Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga Na Czapla


Infiniti

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: infiniti

 

Nick gracza oskarżonego: Czapel123

 

Powód skargi: Dobra Koniec tego dobre. Pan Admin dał bezruch w celi do odwołania Po czym gracze bili pięścią to mógł karniakować ale już nie chodzi o to że nas zabił bo miał do tego prawo. Zgłaszam Faworyzowanie Gracza O nicku MefedronKrzysztof Takie coś nie może robić Admin Faworyzować bezczelnie się jeszcze śmiejąc + jeszcze dostał życzenie Na koniec ŻENADA... graczy mam nadzieję że za takie zachowanie należy się takiemu Adminowi Degradacja 

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): https://www43.zippyshare.com/v/V7gI5cGs/file.html

 

Czas zdarzenia: Dziś 

Edytowane przez Infiniti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła faworka  jak tak uważasz zaczynając od tego rundę przed był bunt więc miałem prawo zabijać. Mefedron dostał dmg ode mnie wcześniej miał prawo mi oddać więc oddał  owszem pozwoliłem mu wrócić jak widać na urywku nagrania dostał życzenie. Wybrał życzenie pod terrorystów niestety ty nie mogłeś skorzystać z tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac jedynie tutaj to że była prowokacja z strony czapla i mefedron mial prawo mu jebnac bo go prowokowal . Normale zachowanie z gry odwala sie jajca po co od razu leciec i pisac skargi nie rozumiem tego ani odrobinkę  . Żadnej faworki tutaj nie widać  . Zwykła pomyłka mógł dać ci karniaka ale cie zabił i to jeszcze inna osoba niz Czapel . 

 Bez sensu skarga

Pozdrawiam

PAJACYK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Infiniti Skarga bez sensu. NA demku jest pokazane że tutaj czapel tylko podchodzi i żartuje Tutaj nie ma mowy o niczym Tyle ode mnie Kocham cie czapelcia Pozdrawiam Majaczysz kogz.

majaczysz.png.bcba74eaf8add207e2e92fccf87f15dc.png.4651b5eae3e4c7e8dea01ca4485f3a91.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Czapel123 napisał:

Niezła faworka  jak tak uważasz zaczynając od tego rundę przed był bunt więc miałem prawo zabijać. Mefedron dostał dmg ode mnie wcześniej miał prawo mi oddać więc oddał  owszem pozwoliłem mu wrócić jak widać na urywku nagrania dostał życzenie. Wybrał życzenie pod terrorystów niestety ty nie mogłeś skorzystać z tego. 

Weź się chłopie nie ośmieszaj jeszcze Na Bezruchu do Odwołania masz prawo zabijać ale nie musisz zabiłeś nas a MefedronKrzysztof nie zabiłeś chodź skakał nad tobą w celi + strzelał cię w celi z degla na dodatek uciekł z celi i ty mu jeszcze pozwoliłeś wrócić to nie koniec dostał jeszcze życzenie a był bezruch do odwołania nawet jak by nie było to powinieneś już go dawno w celi zabić nie pozdrawiam  chłopie pogrążasz się pomysł co ty piszesz najpierw  XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra @ Infiniti  zaraz moge odpalic mape jb_station jak pisales do wedie ze jest kur*a jebana i ogolnie sie z nim cisnales. wez zamknij pape juz bo raz dalem argumenty na ciebie i screeny ktore zrobilem i dostales ostrzezenie a odpierdalasz dalej. pluje na ciebie elo


@ Infiniti
 

Cytat

Po 1 Ortografia po 2 Kultura to jest forum ;) po 3 pluje to na ciebie życie ;) po 4 brak rozumu. ;)

dobra krecie gdzie widzisz wyżej żebym coś źle napisał? nie ucz mnie ortografii pajacu bo widać, że sam jej nie znasz skoro upominasz mnie a nie napisałem żadnego błędu XDD plują to na ciebie w gimnazjum, rozumu to ty nie masz bo wkur****sz każdego pioter i prowokujesz i wyzywasz to wyzywanym też będziesz. Co do kultury to ty pokazujesz za każdym razem na serwerze, że jej nie masz baranie

Edytowane przez kondzio777
J infiniti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, kondzio777 napisał:

Dobra @ Infiniti  zaraz moge odpalic mape jb_station jak pisales do wedie ze jest kur*a jebana i ogolnie sie z nim cisnales. wez zamknij pape juz bo raz dalem argumenty na ciebie i screeny ktore zrobilem idostales ostrzezenie a odpierdalasz dalej. pluje na ciebie elo

Po 1 Ortografia po 2 Kultura to jest forum ;) po 3 pluje to na ciebie życie ;) po 4 brak rozumu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strażnik @ Czapel123  otrzymuje ostrzeżenie 1/3 za złamanie punktu w regulaminie.

Panowie wypowiadający się w skardze na przyszłość prosiłbym o zachowanie większej kultury w wypowiedziach. Jeśli chcecie na siebie najeżdżać to proszę nie róbcie tego w miejscu, w którym jest to niedopuszczalne. Prosiłbym również o kulturę na naszym serwerze osób, które wniosły swoje 3 grosze do skargi. Pozdrawiam ;)

 skarga_przyjeta.png

JB 1.6 | 91.224.117.148:27015

TS3 | 178.217.188.25:9987

DISCORD | m4jka#8295

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie