Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Propozycja aby wrócił typer


Ciasteczkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Moja propozycja jest taka aby wnowić typera na sieci.
Ja bym osobiście się zajał dodawaniem meczy i punktowaniem ich.
Moim celem jest aby rozruszać te forum z działem typera żeby coś sie działo
aby użytkownicy mieli jakaś zabawe.
Teraz zbliża się euro nasza reprezentacja też w nich uczestniczy a co zatym idzie dużo meczy 
do typowania. 
Tak samo po euro będą się odbywać eliminacja na mundial.
Czekam na wasze zdanie czy chcecie aby typer powrócił.

 

VsyDpQr2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za, przynajmniej sprawdzić jakie będzie zainteresowanie typowaniem spotkań na EURO, które już za tydzień. Chętnie wezmę udział. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Jestem za. Ale żeby znowu nie skonczylo sie na planach. Fajnie by bylo gdybys to jakos cudownie rozbudował 😂😂😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na NIE znowu się skończy tak samo jak było wcześniej czyli każdy chce ma chęci  do czasu dodania 1 kolejki :D Niektórzy napewno pamiętają jak  prowadziliśmy razem z @ polkes 'em bukamacherke każdy się rwał i był bardzo chętny na reaktywację , aby był taki dział no i co z tego wyszło? @ Mrs.FuksiaraSupport  była tak naprawdę jedyna aktywna osoba w tym dziale (nie licząc mnie i polkesa)  :) no , ale nic  nóż widelec wam się może uda lepiej zachęcić ludzi ;p Jeśli propozycja zostanie przyjęta i polkes wyrazi zgodę udostępnimy wam regulamin , punktację i całą resztę :) Powodzenia :)

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Ty masz się tym zajmować to jestem na nie. #stopcziterom 

 

wątpie zeby było zainteresowanie tym tematem, nie raz było to wałkowane i nie tylko na tej sieci. W wiekszosci to nie wypały. 

 

Każdy kto napisał, że jest za niech teraz zada sobie pytanie jak często będzie odwiedzał ten dział  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja_przyjeta.png

Zgłoś się do @ Sysia ;*  w celu dogadania szczegółów :) 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie