Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Kubon - Nie Zdążyłem Wkleić Reklam


kubon

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kuba

 

Nick na serwerze: kubon

 

Wiek: stary pryk 27

 

Znajomość AMXX [1-10]: kiedyś kozystałem ale po tylu latach przerwy ktos mi musi przypomniec więc dam sobie 3 punkty

 

Steam z grą CS 1.6:  STEAM

 

Kontakt: jestem w grze to jest kontak na steam do mnie każdy może napisać zazwyczaj online

 

Coś o sobie:

    Stary w miarę kulturalny potrafiący się zachować dziad. Lubie pobawić się w CS w dobrym towarzystwie z ludźmi którzy coś sobą reprezentują. Preferowana muzyka do gry to Metal. Trash metal, oraz klasyka światowego ROCKA z lat 60, 70, 80 i 90

 






 

Jeszcze raz odświeżam wątek i przepraszam za zwłokę z reklamami. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Edytowane przez kubon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty Kloc po co się wypowiadasz?Grasz na serwerze?NIE

Więc na ciul piszesz durnoty.Chyba tylko po to aby nabić posty.

Jak byś nie widział podanie Kubona odrzucone więc weź za przeproszeniem kurwa nie wtrącaj się do spraw serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z terrabite, a tak swoja droga kubon edytuj ladnie tego swojego posta:) tzw przeklej podanie i zmodyfikuj tak zeby ladnie i estetycznie wygladaly bo jak ktos nowy wejdzie wystawic opinie i zobaczy takiego posta od razu bedzie na nie:) w kwestii pomyslu na reklamy wujek google wpisz sobie serwery cs 1.6 i wyskoczy ci kilkadziesiat roznych stron:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że zapoznałeś się z wymaganiami:
+ Aktywność

+ Wiek

+ Steam

+ Reklamy (nareszcie)

Jeśli będziesz płacił  składkę to jestem na TAK, napisz do jakiegokolwiek Admina, który wyjaśni Ci AMXX :)

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Only De_Dust2 - 80.72.37.12:27021Podania na admina on.png"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie