Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [UBTeam] Nick Pigułsonuwer


Pigułsonuwer

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Pigułsonuwer
Imię: Grześ
Wiek: 22
Steam ID: STEAM_0:1:166894
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: siedzę cały dzień
Opisz siebie: Opanowany spokojny i grzeczny człowiek chętny do pomocy 
Dlaczego akurat Ty?: Co prawda konto mam dopiero zarejestrowane ale myślę że nadrobię to aktywnością z postami też taka sama sytuacja skoro rekrutacja jest otwarta to raczej potrzebujecie jeszcze pary rąk ja chętnie wam pomogę mam dużo czasu aktualnie siedzę w ubt cs go więc jakiś plus jest pojęcie mam przegrałem kilka lat w tą gierkę potrafię rozpoznać ssy czyste od spalonych potrafię rozpisać demko i rozpoznać czystego gracza od cheatera może was czegoś nauczę albo i wy mnie ;) jeśli podanie zostanie odrzucone też zrozumiem i nie obrażę się piszę to z czystej chęci pomocy
Czy miałeś styczność z Amxbans?: Jasne że tak
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: 9/10 jesteśmy tylko ludzmi i każdy może popełnić jakiś błąd ale nie musi
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: alternative,hpp,vermilion
Kontakt:fb,steam,forum,ts3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie

Podanie na odwal się. 

Jak może być 9/10 ocenianie demka. Jeśli byś musiał Wszystko wiedzieć i słyszeć i wgl dobra jaja.

Estetyka podanie jest brzydka 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się nie zgodzę z wypowiedzią wyżej, podanie napisane całkiem okej, a umiejętności takie może mieć, jeżeli długo gra. Jesteś na forum od chwili, dostałeś szanse na opiekuna UBT, ale jeszcze nic nie zdążyłeś zaprezentować. Za szybko moim zdaniem chcesz iść dalej. Na ten moment jestem na nie - praktycznie nikt Cie nie zna i nie wiemy co potrafisz, jakim człowiek em jesteś. Daj się poznać ludziom na forum, pokaż co potrafisz na obecnej randze. Mam nadzieję, że widzimy się niedługo :pepechef:

sk1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

To, że dostałeś szanse u @ RumcajsJumper  Nie oznacza, że dostaniesz każdą rangę obchodząc wymagania :D

Jestem zwyczajnie na nie. :D Nikt Cię nie zna :> Pokaż się na swojej randze i na forum, a później startuj na inne. (tak, tak obie rangi to jedno i to samo xD)
 

 

- Konto na forum, które zostało zarejestrowane co najmniej miesiąc temu

- Posiadane 60 postów

+ Minimum 16 lat
+ Podanie nie jest zadawalające, ale lepsze to, niż jakieś głupie tłumaczenia :D Także plusik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dwóch pozostałych podań to nawet minuty bym się nie zastanawiał xd 

 

+duże doświadczenie

+generalnie to polecany uzytkownik

+jest opiekunem ubt csgo wiec skoro zaufali mu juz na tyle to co za problem zrobic jeszcze konto w bansie xd 

 

dodatkowo moim nie zbyt skromnym zdaniem obecny kandydat naprawdę zna się na rzeczy i skillem odbiega bez porównania od pozostałej dwójki xd 

Mamy zapotrzebowanie na ubt to bierzmy profesjonalistów a nie amatorów których rozpiski będzie trzeba kontrolować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzcuone.png

Nikt Cię nie zna, jak piszesz podanie postarałbyś się bardziej i nie pisał tego samego jak na innych sieciach gdzie Ci odrzucono.

W doświadczenie nie jestem przekonany do tej pory pokazałeś tylko błędną rozpiskę.

Jak napisałeś podanie przeczytałbyś przynajmniej regulamin UBT. 

Edytowane przez .:TR@kToR:.

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie