Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Grafik] Proplayer


Proplayer

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Proplayer
Imię: Mateusz
Wiek:18
Jakich programów używasz do grafiki?: Tworze własne grafiki i używam do tego Photoshopa oraz PicsArt.

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?:na forum moge poświęcić 4-6 h głównie wieczorem.
Opisz siebie: Jestem tak jak zwykły 18 latek. Mam na imię Mateusz jak wyżej pisałem. Pochodzę z woj. Małopolskiego. Od dzieciństwa interesuję się grafikami.
Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ nie ma takiej grafiki której bym nie zrobił. Z chęcią będę robił grafiki na forum oraz dla użytkowników forum.

Na ile oceniasz swoje umiejętności (1-10)?:8
Twoje przykładowe prace (Co najmniej 3):


Kontakt:Discord , forum i steam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Proplayer napisał:

Na ile oceniasz swoje umiejętności (1-10)?:8

XD no nie powiedziałbym, że na 8, prędzej na 2, takie prace to nic innego jak wstawienie randomowych pierdół na obrazek i nazwanie tego "grafiką"

 

1 minutę temu, Proplayer napisał:

Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ nie ma takiej grafiki której bym nie zrobił. Z chęcią będę robił grafiki na forum oraz dla użytkowników forum.

:japier: nie przekonuje mnie taka argumentacja, zwłaszcza po jakości "twoich" "prac" 
Konto pod podanie, nikt cie tu nie zna, "prace" marnej jakości

Jestem na NIE ;) 

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Opublikowane przez ciebie prace nie wyglądają przekonująco. Zdjęcia pobrane z internetu, na nie nałożone w programie graficznym filtry i nieumiejętnie wklejone napisy, które w ogóle tam nie pasują. Przecież to jest max 5 minut roboty. Nie oszukujmy się - te grafiki wyglądają, jakby zostały wykonane przez osobę, która pierwszy raz w życiu ma styczność z programem graficznym. 

W dodatku konto na forum założone przedwczoraj. Nikt cię tutaj nie zna. :niewiem:

Edytowane przez radkovsky

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruch chatfu xD i tak już jest pewnie odrzucone to przyspieszę to :D.A po drugie 

te grafiki sam robiłem a nie z neta wziołem z PicArt i tworzyłem na telefonie pozdro. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzcuone.png

Nikt Cię nie zna, Twoje prace na pewno nie oceniałbym na 8/10. Bardziej w okolicy 3/10 ale jest i tak to bardzo zawyżone. 
Nie przyjmuj tego jako hejt, tylko przysiądź sobie do jednego programu i działaj z nim. Nabierzesz doświadczenia i wtedy spróbuj swoich sił :) 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie