Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Redaktor Fanpage] chyba to kavel


chyba to kavel

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kamil
Wiek: 13 (mam nadzieję że ujdzie w tłumie ehh)
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Forum mogę mieć nawet 24/7h w tle ale tak z pisaniem codziennie no to tak z 6 godzinek
Czy pracowałeś już na fanpage?: Nie, to będzie mój pierwszy raz
Opisz siebie: Jestem miły, pracowity, sprawiedliwy oraz kulturalny (cały opis o sobie mam w temacie Przywitaj się/Hejka!)
Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ mógłbym dużo czasu poświęcić na pisaniu postów na fb, liczę na szanse
Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): 9/10 ale czasami nie umiem perfekcyjnie wymawiać "r"
Kontakt: ok.#4578 (discord, inaczej posiadam tylko FB a tak publicznie podawać nie będę)

 

 

co do "piękności" postów to bym potrzebował jakiś przykład (ps. Szybko się uczę)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- wiek

- Jak nie lubię czepiać się aktywności, to tutaj się doczepię. Konto masz od kwietnia, od wczoraj zacząłeś wypowiadać się w tematach, dzisiaj to podanie. Pokaż, że będziesz aktywny przez te 6h co piszesz, a zmienię zdanie.

- Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): 9/10 ojj koleszko, daleko do tego byś mógł tu wstawić 9.

- Mówisz, że możesz dużo czasu poświęcić na pisanie postów na fb, jakie te posty będą, skoro nie masz doświadczenia i potrzebujesz przykładów?  Jakość, nie ilość.

Na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Na wiek można przymknąć oko, ale... 
- Brak aktywności na forum, co za tym idzie nikt Cię nie zna. :) 
- Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): 9/10 ale czasami nie umiem perfekcyjnie wymawiać "r" - O kuźwa to nawet mnie przebijasz xD Zdecydowanie nie masz 9 :P 
- Podanie słabe :) 

Na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fleksja u ciebie zdania od razu kaleczy mojego oczy, tragedia!

Jestem tego samego zdania co poprzedniczka wyżej, bardzo ubogie to podanie jest jak na redaktora FP.

Zero kreatywności, dodania czegoś swojego tutaj. Nie widzę cię na tej grupie niestety.

8 godzin temu, chyba to kavel napisał:

ok.#4578 (discord, inaczej posiadam tylko FB a tak publicznie podawać nie będę)

Kolejny minus, czego się tutaj bać? PS: I tak będzie widać kto publikuje post na FP jako redaktor FP jeśli ma się umiejętności. 

Jak ktoś mądry powiedział: "w internecie nic nie ginie".

 

 

Reasumując na Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzcuone.png

Jesteś "nowy". Daj poznać się bardziej na forum i pokaż że zależy Ci na tej posadzie. Wydaje się że nie jest to posada trudna ale trzeba troszkę posiedzieć i przemyśleć działanie algorytmu facebook'a a także jego narzędzi. Twoja znajomość interpunkcji/gramatyki nie oceniałbym na 9/10. 

Podanie także słabo przekonywujące. Reasumując posiedź troszkę jeszcze ;p 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie