Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane X Wolny Kurdystian Skarga.


Infiniti

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: Infiniti

 

Nick gracza oskarżonego: Wolny Kurdystian

 

Powód skargi: Nie wiem od czego tu zacząć nie będę się rozpisywał bo to nie ma sensu największego ;) Po prostu dostałem uczciwego bana tak przyznaje się Ale jest to Karygodne zachowanie administracji taka sytuacja nie powinna mieć miejsca na serwerze i tacy adm/strażnik powinien dostać z automatu degradację. Przechodząc do sedna była jakaś tam zabawa graliśmy Ok zabili mnie wiadomo Po paru sekundach słyszę Infiniti Ty Ku*** Jeb** !!!! ... chodź nic się do niego nie odezwałem ani słowem. Później dostałem banicję słuszną Owszem wyzwał mnie to się obroniłem i też go wyzwałem I chodzi mi o to że właśnie ten gracz Stz Stasiu nie dostał banicji za prowokacje i pierwszy się do mnie spultał... Na Koniec Słychać Głupie UŚMIESZKI Wolnego. ;) 

Przesyłam AMXBANS + WIDEO :)  

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): https://www71.zippyshare.com/v/hq01kdZz/file.html

 

Czas zdarzenia: Dziś 16.06 Około 18.20 

bandicam 2021-06-16 19-21-37-762.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak.

Była wtedy tłoczna i toksyczna atmosfera, musiałem zbanować  ciebie i Dopermna.

Najwidoczniej zapomniałem zbanować gracza "sTz Stasiu" bo również obrażał cię.

 

31 minut temu, Infiniti napisał:

Na Koniec Słychać Głupie UŚMIESZKI Wolnego. ;) 

 

Nie śmiałem się, na nagraniu też to widać, miss clickiem nacisnąłem przycisk gdzie mam zbindowany mikrofon.

Pozdrawiam ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, `Wolny napisał:

Więc tak.

Była wtedy tłoczna i toksyczna atmosfera, musiałem zbanować  ciebie i Dopermna.

Najwidoczniej zapomniałem zbanować gracza "sTz Stasiu" bo również obrażał cię.

 

 

Nie śmiałem się, na nagraniu też to widać, miss clickiem nacisnąłem przycisk gdzie mam zbindowany mikrofon.

Pozdrawiam ;)

 

Nie wiem żałosny jesteś "zapomniałem" Dobrze że mózgu nie zapomniałeś nie jest to wytłumaczenie żadne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Moderator warn z notatką dla tego pana za obrazy. Dobrze nam znany z obraz, to moze sie człowiek trochę ogarnie.

Każdemu może w chaosię się zapomnieć. Tym bardziej wiem jakie dymy na JB potraficie Robić.

Wolny Kurdystan, nie doprowadzaj następnym razem do takich sytuacji. Upomnienie słowne.

 

skarga_przyjeta.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie