Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Można?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry, Można wrócić? Powiem tak, Kirs którego nie trawie (Sorki kirs jeśli to czytasz, ale po prostu nie) Nie ma już rangi, więc będę żył. Odeszło przez niego bardzo dużo ludzi, mam nadzieję, że większość wróci.

Musicie mnie znać, a jeśli nie to przeczytajcie moje poprzednie powitanie (polecam wer. Angielską)
Tak więc ponawiam pytanie, Można wrócić? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto odszedł bo z tego co wiem tylko ty ?

 

 

I odszedłeś akurat wtedy kiedy dostałem redaktora, bo nic nie robiłeś a ja tak ..

 

 

Więc za przeproszeniem nie rób zadymy ... bo ci to nie wyjdzie !

4e0faa16fe.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po chuya kontynuować spine Kris i nilmar dajcie spokój ;P

 

Witaj.

Kontakt do mnie poniżej:

- GG: 46725551

 

- Steam: eAsysKill# | CSowicze.pl MIX ON Lub Bania. | CSowicze.pl

 

- Skype: krzyhu124

 

- TS3: 178.217.191.144:9276

 

76561197963679513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirs powinien dostac warna +1 za obraze i dodatkowo +1 za przeklaństwa, 

 

Żałosne..

Siedzisz z rangą u Darkopsa i chcesz tutaj wracać? Zastanów się, co Ty chcesz w ogóle..

NIGDY nie bylem na forum darkopsa stałym userem, to jest dno, robiłem mu działy bo mnie o to poprosil...

 

kto odszedł bo z tego co wiem tylko ty ?

 

 

I odszedłeś akurat wtedy kiedy dostałem redaktora, bo nic nie robiłeś a ja tak ..

 

 

Więc za przeproszeniem nie rób zadymy ... bo ci to nie wyjdzie !

Nic nie robiłem, dodalem 2 wywiady, zgłoszenia, do dzis mam na kompie pytania i plany do kolejnych, ty dostałeś redaktora z 1 postem i wszystkich za przeproszeniem WKURWIAŁEŚ!

Ktoś ci się spodobał to był twoim ziomkiem, żartowaliście sobie, ktoś ci sie nie spodobał, było tylko nabijanie się.

Przez ciebie sieć traci graczy, policz ile juz starych, dobrych użytkowników odeszło i ile przez ciebie.

Kolejne:

 

Nie widzę sensu w tym pytaniu.. dlaczego miałbyś nie móc wrócić?

 

Nie wiem, może pan kirs sobie nie życzy? MIałem tak w jednej sieci że wyjechałęm na wakacje nikomu nic nie mówiąc i juz nie ogłem wrócić...

 

//Edit http://scr.hu/2kpn/93mg4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

NIGDY nie bylem na forum darkopsa stałym userem, to jest dno, robiłem mu działy bo mnie o to poprosil...

 

Działy ma zrobione i dziwne, że nadal tam masz rangę. ;> Dno, dno, ale jednak cokolwiek tam robisz.

Nie, żeby się na Ciebie rzucać, ale jedno z drugim się mija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirs powinien dostac warna +1 za obraze i dodatkowo +1 za przeklaństwa, 

 

NIGDY nie bylem na forum darkopsa stałym userem, to jest dno, robiłem mu działy bo mnie o to poprosil...

 

Nic nie robiłem, dodalem 2 wywiady, zgłoszenia, do dzis mam na kompie pytania i plany do kolejnych, ty dostałeś redaktora z 1 postem i wszystkich za przeproszeniem WKURWIAŁEŚ!

Ktoś ci się spodobał to był twoim ziomkiem, żartowaliście sobie, ktoś ci sie nie spodobał, było tylko nabijanie się.

Przez ciebie sieć traci graczy, policz ile juz starych, dobrych użytkowników odeszło i ile przez ciebie.

Kolejne:

 

 

 

Dostałem redaktora bo sobie na niego zasłużyłem baranie ... a nie od tak ,... i z tego co zauwazylem wszyscy byli zadowoleni z mojego redagowania... nikt ci nie zabronil kontynuowac dalej wywiadów ,

 

Po prostu byłem lepszy i ty chujowy wiec spierdalaj ode mnie

4e0faa16fe.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem redaktora bo sobie na niego zasłużyłem baranie ... a nie od tak ,... i z tego co zauwazylem wszyscy byli zadowoleni z mojego redagowania... nikt ci nie zabronil kontynuowac dalej wywiadów ,

 

Po prostu byłem lepszy i ty chujowy wiec spierdalaj ode mnie

 

Kirs powinien dostac warna +1 za obraze i dodatkowo +1 za przeklaństwa, 

 

NIGDY nie bylem na forum darkopsa stałym userem, to jest dno, robiłem mu działy bo mnie o to poprosil...

 

Nic nie robiłem, dodalem 2 wywiady, zgłoszenia, do dzis mam na kompie pytania i plany do kolejnych, ty dostałeś redaktora z 1 postem i wszystkich za przeproszeniem WKURWIAŁEŚ!

Ktoś ci się spodobał to był twoim ziomkiem, żartowaliście sobie, ktoś ci sie nie spodobał, było tylko nabijanie się.

Przez ciebie sieć traci graczy, policz ile juz starych, dobrych użytkowników odeszło i ile przez ciebie.

Kolejne:

 

 

Nie wiem, może pan kirs sobie nie życzy? MIałem tak w jednej sieci że wyjechałęm na wakacje nikomu nic nie mówiąc i juz nie ogłem wrócić...

 

//Edit http://scr.hu/2kpn/93mg4

 

 

spokoj , bo warny poleca , kris i ty byles moderatorem ? pfff , klniesz i wyzywasz i ty dawales przyklad innym -_- , wasze zachowanie i jacy jestescie zostawie bez komentarza ,a do nas ma prawo kazdy wrocic , ten ktory nei ma bana i nie przewalil sobie u nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nilmar oczywiście że można. Tutaj każdy ma wstęp :)

 

PS: Kirs otrzymałeś odemnie + 2 warny za 2x post nie wyskakujący poza regulamin. Masz na swoim koncie już ich aż 5 także jeszcze 1 i niestety masz bana na forum WAŻNA INFORMACJA !

 

/close

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie