Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane UB


ONLYHS

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: amaterasu 
IP / Steam ID*: STEAM_1:0:1748461022
Admin banujący: Maryjan
Data i godzina otrzymania bana*: dziś 22:56
Runda:
Serwer*: onlydd2#3
Powód: Aimbot
Link do demka*https://www4.zippyshare.com/v/GaozRuPw/file.html
Wycinek z konsoli*http://banicje.pl/amxbans/ban_list.php?bid=9356
Krótki opis sytuacji*

Edytowane przez ONLYHS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Maryjan  Zapraszam do rozpisania dema.Minimum 3 podejrzane akcje, czas 24h. 

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www4.zippyshare.com/v/GaozRuPw/file.html

 

@ ONLYHS  

Ale ciągnąłeś po modelu zostawmy to dla ubt ja miałem dodać tylko swoją rozpiskę 🌝. Miłego dnia

 

 

1:10 – Jesteś na gali rzucasz Granta potem się chowasz i znowu wychylasz i dwie głowy, to jest ciekawe jak głowy pociągałeś jakby ci przeciągnął celownik +b/-b.

 

3:04 Jesteś w trupie i dziwnie wychylasz potem wychodzisz w środek i jedna głowa potem przeciągnąłeś strzały w drugiego gracza padł? +b 

 

3:11  Ta głowa mnie też zastanawia co była?  (ale wiem, że go słyszałeś) +b.

 

 3:22 do 3:32   akcja wychodzisz z gali, ale głowy, ale to tak przeciągnąłeś, że naprawdę +b 

 

5:02 do 5:10 A to na b to też główka weszła przypadkiem, i to w celowanie w b +b 

 

5:20 Lecisz w okno i ten skan piękny co zabiłeś gracza? +b 

 

5:30 do 5:35 Byłeś wcelowany w trupa przed bramą wiedziałeś, że gość wyjdzie info od boga? +b  

 

6:25 Znowu przeciągnąłeś? Ciekawe nawet farta byś nie miał +b 

 

7:25, Skąd wiedziałeś, że gracz zleci z  bs a? +b.

 

@ .:TR@kToR:.  

 Dla mnie gość spalony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:10 - dostałem dwa flesze, dlatego się schowałem(na HLTV nie widać, że je dostałem na pysk). chłopy stali w tym samym miejscu, więc nic nie musiałem przeciągać tak naprawdę, celownik się nie ruszył, tylko ja w prawo na schodach.

3:04 - tu nie ma nic dziwnego, cały czas patrzyłem z dolnego na mida, widać było, że typ rzuca granaty z zielonych, więc to na niego chciałem wychylić, a sami wbiegli kolejni.

3:11 - tu nic nie ma.

3:22 do 3:32 - nic nie musiałem przeciągać, bo to pestki, a nie full auto. oni nawet się nie ruszali, tylko stali w tym samym miejscu, gdy wychylałem. nawet nie musiałem zmieniać pozycji celownika.

5:02 do 5:10 - normalna głowa. przecież widać, że pojawił się model TT w wejściu do trupa, gdy stałem na podeście.

5:20 - zwykły skan na bramę, przecież zniknął z widoku, więc uciekał na mida. do tego lucky kill.

5:30 do 5:35 - o ile dobrze słyszę to flesz poszedł od nich z trupa na B, więc sami się sprzedali. poza tym akcja cały czas działa się na tym BS'ie.

6:25 - tu nie wiem o co chodzi, nikogo nie zabiłem.

7:25 - chłop już wcześniej wychylił z pochylni w 7:00, poza tym w 7:12 rzucił granata na gale, do tego słychać, że jest nade mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracz_odbanowany.png

1:10 - -b 
3:04 - Wychyla jak każdy inny rash górny na dolnego na midzie słychać strzały normalne wychylenie i full auto. -b
3:11 - Tak widził go już 15 sekund przed jego zabiciem, strzela seriami nic ciekawego, a głowa zwyczajna. -b 
3:22 do 3:32 - To się nazywa "pestkowanie" i nic prawie tu nie widać pov'y się nagrywa. -b 
5:02 do 5:10 - -b
5:20 - -b
5:30 do 5:35 - Biegnie jak słoń od górnego. -b
6:25 - Nic tu nie ma. -b
7:25 - Znowu tupanie... -b

                                          Gracz gra czysto technicznie akcje są proste gra na słuch i w dodatku potrafi ruszać myszką, ub wracaj do gry.

Edytowane przez .:TR@kToR:.

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie