Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [UBTeam] OxyMen2


OxyMen2

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

 

Znajomość ortografii ✔ 
Konto na forum, które zostało zarejestrowane co najmniej miesiąc temu ✔ 
Posiadane 60 postów  (Nadrobie ) X
Umiejętność czytania ze zrozumieniem ✔ 
Znajomość regulaminu ✔ 
Minimum 16 lat  
Brak ostrzeżeń na forum ( Moge odrobić przelewem).  
✔  
Platforma Steam bez bana na na AC/BL itp.  ✔ 
Doświadczenie w ocenie screenshotów i rozpisywaniu demek. ✔ 

 

Obowiązki:

 

Moderowanie tematów  
Poprawianie treści tematu oraz jego tytułu ✔ 
Być często aktywnym na forum 
Pomagać użytkownikom ✔ 
Opiekować się działem "Strefa banów" 

 

 

 

Nick: 

 

OxyMen2


Imię:

 

 Mam na imię Krystian.


Wiek:

 

Za kilka dni 20 lat.


Steam ID:

 

STEAM_0:0:420743830 


Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?:

 

Od 2-5 H dziennie. 


Opisz siebie:


Mam na imię Krystian, mam 20 lat za kilka dni.

Mieszkam województwie Lubelskim.

Pracuje w szpitalu na dystrybucyj dla zainteresowanych mogę wytłumaczyć (dostarczanie jedzonka na odziały szpitalne).

Może bardziej się rozpiszę o swojej przygodzie z grami, tak więc praktycznie pół swojego życia poświęciłem CS-owi, zaczynając od gry dla zabawy,

poza tym uwielbiam chodzić na imprezy, spotykać się ze znajomymi, słuchać muzyki i oglądać dobre filmy i seriale.

Kocham spać, żartować.


Dlaczego akurat Ty?:

 

Dość dawno temu pełniłem funkcję UBT. Mam bardzo spore doświadczenie i staż w grze, potrafię bez problemów rozpisać demko i zawsze staram się podjąć słuszną decyzję (na każdej płaszczyźnie) i myślę, że to jest najważniejsze.

Staram się być jak najbardziej aktywny oraz bardzo się angażuję.

Staram się robić wszystko najlepiej, jak potrafię, pokazywać z dobrej strony oraz postępować zgodnie z zasadami.

A także pomoc UBT.


Czy miałeś styczność z Amxbans?:


 Mam bardzo duże doświadczenie, z bansem.


Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?:

 

Myśle , że  takie 6/10.


Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?:

 

MultiHack- Jest to program, w którym są zawarte różne wspomagacze, takie jak AIM, WH, SH oraz inne.tt

Wallhack (WH)- Ten cheat służy do widzenia przez ściany.

ESP- Działa podobnie do WallHacka , tylko że daje więcej informacji (Broń , odległość itp.)

SpeedHack (SH) - Cheat powodujący danie ogromnej prędkości ruchu.

Takie tam. 


Kontakt:

 

GG/STEAM/TS3/FORUM/DISCORD/MESS


 

Edytowane przez OxyMen2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega aktywny,

Bardzo pomocny, garnie się sam do pracy,

Zna się na temacie,

Bez problemu idzie się z nim dogadać

Nie pożałowali byście wyboru 

Edytowane przez DejotMc
Lepsze argumenctacja

tenor3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to powinien otrzymać test, a potem się zobaczy.

 

+ jakieś tam doświadczenie

+ styczność z bansem

+ znam go

+/- aktywność

 

Co, już nie można kolesiować jak wy? es

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, panie Krystianie, pokaż Pan co potrafisz, mam nadzieję że od naszego ostatniego spotkania na innej sieci naprawdę się zmieniłeś i nie będziesz odwalać maniany ;) dałbym mu okres próbny

+wiek

+/- aktywność

+znajomość czitów, dzięki temu werdykt będzie w 100% trafny (mam nadzieję ;)

+amxbans

Edit/ Po tym co się dowiedziałem, nie jestem w stanie ci zaufać, nie zmieniłeś się ani trochę ;) Podanie do kosza 

Edytowane przez Ringo
Zmiana decyzji ;)

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak, przyda się kolejny koleżka po fachu :)

 

+ Ładne, estetyczne podanie

+ staż 

+ doświadczenie

+ wiek

 

Czytając komentarze chyba za szybko podjąłem decyzje, ale czekam na werdykt. 

sk1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam się nie wypowiadać ale cóż... 

 

- Jesteś na sieci od niedawna

- Masz nie najlepszą reputację w sieci

- Zachowujesz się niedojrzale 

- Większość pozytywnych wypowiedzi pod podaniem to Twoje ziomki

 

Cóż dodać więcej? Osobiście mało co Cię znam, obserwuję jedynie z boku. Jeśli naprawdę zależy Ci na jakiejkolwiek wyższej posadzie na naszym forum to udowodnij, że na to zasługujesz. Nie wystarczy tu tylko umiejętność oceny dema czy screenów. Trochę poziomu.

 

Jak na razie nie widzę Cię na posadzie UBT. 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda przydałby nam się ubt no ale co do twojej kandydatury mam mieszane uczucia.

 

Generalnie masz zjebaną opinie w "świecie csa" gdzie nie zapytam to Cię znają i nie są to dobre opinie (nie sugeruje sie infem od @ Ringo ) zeby nie bylo)^^ u nas macie czystą kartę ale wypadałoby się trochę bardziej postarać.  Według mnie ubt to jedna z najważniejszych funkcji na forum,  taka wizytówka. Na tą chwile żeby mnie przekonać to musiałbyś być na poziomie Heniovskiego ale sadzac po doborze adminów smiem watpic, prosty przykład - 

to jakich dobierasz adminow tez swiadczy o twoim poziomie.

 

Drugi przykład - 

  a ty piszesz o doświadczeniu xd 

 

- zla slawa

- doswiadczenie widac wyzej 

- kultura

 

na nie.

 

@ Nbaklub jak dla mnie to wy chcecie tylko dostep do bansa xd 

pokaz jego rozpiski z poprzedniej sieci o ktorej wspominasz na pw ^^. 

 

@edit2 nie pokazał xd  

 

@edit3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra więc tak na początku podkreślę że nie kieruje się tutaj znajomością.

+aktywność

+znajomość gierki(co jak co ale on jest koxem totalnym jeśli chodzi o 1,6)

+pracowałem z tobą na poprzedniej sieci jako ub. I muszę przyznać że naprawdę się znasz na tym co robisz

+Dobra umiejętość rozpisywania demek

Jestem na tak

 

 

A teraz jeszcze zostały 2 osoby które wniosły do tematu zamieszanie

9 godzin temu, misiek223 napisał:

to jakich dobierasz adminow tez swiadczy o twoim poziomie.

NIe tobie idzie oceniać naszych adminów. Poza tym co ma nasz admin do podania na UB innej osoby.

 

11 godzin temu, Pietrek90 napisał:

Jestem na Duże Nie 

 

- Zachowanie   Nie  odpowiednie  robi siebie dziecko 

- Wszystkie wypowiedzi zostały napisane przez twoich Ziomków ze by napisali na tak  jesteś kłamcą  i nie dotrzymujesz słowa  

- Nerwowy   nie da sobie nic powiedzieć  masz zawsze rację  xd 

- Obraża Kobiety 

 

Mścisz się za zabranie admina.

Zachowanie hmm...

Na poprzedniej sieci to ty robiłeś z siebie idi...

Jako właściciele serwera nie kierujemy się znajomościami tylko umiejętnościami

Nie zawsze ma rację bo nieraz na starej sieci załatwialiśmy sprawy Ub w wiadomościach prywatnych ponieważ on się gdzieś walną a później po wskazaniu mu błędów poprawiał się i oddawał mi rację

Obraża kobiety... mam przytoczyć to co mówiłeś do Weroniki i Asi w wiadomościach prywatnych? Były zgłoszenia na Cb tyle że jakoś szfagier ci odpuszczał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnioe, to tak. Nie chce tam się mieszać w jakieś dymy czy coś. 
Ale idąc  logicznym tokiem myślenia. 

1, @ misiek223Mister , @ Nbaklub  oboje macie swoje racje względem 1 linku miska. 
- Admin jest łatką i wizytówką naszych serwerów,  To jest Internet, nie znamy danej osoby na tyle by ocenić czy coś  odwali czy nie.
Jednak brak reakcji ze stron właścicieli serwerów na dane zachowania, ignorowanie danych sytuacji przypina daną łatkę danej osobie.
W tym zgodzimy się chyba wszyscy, Tak myślę.  A tu nie ma żadnej informacji odnośnie ostrzeżenia dla tego adminka co randomem nie jest. 
U nas na JB wszystkie ostrzeżenia są publiczne,  przynajmniej ludzie widzą reakcje na złe zachowania adminów na serwerze. 

Więc tutaj jest minus dla składającego podanie, nikt nie widział żadnej reakcji na te zachowanie. 

2. 

Spoiler

 

Na rozpiskach się nie znam, ale jak widzę Twoja rozpiska różni się od 3 członków UBT, jak również werdykt. 
Jednak każdy może się pomylić. 

Podsumowanie:
Również mam mieszane uczucia względem podania.
Nie chodzi mi tu o Twoją reputację, czy zamieszanie które robicie wokół siebie. 
Czy o sugestie dostępu do bansa, gdzie w moim mniemaniu każdy właściciel serwera powinien mieć tam załozone konto z ograniczeniami. Ban/Unban.


Mam wątpliwości do Twojej zbytniej pewności siebie w podejmowaniu decyzji.
W moim odczuciu mogą być nie do końca przemyślane.

Nieokreślony okres próbny, jeśli miałbyś zostać przyjęty. 

 

Edittt #1

Po przeczytaniu podania które podlinkowała @ Mrs.Fuksiara  zmieniam zdanie.
Negatywnie wpłynął na mnie Twój komentarz w podaniu osoby kandydującej na to samo stanowisko.
Z mieszanych odczuć  dałeś mi pewność w słuszności wyboru. 
"Likwidacja konkurencji" Jak zwał tak zwał. Polega wiadomo na czym.
Dokładniej chodzi mi o to "Jak może być 9/10 ocenianie demka. Jeśli byś musiał Wszystko wiedzieć i słyszeć i wgl dobra jaja."

Jest to podważanie czyiś kompetencji bez poparcia tego jakimi kolwiek dowodami. Jest to tak bezużyteczne, jak Sygnalizacja w GTA.
Zniechęciło mnie to strasznie. 

jestem na NIE
 

Edytowane przez polkes
Zmiana zdania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Też mam spore wątpliwości, po wypowiedziach w innych postach oraz w sumie pod ostatnim podaniem, gdzie w sumie wyśmiałeś doświadczenie/umiejętność oceniania demek.   @ Pigułsonuwer  Masz trochę za dziecinne zachowanie, nad tym popracuj. 
https://csowicze.pl/topic/69271-ubteam-nick-pigułsonuwer/


+ Chęć pomocy

- Zachowanie
+/- Wymagania
Myślę, że można spróbować dać Ci okres próbny, zważając na Twoje zachowanie oraz na Twoje umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Nbaklub napisał:

Dobra więc tak na początku podkreślę że nie kieruje się tutaj znajomością.

+aktywność

+znajomość gierki(co jak co ale on jest koxem totalnym jeśli chodzi o 1,6)

+pracowałem z tobą na poprzedniej sieci jako ub. I muszę przyznać że naprawdę się znasz na tym co robisz

+Dobra umiejętość rozpisywania demek

Jestem na tak

 

 

A teraz jeszcze zostały 2 osoby które wniosły do tematu zamieszanie

NIe tobie idzie oceniać naszych adminów. Poza tym co ma nasz admin do podania na UB innej osoby.

 

Mścisz się za zabranie admina.

Zachowanie hmm...

Na poprzedniej sieci to ty robiłeś z siebie idi...

Jako właściciele serwera nie kierujemy się znajomościami tylko umiejętnościami

Nie zawsze ma rację bo nieraz na starej sieci załatwialiśmy sprawy Ub w wiadomościach prywatnych ponieważ on się gdzieś walną a później po wskazaniu mu błędów poprawiał się i oddawał mi rację

Obraża kobiety... mam przytoczyć to co mówiłeś do Weroniki i Asi w wiadomościach prywatnych? Były zgłoszenia na Cb tyle że jakoś szfagier ci odpuszczał.

 

Akurat szacunku do kobiet to Oxymen  nie ma. 

Na nie

+Chęć do działania

-Zachowanie wobec drugiego człowieka

+Aktywność 

Ale myślę, że powinno się patrzeć na to czy dana osoba ma  szacunek do drugiego człowieka.

Edytowane przez .WERKA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, daffyy napisał:

To ja się wypowiem 🤣

Na poprzedniej sieci która wspominają to fakt - był aktywny, ale...

Sprawdzanie próśb o bany/unbany wyglądały w ten sposób

Screenshot_2021-06-08-16-37-47-564_com.android.chrome.thumb.jpg.09f86e3148adacb63af0d55982924588.jpg

0 tłumaczeń, 0 rozpiski i nawet nie raczy napisać, że osoba wyżej np ma rację.

"Rozpisywanie" i popieranie to nagraniami z telefonu XD

 

 

Screenshot_2021-06-08-16-37-17-558_com.android.chrome.thumb.jpg.5426bf1d6c8ee52467f80ac8ecf40acf.jpg

 

Nie no to oceniać, jak zależy wam tylko na aktywności to tak 

Dobra,widze ze nawet jak nie mam czasu na laptopa to umknie gdzieś moj nick.

Daffy nie wiem po co szukasz na siłę kolejnego problemu, tamte demko rozpisałem sam od siebie, nikt mnie nie pytał nigdy czy rozpisze mu demko, a tym bardziej @ OxyMen2 każdy kto mnie zna,ten wie ze wolałem bardziej rozpisywać demka niż grac, także twoj argument jest jak igła w stogu siana pozdro ;)

 

Co do podania, nie patrząc na to ze sie znamy, napisałbym to samo gdybym tylko go "kojarzyl"

 

+Zawsze pomocny,w pracy potrafi wejsc na telefon aby sprawdzić ss czy dac komuś unbana 

+Dojrzaly jak na swoj wiek z wysoką ortografią i gramatyką 

+Zna bardzo dobrze amx jak i rozpoznawanie cheaterow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie wypowiem

znac cie nie znam ale obserwuje tutaj niczym super mocny truskawa

jestem na nie 

 

+wiek

-doswiadczenie

-rozpisywanie demek

--- najwiekszy minus to ze nie potrafisz przyjac czegos na klate, ktos ci napisal na nie i dal pare argumentów to mu djaesz emotke śmiechu, gdy jakis twoj admin/kolega cos napisal to dajesz chlopie serducho, no widac tutaj doskonale jak przyjmujesz krytyke na klate

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się wypowiem 

Jestem na nie

Nie siedzę tu długo tylko chwile ale za to widziałem twoje prace  na innych sieciach i znam cię też z mixów kolego 

+wiek

-doświadczenie

-rozpisywanie demek

-niestosowne i dziecinne zachowanie nawet głupi przykład w moim podaniu gdzie nie zależy mi na tym to była po prostu chęć pomocy mam świadomość że dopiero dołączyłem do sieci napisałeś to w taki sposób jakbyś mnie znał nie znasz a oceniasz i to jeszcze piszesz tak chamsko i bezczelnie popracuj nad swoim zachowaniem jesteś dorosłym facetem a po twojej wypowiedzi mogę stwierdzić tylko jedno że zachowujesz się jak dziecko daleko z tym nie zajedziesz do ubt ci jeszcze daleko sama aktywność nie wystarczy najważniejsze sprawdzić poprawnie demko

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze miałem się tutaj nie wypowiadać, ale jak czytam te niektóre opinie to aż Mnie korci by wtrącić swoje trzy grosze. Otóż @ OxyMen2 poznałem za swojej kadencji, kiedy On już nie miał rangi na Mojej sieci, na której jestem, a akurat wchodziłem na stanowisko związane z Administracją i na początku wydawał się w miarę spoko, ale potem zaczął przychodzić na forum i trochę robić Nam rozpierduchę na czatboxie, kłócił się z ludźmi, wymądrzał się i szukał ewidentnie zaczepki, więc jeżeli taka osoba ma reprezentować sieć od strony UBTeam no to nie do końca dałbym Ci szansę, wręcz jestem na nie.

Jesteś spalony na większości sieciach i spora część ludzi już się na Tobie przejechała, lecz jeżeli Rumcajs ma chęć dania szansy Twojej osobie i ma ochotę przejechać się na Tobie to już Jego decyzja, ale jak dla Mnie przez to jak się zachowujesz i jakie były z Tobą afery chyba nie zasługujesz na taką rangę tutaj.

Mając u Nas Technika na naszej sieci o dziwo ktoś włamał się na Twoje konto i nadał rangę Właściciela Sieci innej osobie (również nie wnikam, bo mogło tak być).

W dodatku byłem kiedyś tak jakby fanatykiem przeglądania różnych sieci serwerów i na przykład kiedy robiłem reklamy Twój nick przewijał się wielokrotnie i chyba nie umiesz wysiedzieć na jednym forum nawet dwa miesiące, bo zmieniasz je jak rodzice dzieciom pampersa, kiedy są małe.

gl hf i mimo wszystko życzę powodzenia

Edytowane przez empi^(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie 😇

+Wiek

+/- wymagania

- toksyczne zachowania wobec drugiego człowieka.

 

I proszę skończ mnie mieszać w te swoje śmieszne gierki. 

 

"Zanim padłeś, jeszcze ziemię przeżegnałeś ręką. Czy to była kula synku, czy to serce pękło?"  -Krzysztof Kamil Baczyński

 

 

wyr1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzcuone.png Podanie napisane za wcześnie nie widziałem doświadczenia po twojej rozpisce demka. Udzielaj się więcej w dziale rozpisuj demka pokaż, że Ci zależy i masz to doświadczenie. Na tą chwilę odrzucam podanie.

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie