Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane empi wita Was


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jak zapewne niektórzy już tu wiedzą, ponieważ miałem okazję już poznać kilka osób z tej sieci, ponieważ głównie gram Sobie czasami na Only DD2 #3 i siedzę na TeamSpeak'u 3 z danymi osobami. W sumie nawet zakolegowałem się z niektórymi, ale nie będę w tej kwestii się rozpisywał.

Zacznę od tego, że myślę by nie zawitać tutaj na stałe, ale są to jeszcze pewne kwestie do ułożenia w głowie.

Nazywam się Jakub i niedługo kończę 19 lat. Uczęszczam do szkoły o profilu Technik Informatyk, więc jeszcze rok przed tym jak będę miał okazję pisać maturę. Wszystko pokaże przyszłość i mam nadzieję, że jak uda się do Niej podejść to Ją zdam.

Moje zainteresowania to komputery, gry, sport i od pewnego czasu polityka, więc będziecie mieli okazję porozmawiać ze Mną na te kwestie na CzatBoxie.

Myślę, że takie krótkie przywitanie wystarczy, ponieważ jak pewne osoby będą chciały, to będą mogły Mnie poznawać na bieżąco.

Pozdrawiam

@ empi^(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżem dobry

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie