Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Hejka!


Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Jestem nowy na tym forum (konto stworzone 1 kwietnia ale nowy bo nowy ok? haha), nie wiem jeszcze mniej więcej kto jest kim więc jeżeli byście mogli to napiszcie kim jesteście odpowiadając na ten post (nie zmuszam)

chciałbym też żebyście wy mnie poznali więc opowiem coś o sobie:

 

Cześć jestem Kamil młody skromny i sprawiedliwy człowiek grający w różnorakie gry mam 13 lat (wiem smutek) chciałbym mieć nie co więcej żeby spróbować chociażby jeden raz na admina, wiec jeszcze trochę poczekam od małego chciałem i nadal chce zostać programista narazie uczę się programować kupuje różnorakie kursy czasami też korzystam z darmowych jak są, nie mam zbytnio przyjaciół wiec mógłbym się wsm z kimś poznać lubię ogólnie grać w gry jak każdy nastolatek chodzę do 7 klasy podstawowki w Rybniku (nie podam jakie SP bo stalkerzy się pojawia) mam zwierzątko o imieniu "Roki" dokładnie to jest on pieskiem ma 3 latka i jest rasy maltańczyk (mój najlepszy przyjaciel) jestem miły, pomocy, ambitny a przede wszystkim sprawiedliwym co jak co ale mam miękkie serce i strasznie sobie radzę z odrzuceniem ale nie wybaczam każdemu za jakiś błąd, myślę że to na tyle co bym mógł o sobie odpowiedzieć.

 

Pozdrowionka

Trzymajcie się!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie