Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga [I na Administrację i na ParyZ ala TerroR. ]


Gość P00F

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: Możemy podpiąć to już nawet na dziś zatem, 11.06.2021 r.

Nick użytkownika: @ TerroR. ala @ ParyZ

Dowody: Logi konta ParyZ i IP pokrywającego się z @ TerroR.

Świadkowie: Chatbox, @ misiek223Mister

Uzasadnienie: Od dłuższego czasu zastanawiam się czemu taki osobnik jest jeszcze na tym forum, który tylko drażni i prowokuje na każdym kroku ludzi z chatbox'a oraz ! UWAGA ! zasłania się bratem konta co jest absurdem i bzdurą, a skąd mi to wiadomo? Niegdyś byłem na tej samej Sieci serwerów co on pan i widziałem wywiad i było wyraźnie napisane, że nie ma rodzieństwa i jest jedynakiem. 

Piszę skargę na główną administrację także, bo do tej pory nie "znalazła" niczego podejrzanego gdzie ja mając logi acp i dane dostępowe wyraźnie widziałem, że gość ma MK i gra na dwóch kontach.

Jak to sprawdzić? Musielibyśmy się cofnąć do momentu gdzie wtedy @ ParyZ zaczął obrażać ludzi i nagle tak o pojawił się pan @ TerroR. .

Także proszę teraz ładnie byście się w końcu zajęli tą sprawą PORZĄDNIE.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod skargą, każdy wokół wie ze to "ParyZ" xd do tego co wejdzie na sb to robi koperkowe aferki i kozaczy ^^ po co nam ktoś taki. 

 

U mnie na profilu w ostrzeżeniu słownym od LadyAnny jest skrin jak paryz sam potwierdza ze ma multikonto xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_przyjeta.png

Na oba konta zostały nałożone blokady :) 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie