Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie o Strażnika.


elOOOOOOOOOOO;^

Rekomendowane odpowiedzi

<<<< WZÓR >>>>

 

Nick: zzzzzz

Imię: Dawid.

Wiek: 18.

Doświadczenie: Doświadczenie posiadam spore, ponieważ już niejednokrotnie posiadałem Admina na JailBreak'u czy też innych modach. 

Coś o sobie: Tak więc mam na imię Dawid, mam 18 lat, pochodzę z województwa mazowieckiego, a dokładniej z Warszawy. Na co dzień jestem osobą z poczuciem humoru, szczerą, komunikatywną, miła, której można zaufać i powierzyć owe obowiązki na danym stanowisku. Interesuje się sportem, e-sportem, grami oraz muzyką. Lubię uprawiać sport, tak samo jak go oglądać. Lubię jeździć na rowerze czasami biegać i jak jest ciepło to popływać, no i wiadomo wyjść na miasto naj**ać się w trzy du*y.

Dlaczego Ty chcesz zostać strażnikiem?: Ponieważ, są takie momenty gdzie nie ma żadnego admina czy też strażnika, a ludzie robią syf na serwerze i trzeba pisać po kogoś, a nie każdy może w danym momencie wejść na serwer. Również chciałbym pomóc w utrzymywaniu porządku na serwerze administracji. 

Posiadasz steam? (Jesli tak dodaj stema id) :  STEAM_0:0:509320799

Składka (TAK/NIE): Myślę, że tak.

Ile czasu możesz przegrać na serwerze tygodniowo?: Tak naprawdę to zależy, bo zazwyczaj po 21 wychodzę ze znajomymi, a ze szkółki wracam około 12/13, więc myślę, że 2/3h mogę poświęcić, ale  z przerwami. 

Link do GT: KLIK (Może nie gram 10 dni na serwerze, ale myślę, że przez te 6 dni poznałem oraz poznało mnie dużo graczy jak i adminów czy też strażników serwera.)

Znajomość AMXX [0/10]: 6/10.

Znajomość regulaminu [0/10]: Myślę, że takie 5,6/10.

Znajomość moda JB [0/10]: 10/10.

Posiadasz mikrofon?: Oczywiście.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak

+ steam 

+ amx 

+ składka 

- duży minus mało co grasz w CT zacznij grac więcej (ale sobie bardzo dobrze radzisz w nim jak juz jestes na jakis czas w ct) 

Edytowane przez Huarashi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak  z powodu :

+ doświadczenia ( sieć na której gram)

+ amx

+  steam

+mutacja

+bezstronność

+  ct bardzo dobrze sobie w nim radzi

+/- kultura

 

majaczysz.png.bcba74eaf8add207e2e92fccf87f15dc.png.4651b5eae3e4c7e8dea01ca4485f3a91.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak:

- głównym powodem chyba jest fakt, że nie zawsze jest ktoś, kto zapanuje nad tym co się tam czasami dzieje, a jak już jest to i tak nic z tym nie robi

- mikrofon jest

- chęć składki również jest

- doświadczenie

Moim zdaniem, przyda się kolejna para rąk do pilnowania serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie