Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane skarga jokerek23


misiek223

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:  od 16.04 (napisane podanie na redaktora) skargę piszę dziś tj. 30.06 czyli 16.04 - 30.06

Nick użytkownika: @ jokerek23

Dowody: Dział redakcji - https://csowicze.pl/forum/560-redakcja-csowiczepl/

Świadkowie: - 

Uzasadnienie: Więc tak, @ jokerek23 jest redaktorem przez 2 i pół miesiąca a nie robi kompletnie nic po za dodawaniem pytania dnia no i z tego co widze to jakieś tam cytaty wrzuca raz na jakiś czas. Wydaje mi się, że od redaktorów oczekujemy troszeczkę więcej.  Ostatnio dodał jakąś tam przekopiowaną ciekawostkę i jeden wywiad. Według mnie redaktor powinien starać się aby ten ich dział jakoś funkcjonował, tak jak robi to fuksiara piękne gazetki, artykuły etc w przypadku Jokera nic po za standardowymi schematami pytanie dnia, urodziny, cytat tygodnia. Na tyle ile czasu jest redaktorem mógłby chociaż spróbować gazetkę zrobic, poprzeprowadzać wywiady przeciez mamy tyle nowych osob na forum, porobic jakies opiniolandie cokolwiek. 

 

@EDIT

 

Chciałbym zaznaczyć, że proszę o to by skargę rozpatrzył kto inny niż opiekun redaktorów, ponieważ nie będzie to obiektywna ocena.

 

image.png.84f85a2f71b5d55321e3ae69634c4679.png

jeszcze nie zobaczyła skargi a już stwierdziła coś takiego xd 

 

pozatym jest na urlopie, wiec po co się wysilać 

@ Właściciel @ Head Admin @ Administrator @ Junior Admin

 

@edit2

 

Postanowiłem sprawdzić odpowiedz @ Mrs.Fuksiara  i niestety jest tam sporo "nieścisłości" nie mam wgladu do kalendarzu redaktorów no ale polecam to przeanalizowac co napisala xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

@ misiek223Mister Najpierw drama z @ RingoTS3  potem coś tam z Boskim. Teraz się uczepiłeś Jokerka bo powiedział, iż Reskiz nic nie robi na gamsie, noi miał rację. 

Napisałeś mi "kolesiostwo". Oczywiście, ale to tylko i wyłącznie z Twojej strony. (nie payrzysz na pracę reskiza w gamsie). Zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz. 

Napisałam, że gó**o bo już wiedziałam co w nim zawarte będzie + do tego miałam 4 osoby na pw. 


No to tak:
1. Mamy kalendarz redakcyjny w którym zawarte między innymi jest to, kto w jaki dzień co robi. 
W soboty mamy ciekawostki badź artykuł. Raz na tydzień coś musi być. 
Jeżeli @ jokerek23  zawalałby sprawy to dostawałby wpierdziel. - Co też się zdarzyło czy to ode mnie czy od Syśki. 

Jego aktywności jest naprawdę dobra, bo stara się żeby codziennie było pytanie dnia - tutaj wspominam @ Mechu , który mówił o tym, że pytanie dnia powinno być max. do 12. 

Jest wiele rzeczy, które wam umykają. 

2. Wywiady mamy co 2 tygodnie -  raz ja, raz on. Tak powinno to wyglądać, ale czasami nam się ktoś wysypie bądź nie możemy na czas, więc trochę mija. 

3. Tygodniki, dwutygodniki - są przydzielone do danych osób np. w tym miesiącu mam cpo i coś tam jeszcze a on cytat i coś tam jeszcze. 

4. Gazetki - nie każdy je potrafi więc odkąd pamiętam robiłam je JA oraz @ Sysia ;*

5. Co do artykułów/newsów - Tutaj przyznam Ci rację misiek. @ jokerek23  niestety odpuścił się w tym temacie, ale mam nadzieję, że od dzisiaj się poprawisz i w tym temacie. 

6. Oopiniolandie/Kim jestem - To są dwutygodniki. Raz jest to raz to. - Dzisiaj ja zawaliłam opinioandie bo jestem na urlopie i przepada "moja" kolej, a Jokerka nie mogę cisnąć, jeżeli powinnam zrobić to ja. 

Oczywiście można robić czegoś więcej - bo tego nie zabraniam, ale to już zależy od własnej woli :) 

Kalendarz redakcyjny jest w dziale ukrytym dla redaktorów :) 



Proszę o składanie podań na redaktora, nie gryziemy  ;) - Mówię tu do wszystkich. 


Skarga Ani PRZYJĘTA ani ODRZUCONA - po prostu do zamknięcia. 


Morał z tego taki - jeżeli macie jakieś zażalenia, pytania - piszcie pw, potem składajcie skargi :D



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż byłam opiekunem redakcji dłuższy czas to pozwolę sobie się wypowiedzieć. 

 

@ jokerek23 przyszedł do redakcji pełen zapału i energii do działania, nieraz dostawał ochrzan za pomijanie obowiązków, ale potrafił się zmotywować i później nie zawalal. Redakcja to niełatwy orzech do zgryzienia. Fakt, może ostatnio jego aktywność nie była zbyt widoczna dlatego też uważam że skarga jest po części słuszna. Tylko popatrzcie na to, że jest ich tam tylko dwójka, a mimo to nikt nie docenia ich pracy, co z tego że ktoś poświęci na artykuł pół dnia skoro nawet nikomu nie chce się do niego zajrzeć czy napisać choćby komentarza. Jeżeli ma kto czytać, to jest dla kogo pisać, ja sama straciłam zapał do tego widząc jakie jest zaangażowanie użytkowników - praktycznie  zerowe. Skoro przeszkadza Wam, że w redakcji mało się pojawia to pomóżcie, miejsc na redaktora jest kilka - WESPRZYJCIE zamiast się skarżyć. 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_odrzucona.png

Widzę że wszystko zostało ładnie opisane. Jak widać praca Redaktor jest podzielona na dane sektory i działania. Najpierw polecam skierować pytania o pracę do Opiekun Redaktorów bo od tego chyba jest a następnie pisać skargi :) Skargę odrzucam bo nie obciąża w żaden sposób tego co robi @ jokerek23 . Jeżeli coś będzie nie po myśli szło to na pewno opiekun ( Mrs.Fuksiara  ) się tym zajmie :D 

 

Tutaj dział do składania podań na redaktora jbc :DD 

-> https://csowicze.pl/forum/559-redaktor-25/ <-  

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie