Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane znikajace bany skarga


misiek223

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 15.06 +/- po 22

Nick użytkownika: Nie wiem kto usunął bana. Podejrzewam, ze ktoś z dd2#3 :) 

Dowody: ban był bana nie ma, ale dużo ludzi widziało moze ktoś ma skrina to wstawcie. Dodatkowo można zerknąć co się działo na chatboxie od około 22.

Świadkowie:  @ QualleN  był na serwerze jak dostałem bana no i osoby co były na czacie widziały bana w bansie, mozna przewinąć. 

Uzasadnienie: Dostałem bana na 30 minut od pietrka z powodem "zmien nick"  spytałem @ Boski Z Polski  i @ Maryjan czy mogli by mnie odbanować (wczoraj to robili) na co odpowiedzieli, że nie mogą. Ban się skończył, wróciłem na serwer i dostaje wiadomość że ban zniknął z bansa. Bez przesady, zeby usuwali bany i to w dodatku te które wygasły, nawet nie mam jak teraz skargi napisać za nie słusznego bana ;p

 

 

@EDIT ten ban zniknął z bansa 

image.png.b67b531e900e485439639a309f3420b8.png

 

image.png.72fae6953760df61834f5d674b0c6540.png

 

a to bany za które dostałem ostatnio ub 

 

image.png.c365d8d1ea4b58ce34bf617425749545.png

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak w Regulaminie u nas na serwerze jest że gracz nie może posiadać obraźliwych Nicku. 

@ misiek223Mister  sprawdziłem w logach to co mówi @ Pietrek90  i się wszystko zgadza . Najpierw cię kicia  potem zbanował bo wchodziłeś dalej. 

@ misiek223Mister  Robisz dymy a niektórych graczy zaczyna to wkurwiac już u nas na serwerze. 

 

@ Boski Z Polski  Wtedy co dostałeś od niego ub został poinformowany że nie może tak robić że od tego jest ubt forum lub właściciel Serwera. To oni decydują. Głównie ubt !

 

Zachowanie jak 13 letnie dziecko co ja mogę powiedzieć . 

 

Nicki Pedalska i takie tam są obraźliwe dla niektórych graczy a kłócić się o byle jaki nick to naprawdę już dziecinada.

 Mogę powiedzieć iż  napewno @ misiek223Mister  ten nick pedalska to nie twój tylko specjalnie wymyślony. 

 

 

 

Ten drugi Ban na Nicku jest nie potrzebny. 

Takimi skargami takim zachowaniem psujemy atmosferę na forum i na serwerze bez sensu 😂

@ misiek223Mister Ja miałem bekę z tego nicku ale co ja mogę powiedzieć dla mnie nawet takie Nicki nje robią wrażenie. Nie bądźmy dziećmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, OxyMen2 napisał:

To tak w Regulaminie u nas na serwerze jest że gracz nie może posiadać obraźliwych Nicku. 

@ misiek223Mister  sprawdziłem w logach to co mówi @ Pietrek90  i się wszystko zgadza . Najpierw cię kicia  potem zbanował bo wchodziłeś dalej. 

@ misiek223Mister  Robisz dymy a niektórych graczy zaczyna to wkurwiac już u nas na serwerze. 

 

@ Boski Z Polski  Wtedy co dostałeś od niego ub został poinformowany że nie może tak robić że od tego jest ubt forum lub właściciel Serwera. To oni decydują. Głównie ubt !

 

Zachowanie jak 13 letnie dziecko co ja mogę powiedzieć . 

 

Nicki Pedalska i takie tam są obraźliwe dla niektórych graczy a kłócić się o byle jaki nick to naprawdę już dziecinada.

 Mogę powiedzieć iż  napewno @ misiek223Mister  ten nick pedalska to nie twój tylko specjalnie wymyślony. 

 

 

 

 

Proszę jeszcze dodać logi bez IP z tych sytuacji i rozstrzygniemy temat by pozbyć się zbędnego spamu. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Pedalska Aparycja - Chodzi o pedalski wygląd, czyli o wygląd zewnętrzny. Może chodzić zarówno o to, że sam siebie tak nazwał, więc jeżeli pod tym względem Jego nick powstał to jest to jednoznaczne z tym, że nikogo nie obraża ;)

Robicie gó**o tak naprawdę o nick, który nikogo nie obraża. 

Google nie boli. 

Ps. Jako społeczność LGBTQ mogłabym sobie ustawić LESBIJSKA APARYCJA i byłoby to samo.  Masakra z wami, zaraz o głupie "Jestem debilem" będziecie wywalać. 

@ misiek223Mister  ma swoje za uszami, ale jednak w tej sytuacji ma rację. Nie powinien mieć bana nawet kicka. Uwzięliście się na niego jak nie wiem na co. 

@ Pietrek90  jesteś mściwy za to co na Ciebie gadają więc się tak odgrywasz. U mnie na serwerze było to samo - ktoś Ci się nie podobał, bądź Cię lekko od kalek wyzwał i od razu banik poszedł. Brawo, byle tak dalej, a każdego wywalisz za to, że się z Ciebie śmieje. 

@ Pietrek90  Również mam z Ciebie beke, bo za prawdę blokujesz ludzi na fb albo steam, do tego robisz z siebie ofiarę losu. Nie dziw się że każdy to łąpie. I nie chodzi o Twoje życie prywatne, tylko o Twoje durne zachowanie :) 

Podpinam się pod skargę bo było wszystko wyjaśniane SB, więc jestem "świadkiem" głupiego zdarzenia, a skarga jest w ogólnym dziale. 


@ Pietrek90
Jak już wstawiasz, to wstawiaj całe kochany piotrusiu <3 
no debil.png
xDD.png

 

xd 2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej a wy widzicie za jaki nick dostalem bana czy nie? Bo mam wrazenie, że je jestescie nie pełno sprytni xd 

 

mialem nick "p dal ka aparycja" na nim dostalem bana, kick dostalem na "pedalska aparycja" prosił abym zmienił to zmieniłem

2 godziny temu, OxyMen2 napisał:

@ misiek223Mister  sprawdziłem w logach to co mówi @ Pietrek90  i się wszystko zgadza . Najpierw cię kicia  potem zbanował bo wchodziłeś dalej. 

zresztą jak wczoraj spytałem Ciebie czy się dogadaliście i czy moge grac u was na swoim nicku odpowiedziałeś, że tak. Można znaleźć w archiwumc zatu. Czyżby Pietrek miał wiecej do gadania od Ciebie? :pepechrist:

 

2 godziny temu, OxyMen2 napisał:

 Mogę powiedzieć iż  napewno @ misiek223Mister  ten nick pedalska to nie twój tylko specjalnie wymyślony. 

 

XD no ty jestes nie powazny 

@ misiek223Mister Robisz dymy a niektórych graczy zaczyna to wkurwiac już u nas na serwerze. 

przeciez ja tam naawet na czacie nie pisze tyle, ze was zabijam. To was wkurwia :) 

 

@ RumcajsJumper zajrzyj czasami w bansa, zobacz bany pietrka i powiedz mi czy to nie "psuje opinii sieci" ^^ Czy już się tym nie przejmujemy?

 

Skarga dotyczy czego innego ale przy okazji dodam, ze jakis czas gralem na "pedalska aparycja" u nich na serwie a uczepili sie mnie dopiero jak wszedł ringo i się z nim przywitałem, bo dopiero wtedy ktoś sprawdził, że to ja ;v wczesniej nikomu nie przeszkadzal ten nick 

 

@ Boski Z Polski to najpierw dodajcie wzor skarg.

A ban wlasnie widze, ze sie znalazl. Pytanie dlaczego nie ma go na głownej stronie?

 

 

@ Pietrek90 a jak po prostu na tyle odstajecie poziomem strzelania, ze szukacie byle pierda zeby mnie wywalic to powiedzcie, przestane tam wchodzić xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak...

 

  • Nie da się usunąć typowo blokady przez serwer. Z poziomu serwera można dać jedynie unban'a, ale wtedy ban pokaże się w wygasłych banach. Żeby usunąć bana trzeba mieć dostęp do bansa jak UBT, więc wątpię żeby ktoś z DD2 #3 mógł to zrobić. 

    xddddddddd.png.ddc3629ae0dfc9f0fb2ac05126916376.png

    Czy to nie przypadkiem ten ban, który zaginął?

     
  • W dniu 16.06.2021 o 09:21, RumcajsJumper napisał:

    Proszę jeszcze dodać logi bez IP z tych sytuacji i rozstrzygniemy temat by pozbyć się zbędnego spamu. 

    Na tą chwilę niestety nie mogę podać żadnych logów ponieważ hosting nie działa, ale będę mógł podać jak przywróci. W sumie nie wiem czy jest sens skoro ban się znalazł?

 

 

 

Co do rozdawanie UB. 
Moim zdaniem bany były przesadzone i w celu uniknięcia konfliktów postanowiłem je usunąć oraz jak widać na chatboxie poleciłem @ misiek223Mister  żeby zmienił nick i mógł grać dalej. Wczorajszy ban @ Pietrek90  był niepotrzebny ponieważ nick zawierał jakiegoś rodzaju cenzurę, ale to powinna być skarga/odwołanie w należytym miejscu. 

 

Wydaje mi się, że ta skarga do zamknięcia, a skargę na adminów z tego serwera polecam pisać w tym miejscu ---> LINK

 

 

Edit 1

 @ misiek223Mister  na to pytanie Ci nie odpowiem bo się nie znam na bansie, ale bana można znaleźć przez bany @ Pietrek90  czy przez szukanie nicków. 

 

Edit2

 @ RumcajsJumper

 

13.06.2021

[21:54:01] Gracz pedalska aparycja (STEAM_0:0:253808 | **.***.***.***) wszedl na serwer! (35)
[21:54:54] Gracz pedalska aparycja (STEAM_0:0:253808 | **.***.***.***) wszedl na serwer! (36)
[21:56:54] Gracz pedalska aparycja (STEAM_0:0:253808 | **.***.***.***) wszedl na serwer! (38)

 

14.06.2021

Tylko z nickiem - p dal ka aparycja

 

15.06.2021:

[21:55:54] Gracz pedalska aparycja (STEAM_0:0:253808 | **.*.**.***) wszedl na serwer! (23) 

[21:57:46] Gracz p dal ka aparycja (STEAM_0:0:253808 | **.*.**.***) wszedl na serwer! (27)

Edytowane przez Boski Z Polski

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra tu się dzieje niezła jazda. 

O csowiczach i dymach można film nagrać. 

Ino dzwonić do Patryka Vegi.

 

Prawda jest taka @ Pietrek90 to że ban jest zgodny z regulaminem, nie znaczy, że trzeba podchodzić do każdego bana w sposób konkretnie regulaminowy, a wręcz radykalny.

Tym bardziej , jeśli ściągnął go opiekun/Właściciel serwera, nie masz prawa podważać autorytetu ich działań. I Robić dalej po swojemu. Jakaś hierarchia obowiązuje.

 

Teraz do reszty.

Wszyscy wiecie jaki jest pietrek. 

Dosłownie wszyscy to wiecie. 

W jego przypadku działa to bardzo na logicznej zasadzie. Łamanie regulaminu = Ban.

Dlaczego po prostu nie macie go w dupie. 

Możecie dać go ignorować, mieć go totalnie w dupie. 

 

Ciebie pietrek to samo się tyczy.

Potrafisz prowokować ludzi umyślnie. 

I niejednokrotnie wykorzystujesz na zasadzie prowokacja i obraża.  Wysyłasz niekompletne screeny i wiadomości, co przekonałem się osobiście, rozwiązując wasze problemy na 

Ts3.

 

Nikt nie jest tutaj święty. Każdy idzie w zaparte trzymając się swoich racji. 

 

 

Do Administracji DD2 #3.

 

@ OxyMen2 OxyMen2OxyMeOxyMen2OxyMen2OOxyMen2OxyMen2OxyMeOxyMen2OxyM

 

 

Dobra tu się dzieje niezła jazda. 

O csowiczach i dymach można film nagrać. 

Ino dzwonić do Patryka Vegi.

 

Prawda jest taka @ Pietrek90 to że ban jest zgodny z regulaminem, nie znaczy, że trzeba podchodzić do każdego bana w sposób konkretnie regulaminowy, a wręcz radykalny.

Tym bardziej , jeśli ściągnął go opiekun/Właściciel serwera, nie masz prawa podważać autorytetu ich działań. I Robić dalej po swojemu. Jakaś hierarchia obowiązuje.

 

Teraz do reszty.

Wszyscy wiecie jaki jest pietrek. 

Dosłownie wszyscy to wiecie. 

W jego przypadku działa to bardzo na logicznej zasadzie. Łamanie regulaminu = Ban.

Dlaczego po prostu nie macie go w dupie. 

Możecie dać go ignorować, mieć go totalnie w dupie. 

 

Ciebie pietrek to samo się tyczy.

Potrafisz prowokować ludzi umyślnie. 

I niejednokrotnie wykorzystujesz na zasadzie prowokacja i obraża.  Wysyłasz niekompletne screeny i wiadomości, co przekonałem się osobiście, rozwiązując wasze problemy na 

Ts3.

 

Nikt nie jest tutaj święty. Każdy idzie w zaparte trzymając się swoich racji. 

 

 

Do Administracji DD2 #3.

@ OxyMen2 w moim mniemaniu jeśli @ Boski Z Polski i @ Maryjan  podjęli decyzję o UB, czyli 1 z właścicieli i opiekun/technik. To wydaje mi się, że zwracanie niemożna jest niewłaściwe. 

 

i jedna prośba do was.

ogólnie to adminów macie dobrych. 

tylko  niektórzy poczuwają się z nami.

typu "kręć bajerke" 

u nas też część musiałem za to zjebac.

 

patrząc na sytuację z boku widać naprawdę dużo więcej.  Sam nie jestem święty, mi też muszą zwracać uwagę co jakiś czas, mnie czasem też poniesie.  Jakby mi ktoś chciał coś zarzucić.  

 

 

Ogarnijcie się, dajcie sobie buzi albo w ryj.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do nicku i bełkotu @ OxyMen2  w skardze 

 

image.png.4fa624cdab8f53834eb3c555e39b56a0.png

 

kłamca kłamcą pozostanie. 

 

@ DejotMc kolejny co bełkocze a nic nie wnosi do skargi xd prosze o warna dla tego pana. Czym ja go niby prowokuje? nickiem na ktory dostalem pozwolenie od w@? ... 

 

A co do najezdzania na wasz serwer to nigdy tego na czacie nie robilem. Pokaż ssa a nie bez podstawnie pomawiasz. 

 

@EDIT

Dobra, z chłopakami się dogadaliśmy w kwestii nicku a ban też się znalazł więc uważam, że skarga do odrzucenia.

 

image.png.5c5a990e374aa3468fe594016167cecb.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2021 o 12:30, polkes napisał:

Dobra tu się dzieje niezła jazda. 

O csowiczach i dymach można film nagrać. 

Ino dzwonić do Patryka Vegi.

 

Prawda jest taka @ Pietrek90 to że ban jest zgodny z regulaminem, nie znaczy, że trzeba podchodzić do każdego bana w sposób konkretnie regulaminowy, a wręcz radykalny.

Tym bardziej , jeśli ściągnął go opiekun/Właściciel serwera, nie masz prawa podważać autorytetu ich działań. I Robić dalej po swojemu. Jakaś hierarchia obowiązuje.

 

Teraz do reszty.

Wszyscy wiecie jaki jest pietrek. 

Dosłownie wszyscy to wiecie. 

W jego przypadku działa to bardzo na logicznej zasadzie. Łamanie regulaminu = Ban.

Dlaczego po prostu nie macie go w du**e. 

Możecie dać go ignorować, mieć go totalnie w du**e. 

 

Ciebie pietrek to samo się tyczy.

Potrafisz prowokować ludzi umyślnie. 

I niejednokrotnie wykorzystujesz na zasadzie prowokacja i obraża.  Wysyłasz niekompletne screeny i wiadomości, co przekonałem się osobiście, rozwiązując wasze problemy na 

Ts3.

 

Nikt nie jest tutaj święty. Każdy idzie w zaparte trzymając się swoich racji. 

 

 

Do Administracji DD2 #3.

 

@ OxyMen2 OxyMen2OxyMeOxyMen2OxyMen2OOxyMen2OxyMen2OxyMeOxyMen2OxyM

 

 

Dobra tu się dzieje niezła jazda. 

O csowiczach i dymach można film nagrać. 

Ino dzwonić do Patryka Vegi.

 

Prawda jest taka @ Pietrek90 to że ban jest zgodny z regulaminem, nie znaczy, że trzeba podchodzić do każdego bana w sposób konkretnie regulaminowy, a wręcz radykalny.

Tym bardziej , jeśli ściągnął go opiekun/Właściciel serwera, nie masz prawa podważać autorytetu ich działań. I Robić dalej po swojemu. Jakaś hierarchia obowiązuje.

 

Teraz do reszty.

Wszyscy wiecie jaki jest pietrek. 

Dosłownie wszyscy to wiecie. 

W jego przypadku działa to bardzo na logicznej zasadzie. Łamanie regulaminu = Ban.

Dlaczego po prostu nie macie go w du**e. 

Możecie dać go ignorować, mieć go totalnie w du**e. 

 

Ciebie pietrek to samo się tyczy.

Potrafisz prowokować ludzi umyślnie. 

I niejednokrotnie wykorzystujesz na zasadzie prowokacja i obraża.  Wysyłasz niekompletne screeny i wiadomości, co przekonałem się osobiście, rozwiązując wasze problemy na 

Ts3.

 

Nikt nie jest tutaj święty. Każdy idzie w zaparte trzymając się swoich racji. 

 

 

Do Administracji DD2 #3.

@ OxyMen2 w moim mniemaniu jeśli @ Boski Z Polski i @ Maryjan  podjęli decyzję o UB, czyli 1 z właścicieli i opiekun/technik. To wydaje mi się, że zwracanie niemożna jest niewłaściwe. 

 

i jedna prośba do was.

ogólnie to adminów macie dobrych. 

tylko  niektórzy poczuwają się z nami.

typu "kręć bajerke" 

u nas też część musiałem za to zjebac.

 

patrząc na sytuację z boku widać naprawdę dużo więcej.  Sam nie jestem święty, mi też muszą zwracać uwagę co jakiś czas, mnie czasem też poniesie.  Jakby mi ktoś chciał coś zarzucić.  

 

 

Ogarnijcie się, dajcie sobie buzi albo w ryj.

 

 

 

Zgadzam się z wszystkim co powiedział polkes, Pietrek jest za bardzo nadgorliwy, a ty misiek też co chwilę prowokujesz. Wyluzujcie obydwaj, a wszystkim będzie lepiej żyło. Nie ma co się denerwować o takie głupoty, bo w csa gra się po to żeby się odstresować :D

A no i osobiście trochę mieszane mam uczucia i trochę mi przykro, bo nadajecie na nasze dd2#3 cały czas na chat boxie i forum, a my do waszego dd3#1 nie zygamy, nie hejtujemy. Dla mnie to trochę wygląda jak na siłe wywoływanie negatywnej atmosfery i proszę o zaprzestanie tego procederu. Szanujmy się :P

@ misiek223Mister nie widzę sensu się kłócić, poscrollować chat boxa można i coś by się znalazło, ale to bardziej na przyszłość proszę, a nie rozliczać, bo się nieprzyjemnie na forum robi

Edytowane przez DejotMc

tenor3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_odrzucona.png

Admin działał zgodnie z regulaminem więc nie uznam tej skargi ani trochę za słuszną. To, że inne rzeczy wychodzą w tym momencie na wierzch nie ma nic wspólnego z zawartością skargi. 

To, że właściciel pozwolił na nick nie oznacza, że każdy o tym wiedział. Nie dostała cała administracja tego na piśmie od niego + samo to, że chcesz na takich nickach grać to już można nazwać za "nietypowe", takie akcje wiadomo, że zainteresują administrację + w jakimkolwiek stopniu jeżeli o tym wiesz, można to ująć pod malutką prowokację. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie