Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Bezsensowny warn


Boski Z Polski

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, muszę się odwołać od jakiś śmiesznych warn'ów bo szanowny, dojrzały i doświadczony @ SkeR  wlepił mi warn'y za wyrażenie swojej opinii o moderacji, która jest totalnie useless. 

 

O to dowody, które moderator mi przedstawił:

 

dsada.png.ce5d890ddcb5c0e4e7814e3b422cb408.png.ed0940b9b052aafbe6d1150cd81bb953.png

dsadadsads.png.76bb3a62d4302a693d07997e16e6e46e.png.928153a3d3aba9a470b0e63523eed673.png

 

A co ja mam napisać? Odkąd przyszedłem na to forum to niebyło dnia bez żadnej awantury, a moderacja totalnie nie potrafi sobie poradzić. Żeby konflikt się zakończył musi @ RumcajsJumper  wchodzić i wyłączać chatbox'a / forum. :kekw: 

 

image.png.e4efc4e2bbd4ac031e18349856fc0201.png.4d8adcead69444f6ce3e35b870037bef.png


Moderatorzy bardziej się przejmują opinią aktywniejszych użytkowników niż pilnowaniem porządku na forum.

Dzisiaj trwała dosyć długa, burzliwa wymiana zdań i nasz doświadczony moderator postanowił wejść na forum trzy godziny po awanturze i wlepić mi trzy warn'y za wyrażenie opinii o ich pracy. 

 

Moderacja podczas dramy:

Trwa drama / 1 godzina moderacja śpi

2 godzina moderacja chrapie

3 godzina moderacja warn'uje 

 

1 screen - wyrażenie opinii o moderacji

2 screen - w sumie druga część wyjaśnia pierwszą

 

Składając podanie na moderatora chyba każdy spodziewa się jakiejś negatywnej opinii więc dziwię się czemu najbardziej "dojrzała" osoba z moderacji wlepia warn'y za wyrażenie negatywnej opinii o ich pracy. Już nic nie można napisać negatywnego bo ich dupcia zapiecze? Napiszę to jeszcze raz. Nie obraziłem nikogo, a jedynie wyraziłem opinię i w sumie nie zamierzam się z niej wycofywać. @ Moderator jest do pi**y, 

 

Totalny bezsens oraz cenzura. Proszę czerwonych o interwencję :)

Edytowane przez Boski Z Polski

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: co do warnów wg mnie są jak najbardziej słuszne, nie musiałeś aż w tak dosadny sposób pisać, co sądzisz o moderacji, mogłeś to ująć w bardziej elegancki sposób.
Ale co do dyskusji na czacie, nie ukrywajmy że trwała zbyt długo, a nikogo z administracji ni widu ni słychu, no kurrrcze nikogo. Rozumiem, że można być zajętym, być w pracy, szkole, itd. Ale pamiętajmy, że czatbox juz wiele rzeczy widział i takie dyskusje są już prawie na porządku dziennym, nie można poświęcić chociaż 5-10 minut na sprawdzenie forum? No dajcie spokój :/ 

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat_zamkniety.png

 

Witam, postaramy się aby nasza moderacja szybciej reagowała na wszystkie sytuacje które mają miejsce na chatboxie. Ale bądźmy ludźmi... Nie jesteśmy robotami które będą 24/7 i cały czas monitorowały chatbox w celu likwidacji takich akcji. Jeżeli byśmy tak chcieli to parę osób by już dawno miało problemy i warny na swoim koncie. Nie wszystko możemy wypatrzeć. 

 

Co do warnów? Są one słuszne.. A dlaczego? Popatrzmy sobie na treść Twoich wiadomości. Są one kulturalne?
Jeżeli to jest Twoja opinia to okej, ale wyrażona w sposób niestosowny i zawierające frazy obrażające moderację forum :) 
Dziękuję, pozdrawiam ;) 

 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie