Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [UBTeam] .Vegeta


.Vegeta

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: .Vegeta

Imię: Kacper 
Wiek: 16 
Steam ID: STEAM_1:1245594561
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 2-3h
Opisz siebie: Witam Jestem Kacper mieszkam w małej wiosce. Interesuję się informatyką a także bieganiem. Lubię sobie pobiegać tak z godzinkę na rozluźnienie. Nie jestem człowiekiem który chce się pochwalić przed kolegami czego on to nie zrobi bardziej jestem człowiekiem rozsądnym z umysłem. Wydaję mi się że nie ma ze mną żadnych problem bardziej staram się ich omijać. Nie jestem osobą fałszywą które obgaduję drugą osobę. Lubię bardzo czytać książki. To chyba wszystko o mię Dzięki :]
Dlaczego akurat Ty?: Jestem osobą odpowiedzialną zawsze gdy mam czas to staram się wbić na forum obczaić co tam się dzieję. Nigdy nie byłem UB  więc chciałbym sprawdzić się w tej roli. 
Czy miałeś styczność z sourcebansem?: TAK
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: 7,5/10
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: TAK | Były to denizeus a także onetap 
Kontakt: FORUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu piszesz podanie...

 

Gdyby ci zalezało to bys dal sie poznać i starał sie nabijac posty i dac sie poznawać

 

+/-wiek

-nikt cie dalej nie zna 

- podanie 

- XDDD Denizeus najlepsze cheaty uzywane przez ciebie xd

 

 

 

dam ci rade, daj sie poznac nadrob aktywnosc i wtedy pisz

Edytowane przez takko

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.d92c72614aaea5e71fc5f999b8925e81.png
Aktywność mierna, ostatni post 5 maja, poprzednie twoje podanie wyglądało identycznie; mało przekonywujące obydwa te podania. A zresztą kim ty jesteś tak w ogóle :lul: 
Tak jak @ takko  napisał, nadrób aktywność i daj się poznać, bo no-name'owi takiej odpowiedzialnej rangi raczej nie dadzą ;)
Pozdro

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również na nie

 

- aktywność

- podanie

+/- wiek

 

Szczerze mówiąc nawet nie wiedziałem, że jest taki użytkownik na forum, a to o czymś świadczy :P 

 

P.S popracuj trochę nad składnią zdań, bo średnio zrozumiałem to co napisałeś:

14 godzin temu, .Vegeta napisał:

Wydaję mi się że nie ma ze mną żadnych problem bardziej staram się ich omijać. Nie jestem osobą fałszywą które obgaduję drugą osobę.

 

:ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien:

motorbike.gif

:ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2021 o 00:24, .Vegeta napisał:

Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: TAK | Były to denizeus a także onetap

Używanie paste cheatów z darmowych configów no tak średnio co powiem. A używałeś może kiedyś OA, AW,SCc? Jeśli nie to nie znasz połowy cheatów. 

 

 

Na Nie.

 

Wchodzisz raz na ruski rok, brak aktywności w działach forum i btw " szukanie kolorku'??? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie