miesiąc, chyba, że szybciej poprawisz swoje prace! :) 
Powodzonka!

podanie_odrzcuone.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie