Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Konkurs 5vs5 dd2 ?


Polak:):)

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawą opcją byłby turniej nie na jednym serwie dd2, a pomiędzy graczami z różnych serwerów dd2 naszej sieci, każdy serwer wystawiłbym swój team na umówioną godzinę i można coś pograć na wysokim poziomie faktycznie :D

tenor3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, DejotMc napisał:

Ciekawą opcją byłby turniej nie na jednym serwie dd2, a pomiędzy graczami z różnych serwerów dd2 naszej sieci, każdy serwer wystawiłbym swój team na umówioną godzinę i można coś pograć na wysokim poziomie faktycznie :D

W sensie dla mnie to kazdy gracz by mogl grac zeby sprobowac jak to jest poprostu wiesz o co chodzi dobry pomysł by był ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Ja ogólnie to bym była za konkursem 5vs5 ale nie tylko dd2 tylko wszystkich ludzi (kto chce)

Nie pomiędzy serwerami, a pomiędzy drużynami. Taki sieciowy turniej. 

Była wzmianka i miał wystartować w maju, ale wszystko ucichło z niewiadomych powodów :) 

Jestem za tak btw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi nieźle, trzeba tylko osoby która zajmie się kwestią organizacji zapisó, rzucić termin w połowie lipca. Właściciele niech się wypowiedzą czy wchodzą w to, bo dobrze by było, żeby się informacja na serwerach wyświetlała gdzieś, bo nie każdy gracz wchodzi na forum :D

tenor3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, że turnieje 5vs5 były ciężkie do zrealizowania. Mimo, iż zgłaszało się sporo drużyn to koniec końców nie udawało się przeprowadzić takiego turnieju do skutku. Teraz tym bardziej będzie o to kłopot, gdyż jest o wiele mniejsze zainteresowanie grą CS 1.6 niż jeszcze kilka lat temu. Proponowałbym bardziej turniej 2vs2 na jakichś aim mapkach lub coś w tym stylu. :podskoki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie