Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Odwołanie od bana ( WallHack )


beczkowemocneez

Rekomendowane odpowiedzi

Nick* Młxdy G ★
IP / Steam ID*:  STEAM_1:1:608591733
Admin banujący: Karol_shezzY
Data i godzina otrzymania bana*06-09-21 19:04
Runda: nie pamiętam dokładnie
Serwer*: Mirage #2
Powód: WallHack
Link do demka*: Nie ma
Wycinek z konsoli*:  Mogę jedynie dać Screena po wejściu na serwer bo wyszedłem z csa od razu
Krótki opis sytuacji*: w skrócie... Gram sobie na serwerze i nagle ban za wallhack.  nie bylo żadnych podejrzanych akcji bo nie mam wallhacka.  nie wiem co więcej powiedzieć tylko tyle, że proszę o zobaczenie tego bo nawet nie ma demka i nie ma nawet i dowodów na to że cheatowałem :< 

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Counter-Strike_ Global Offensive 6_9_2021 7_13_38 PM (2).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link do dema   http://771777.node16.pukawka.pl/dem-de_mirage-1623257033-1623258682.zip

Rozpiska:

-2:12 - wcelowywanie się przez ścianę, następnie nie sprawdzał pozycji tylko szedł za bs i wiedział że tam stoję

-05:13 - taki trochę automatyczny strzał w głowę przez drewno i w dodatku smoke

-09:30 stał wcelowany i czekał jakby wiedział że ktoś tam stoi

-10:00 bardzo celne te skany przez smoke

-12:04 nie sprawdza pozycji, wie że przeciwnik stoi za bs i następnie wychyli z lewej strony

-13:56 wychyla na pewniaka, nie sprawdza pozycji

-14.05 prefire w biegu

-15:16 wcelowanie się w przeciwnika przez ścianę i prefire

-18:58 wie gdzie jest przeciwnik

-19:07 stoi wcelowany tylko w Tetris i nie sprawdza żadnej innej pozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kur*a az mnie przerosło to co przeczytałem XDD gram z 5 miesiecy na serwerach, nie rejestrowałem sie nawet nigdy na stronie, napisałem swoje zdanie tylko i wyłącznie dlatego że długo już widziałem jak śmiga ten gracz zbanowany, wiele razy go obserwowałem i to było widocznie bardzo jak gra, czy jest czysty i po tym jak zobaczyłem że się jeszcze odwołuje to chciałem wyrazić swoje skromne zdanie i nic więcej, wnoszę do sprawy owszem bo po pierwsze jestem osobą trzecią która widziała o wiele dłuzej tego gracza na serwie niz admin banujący co większość graczy tego serwera może potwierdzić bo na serwie jestem codziennie po pare h, w topce zawsze byłem wysoko i widze co sie dzieje serwerze mimo ze nie jestem tak potężnym człowiek jak ty @ ferstel i nie moge dawac jakichs smiesznych ostrzezen za wyrazanie zdania XD to był mój pierwszy post i już zdążyłem stwierdzić że rejestrowanie sie tu to był błąd, patrząc na twoja ostrożność i dokładność w tym co robisz mam nadzieje ze ta o to moja wypowiedz nie trafi na policje albo nie dostanę za parę dni wezwanie do sądu by polubownie się dogadać, sam czuje strach pisząc to ale mam nadzieje ze nie pomyliłem odwagi z odważnikiem, tak czy inaczej jest to mój ostatni tu post i wiem że znajdzie się tu sporo artykułów za które powinienem zostać ukarany, przepraszam z góry i życzę powodzenia w dalszym wyłapywaniu graczy którzy tak podlegają karze jak chociażby ja, miłeego dnia <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ takko i @ BizoneG z racji tego że jestem nowym członkiem składu jak i opiekunem poznajemy się prosiłbym was o wasze rozpiski jestem też ciekawy waszego zdania na temat tej rozpiski i jestem też ciekawy waszych umiejętności  mnie oczywiście też poznacie z tej strony

Edytowane przez Pigułsonuwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Karol_shezzY napisał:

link do dema   http://771777.node16.pukawka.pl/dem-de_mirage-1623257033-1623258682.zip

Rozpiska:

-2:12 - wcelowywanie się przez ścianę, następnie nie sprawdzał pozycji tylko szedł za bs i wiedział że tam stoję

-05:13 - taki trochę automatyczny strzał w głowę przez drewno i w dodatku smoke

-09:30 stał wcelowany i czekał jakby wiedział że ktoś tam stoi

-10:00 bardzo celne te skany przez smoke

-12:04 nie sprawdza pozycji, wie że przeciwnik stoi za bs i następnie wychyli z lewej strony

-13:56 wychyla na pewniaka, nie sprawdza pozycji

-14.05 prefire w biegu

-15:16 wcelowanie się w przeciwnika przez ścianę i prefire

-18:58 wie gdzie jest przeciwnik

-19:07 stoi wcelowany tylko w Tetris i nie sprawdza żadnej innej pozycji

Niestety, ale mam problem z odtworzeniem Demka więc powiem akcje jak wiem.
wcelowanie się przez ściane na kogoś nie znaczy że wiem że tam jest, tylko jest to przypadkowe nacelowanie,  9:30 stanie wcelowany w jedno miejsce nie oznacza niczego złego, też po prostu można stać i czekać aż może ktoś wyjdzie. 10:00 jeśli chodzi o akcje na BS B z PAGO to słyszałem plantowanie w smoku więc strzelałem, a że fartem trafiłem w niego to nie moja wina. 13:56 nigdy nie wychylam na pewniaka, jedynie że na 100% wiem że ktoś tam jest (typu słyszałem kroki, strzały, lub granaty). 14:05 prefire w biegu nic nie znaczy, jak wiem że ktos tam jest to strzelam z prefirem. 15:16 jak mówiłem wcześniej mogło to być przypadkowe wcelowanie sie nawet bez mojej wiedzy bo przez ściany nie widzę czy komuś patrzę na głowe czy nie. 18:58 musiał rzucić jakieś granaty, mogłem usłyszeć kroki lub po prostu strzały. 19:07 jeśli chodzi o tetrisa to wiedziałem że tam jest bo nigdzie indziej nie mógł pójść bo miałem ciągle na widoczności rampę.

Myślę że to tyle. Czekam za słusznym wnioskiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:12 Zmieniając pozycję gracz tupnął  słyszał gdzie jest  sprawdził bsa i za bsem -b

5:13 Prefire +aimlock +b

9:30 W tym momencie gracz który zaplantował pakę mógł ci przejść przez bsa wyjść ci od strony gali stać z tyłu za bsem skrócić exit nie sprawdzasz zadnej pocycji tylko wlecowujesz się w to miejsce gdzie stoi przeciwnik wh+b

10:00 Strzelasz specjalnie trzy strzały zanim wyszedł przeciwnik żeby po tym jak wychyli strzelić dwa strzały timingowe w model wh +b

12:04 przeciwnik cofnął jak dałeś tego palaka nie słyszałeś gdzie uciekł mógł stać gdziekolwiek pod oknem ławka na krótko wylatujesz sobie na kosie na wprost przeciwnika patrzysz się już na niego przez ścianę +b

13:56 słyszał kroki jak biegli na b -b

15:16 wychodzisz modelowo nie widzisz jeszcze przeciwnika strzelasz prefire do tego można zobaczyć malutki przeskok +b

18:58 słyszał kroki gracza -b

19:07 przeciwnik mógł mu przejść na tetrisa ale znowu nie sprawdziłeś żadnej pozycji tylko wychodzisz wcelowany w tetris i ciągle go patrzysz 

19:10 ta akcja to już jest jakaś kreskówka w akcji u góry wylatujesz nie sprawdzając pozycji patrzysz ciągle tetris a tutaj mówisz że widziałeś główkę i dajesz takie info nie widziałeś tam żadnej głowy model enemy stał za ścianą +b

19:23 nawet po ścianie jedziesz modelowo w tym momencie +b

 

 

 

Edytowane przez Pigułsonuwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie