Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga speedy


Infiniti

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: Infiniti

 

Nick gracza oskarżonego: speedy

 

Powód skargi: Dostałem bez powodu slaya od  admin tłumaczył że 30 sekund na bunt chodź na demku widać czarno na białym że ostatniego zabił blisko cel i giera tak ? no wszystko widać zacząłem się strzelać z WeDieTohether nie minęło nawet 10 sekund po czym dostaje slay od speediego zachowanie podłe tego nie zrównoważonego admina Mam nadzieję że poniesie poważne konsekwencje.

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): https://www106.zippyshare.com/v/Ci2rGCwf/file.html

 

Czas zdarzenia: dziś 17.06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniesie poważne konsekwencje
25 lat lub 100zł grzywny
ty serio nie masz co robić w wolnym czasie, że srasz się o każda najmniejszą rzecz i o każdego FK spamujesz na u@, jezdzisz po graczach i wyzywasz ich. Może admin nie ogarnął i myślał, że dłużej się buntujesz? Coś z głową Ci nie trybi czy o co chodzi bo zastanawiam się czy wszystko git pod kopułą, chociaż w sumie upały dzisiaj 30 stopni to może udaru jakiegoś dostałeś? Przestań zachowywać się jak kretyn. Rozumiem jak byś dostał niesłusznego bana czy coś a srasz się na forum, że dostałeś slay'a. konfitura urosła nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, kondzio777 napisał:

poniesie poważne konsekwencje
25 lat lub 100zł grzywny
ty serio nie masz co robić w wolnym czasie, że srasz się o każda najmniejszą rzecz i o każdego FK spamujesz na u@, jezdzisz po graczach i wyzywasz ich. Może admin nie ogarnął i myślał, że dłużej się buntujesz? Coś z głową Ci nie trybi czy o co chodzi bo zastanawiam się czy wszystko git pod kopułą, chociaż w sumie upały dzisiaj 30 stopni to może udaru jakiegoś dostałeś? Przestań zachowywać się jak kretyn. Rozumiem jak byś dostał niesłusznego bana czy coś a srasz się na forum, że dostałeś slay'a. konfitura urosła nowa

po 1 twój komentarz bez sensowny nic nie wnosi tutaj tylko  wyzywasz mnie teraz publicznie na forum i prowokujesz do kłótni . po  3 kultura osobista przyda ci się to że matka w domu cię nie nauczono to zachowaj pewne rzeczy do siebie. Jak ty takie coś wypisujesz i masz taki tok myślenia to ty dużo nie osiągniesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to lecimy, napisze z pamięci bo nie ma mnie w domu, a ten człowiek po prostu jest śmieszny. Był ostatni więzień oraz 2/3 buntowników (nie pamiętam dokładnie), napisałem na y@, że macie 30 sekund na bunt, specjalnie dla ciebie wyjaśnie, wykonanie buntu, a jeszcze jaśniej specjalnie pod twoje rozumowanie zabicie strażnika. Minęło 15 sekund napisałem, że macie tylko 15 sekund, po tym czasie dałem jeszcze z 5 sekund na bunt po czym dostaliście slaya. Widze, że ktoś tu poczuł sie jak pan i władca serwera bo 2 skargi zostały przyjęte xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, TenSpeedy napisał:

Dobra to lecimy, napisze z pamięci bo nie ma mnie w domu, a ten człowiek po prostu jest śmieszny. Był ostatni więzień oraz 2/3 buntowników (nie pamiętam dokładnie), napisałem na y@, że macie 30 sekund na bunt, specjalnie dla ciebie wyjaśnie, wykonanie buntu, a jeszcze jaśniej specjalnie pod twoje rozumowanie zabicie strażnika. Minęło 15 sekund napisałem, że macie tylko 15 sekund, po tym czasie dałem jeszcze z 5 sekund na bunt po czym dostaliście slaya. Widze, że ktoś tu poczuł sie jak pan i władca serwera bo 2 skargi zostały przyjęte xD

To nie jest żadne wytłumaczenie na demku jasno widać że jest trzech graczy ja ktoś tam i trzeci z czego jeden wykonuje tylko polecenia a kolega strzela w wedie tak samo jak ja strzelałem i wedie die zabił tamtego koło gr i wtedy było nas dwóch jak na demku widać buntowałem się wedie dostawał odemnie obrażenia a ty po chamsku dałeś mi Slay-a A co do Pana i Władzcy ktoś musi te skargi pisać jak admin nie panuje nad swoimi emocjami i psychicznie nie daje rady to polecam udać się na urlop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem prowadzącym więc się wypowiem. Ja poprosiłem admina aby upomniał buntowników o 30s na bunt więc w sumie mieliście z minutę na bunt. Druga sprawa jesteś pasożytem serwerowym tylko bierzesz a nic nie dajesz tacy ludzie są grosze niż odchody, ponieważ są one chcoiaz potrzebne w środowisku. Na demku widać że bunt trwał ponad 30 sekund, co powinno kończyć temat.

Pozdro 

WDT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, WeDieTogether napisał:

Ja byłem prowadzącym więc się wypowiem. Ja poprosiłem admina aby upomniał buntowników o 30s na bunt więc w sumie mieliście z minutę na bunt. Druga sprawa jesteś pasożytem serwerowym tylko bierzesz a nic nie dajesz tacy ludzie są grosze niż odchody, ponieważ są one chcoiaz potrzebne w środowisku. Na demku widać że bunt trwał ponad 30 sekund, co powinno kończyć temat.

Pozdro 

WDT

Prawda jest taka że was boli to że ktoś ogarnięty piszę na was skargi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po 1 . Jesteś ogarnięty jak kupa liści na wietrze.

Po 2. Jak myślisz nie wiadomo ile będziesz sobie siedział i czekał, to się mylisz. Jeśli admin Ci pisze,masz 30 sekund, to masz 30 sekund,. Proste.  Każdy gracz ma obowiązek wykonywania poleceń admina, jeśli nie są one sprzeczne z regulaminem.

3, twoich skarg i plucia się o byle gowno to mamy serdecznie dość. 

4. Jak Ci się nie podoba zmień serwer, albo się ogarnij. Inaczej dostaniesz lote.

 

skarga_odrzucona.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie