Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [UBTeam] Un4given. Podejście Drugie


`hex1e -_-

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Un4given.
 

Imię: Kamil
 

Wiek: 17 za miesiąc hehe :D
 

Steam ID:  STEAM_0:1:515242448
 

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Przynajmniej postaram się szybko ogarniać dział dla

UBT 1.6  myślę, że dziennie mogę posiadywać tak nie oszukując 2-3 h postaram się więcej.
 

Opisz siebie: Jestem Kamil, Przeżyłem 17 wiosen prawie, moim ulubionym sportem to Siatka. Jestem osobą szczerą, czasem wybuchową chodzi o kłótnie

jak każdy tak myślę ale mogę się mylić. Lubię umilać czas rozmawiając z Wami na Ts lub na innym chociaż się nie nudzę. Jestem raczej koleżeński i próbuje w miare naprawić kontakt, gdzie podpadłem u nie których Osób. :D 
 

Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ, zdążyliście za obserwować jak miałem wcześniej więcej czasu, bo teraz trochę słabo z aktywnościąw dziale, żeby pokazać, że posiadam doświadczenie w rozpisywaniu Demka. Aktualnie trochę zachorowałem więc przepraszam, że nie mogę pokazać na co mnie stać. Teraz tylko łóżeczko, tabletki i tam jak dobrze się poczuję to na godzinkę dwie wejdę na PC.
 

Czy miałeś styczność z Amxbans?: Owszem, byłem raz UBT i praca na takiej posadzie nie jest aż tak trudna do ogarnięcia, więc

myślę, że dam rade i pokaże, że jednak można mi zaufać i dać mi tą rangę.
 

Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Powiem, tak przez ostatnie kilka tygodni oglądałem sobie demka tak dla siebie nie rozpisując,

przeglądałem czyste spalone i trudne do oceniania. Więc myślę, że średnie to jest dobra ocena jak dla mnie. Podczas pracy jako UBT nauczę się dużo więcej.

I będę sumiennie wykonywał pracę i mam nadzieje, że moje rozpiski będą bez błędne.
 

Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?:  [Leis, Multihack xD] Owszem, jak każde dziecko w wieku 12 lub 13 lat próbowało grać na Cheatach, i dla nich to czysta zabawa.

Teraz jak trochę wydoroślałem [Tak myślę] to nie tykam tego i próbuję grać czysto nie ważne czy przegrywam czy wygrywam, nie chce innym psuć zabawy oraz atmosfery, bo właśnie atmosfera jest najważniejsza na serwerze. W poprzednim podanie, przyznam się skłamałem trochę bo  nie ma niewiniątka ,który by nie grał na odpale.
 

Kontakt:

<Forum>

<Steam>

 

Edit1. Mam nadzieję, że akurat to podanie zrobi większy szum i osoby większość będą na Tak. Jeżeli znowu się nie uda będę próbował dalej.

Bo zależy mi w sumie na tą rangę chociaż pomogę graczom, którzy czekają nie Cierpliwie. A ja lubię POMAGAĆ !

 

Edit2. @ misiek223Mister ja jestem na zerowym poziomie Rozpisywania demek xD? Dałbym Tobie link gdzie byłem UBT i jak rozpisywałem na innym forum ale nie podam bo dostane +1. Gów*o wiesz, Gów*o widzisz . Toksyczne Dziecko Hm? Sam w wieku 13- 14 lat byłeś więc nie toczmy tego tematu. Piszesz, że ludzie się nie zmieniają ? Nie mówię że się zmieniłem na dobre czy na gorzej nie mnie to oceniać. Myślisz, że jak masz kolorki to czujesz się pewnie i takie farmazony mówisz? Przemyśl bo widać, z twojej argumentacji, że te - minusy z du*y wzięte za przeproszeniem. Szukasz najmniejszego szczegółu, żeby tylko napisać "Nie" To są żarty jakieś XD. Więc jak mówisz o mojej osobie, że znasz moje zachowanie itd.. To chyba powinniśmy spotkać się, obgadać moje zachowanie bo jestem w szoku, że osoba która przesiaduje na forum mówi jakie mam zachowanie i się nie zmieniłem XD WTF Człowieku skończ już Teatrzyk daj ludziom żyć na forum, jeżeli masz pisać swoje odpowiedzi co chwila te minusy z argumentacji z du*y wzięte to weź idź sobie z kolegami jak oczywiście posiadasz ich i napij się. To że ty nie startujesz na takie Rangi większe to co zazdrość zżera ? Mówisz o moim poziomie rozpisywania demka, zapraszam tak to, żeby Sam Takowy Misiek pokazał co on potrafi? Może zaskoczysz osoby na forum i sam napiszesz podanko :D. Skończyłem z Tobą tą śmieszną konwersacje. Pozdrawiam :kekw:

Edytowane przez Un4given.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem skłonny dać okres próbny. Widzę, że próbujesz trzeci raz się dostać do UBT - w moim mniemaniu osoba, która tyle razy próbuje, stara się dostać owe stanowisko jest po prostu osobą wartościową, której zależy. Ostatnio chwilę czasu siedzieliśmy na jednym kanale na TS, wydajesz się w porządku gościem z gadki. Całkiem ładne podanie, doświadczenie jakieś jest, chęci są.

 

Powodzenia :yolo:

 

sk1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mógł, odrzuciłbym te podanie od razu po napisaniu. Oczywiście, że na nie. 

 

Nie wierze w kit, że 'ludzie się zmieniają' - gó**o prawda. Ludzie się nie zmieniają, zmieniają się tylko okoliczności i poglądy a nie charakter.

 

w dodatku ta rozpiska - 

 XD

 

no sorry, ale wedlug mnie to jestes niedojrzałym toksycznym dzieckiem. Admina bym Ci nie dał a startujesz na ubt :japier: 

W degradacji z opiekuna od @ Kaczorekk  macie jasno opisane jaki to jest typ gimbusa xd 

do tego ta rozpiska, jestes na zerowym poziomie jeżeli chodzi o demka.

 

@edit

@ Un4given.  ojejku, ojejku nie zesraj się xd

dopiero przeczytałem ten bełkot :kappa: nie możesz skończyć konwersacji którą sam zacząłeś inaczej nie byla by ona konwersacją :kekw: 

 

a co do podania, przez ostatnie dni lezalo dosyc ciekawe demko - 

jakos nie widac checi xd 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za miesiecznym okresem próbnym.

 

+ Doświadczenie 

+ widać że zależy mu na tej posadzie

+ podanie zgrabnie napisane

 

@ misiek223Mister

 

Jestem zdania że ludzie się zmieniają, a na pewno wyciągają wnioski ze swoich uczynków.

Czy on to zrobił ? Nie wiem ale nie można skreślać osoby która ewidetnie się stara poprawić za uczynek sprzed półroku. 

 

Jestesmy ludzmi i popelniamy błędy. 

 

Edit. 

Jak juz przygladacie się co zjebal to zerknijcie też na to :

 

 

Oddaj głosik na serwerek JB TUTAJ +

 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-  Twoje rozpiski, nie zawsze są prawidłowe. Tu też myślę, że Twoje umiejętności dot. rozpisywania demek nie są na tyle wysokie by móc zostać ubt.

- Prześwietlając Twoją przeszłość na forum w dość dużym skrócie i patrząc na argumentacje misiek223 muszę stwierdzić, że jeśli chodzi o zachowanie to nie zmieniłeś się. Wyśmiewasz powody, dla których dał głos na nie. Nie wykazujesz się profesjonalizmem, jesteś niekulturalny w stosunku do osoby, która ma odmienne zdanie.

- aktywność

Zbliżając się do końca, uważam że nie jesteś osobą odpowiednią do reprezentowania tejże sieci na posadzie ubt. Jestem na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko ocenić, bo nie poznałem Cie ale

- na Twój steam ID idzie znaleźć kilka banów za używanie wspomagaczy, i to jak miałeś 12/13 lat tylko sprzed roku czy dwóch

-/+ podanie jest kolorowe ładnie czytelne

-/+ doświadczenie, niektóre demka wymagają większej wiedzy niż WH / AIM

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udzielasz się aktywnie w dziale, a to priorytet. Twoje rozpiski demka zauważyłem, że są często błędne, wdajesz się w zbędne dyskusje co widać w tym temacie. Odrzucam podanie. 

podanie_odrzcuone.png

 

Edytowane przez .:TR@kToR:.

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie