Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Redaktor Fanpage] Proplayer


Proplayer

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Mateusz
Wiek:18
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: W weekendy to od 18:00 do 24 a w tygodniu głównie wieczorami.
Czy pracowałeś już na fanpage?:nie, ponieważ pierwszy raz ogulnie pisałem podanie na normalnego redaktora.
Opisz siebie:Siema jestem Mateusz mam 18 lat i pochodzę z woj. Małopolskiego. Od Września będę chodził do 3 technikum na kierunek Technik Handlowiec. Lubię grać w piłkę nożną oraz siatkówkę. Dużo razy próbowałem podrywać kobiety xD.
Dlaczego akurat Ty?:Ponieważ, widzę 0 chętnych na to stanowisko. Po drugie nie ma żadnych redaktorów Fanpage. A po za tym , chciałbym się wykazać po raz pierwszy jako Redaktor Fanpage.
Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10):Sami oceńcie , ale nie będę za wyżał  dam sobie z ortografii 5,5.  
Kontakt: Discord , Steam i posiadam również TS3.

Edytowane przez Proplayer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byka to ty nawet w podaniu walnąłeś

11 godzin temu, Proplayer napisał:

Czy pracowałeś już na fanpage?:nie, ponieważ pierwszy raz ogulnie pisałem podanie na normalnego redaktora.

Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10):Sami oceńcie , ale nie będę za wyżał  dam sobie z ortografii 5,5. 

 

Nie rozumiem czemu pchasz się na rangi na siłę. Prócz podania to nie widzę Twojego jakiegoś zaangażowania w życie forum.

 

Jestem NA NIE

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzcuone.png

Ocena Twojej interpunkcji i ortografii na pewno nie jest oceniona na nawet 5.5..

Od razu w podaniu strzeliłeś takie byki których na pewno nie może robić redaktor fanpage.
To samo świadczy o doświadczeniu osoby na stanowisku. Również brak jakiegokolwiek zaangażowania w życie forum oraz słaba aktywność.


Odnosząc się do tego: 

 

21 minut temu, Proplayer napisał:

No to nie źle widać , że nie wchodziło się na dział redakcji mam tam aż 3 ciekawostki i Newsa :D

 

To nie znaczy że Twoje zaangażowanie jest na 200%. Tu nie chodzi o samo dodanie news'a czy ciekawostki.. Tu chodzi o ogólną pracę na forum i chęć rozwoju jej pod wieloma względami. 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie