Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane ub ejixorp


Prozije

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: ejixorp
IP / Steam ID*:  STEAM_0:0:551038606
Admin banujący: J3MRO_
Data i godzina otrzymania bana*: 06-02-21 22:32
Serwer*: Mirage#2
Powód: Wallhack
Link do demka*: http://771777.node16.pukawka.pl/dem-de_mirage-1622665564-1622667885.zip
Wycinek z konsoli*

  Connected to 145.239.239.222:27045
  Disconnect: You have been banned by this server, check https://csowicze.pl/ for more info.
Krótki opis sytuacji*: Po 7 minutach gry na serwerze dostałem permbana za WH. Admin stwierdził to po 15 sekundach na spect

 

 

Edytowane przez ejixorp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za pisanie pod własnym postem, ale uznałem, że będzie to najbardziej widoczne na forum.

Otóż zauważyłem, że administrator @ J3MRO_ ostatni raz na forum był 24 kwietnia, czyli 40 dni temu oraz spędził na nim 5 razy mniej czasu ode mnie osoby, która tylko napisała prośbę o UB.

Nie widze sensu czekać na niego z założonymi rękami, dlatego mam nadzieje, że osoba, która to czyta, ma go gdzieś w znajomych, żeby poinformować i przypomnieć, że rola administratora nie kończy się na serwerze.

Też chciałbym zwrócić uwagę na sposób, jaki zostałem zbanowany, czyli po 15 sekundach na spect bez zrobienia żadnego fraga, wykonując tylko pre-aima na bardzo popularną i powszechną pozycję. Wydaje mi się, że taka akcja nie powinna być pretekstem do zbanowania kogokolwiek za cheaty, dlatego też chciałbym spytać się admina banującego (jakby się zjawił), dlaczego tak szybko stwierdził, że gram na wallhacku.

Słowem końca proszę jeszcze raz o poinformowanie tego admina albo rozpiskę demka przez kogoś innego, ponieważ zależy mi na jak najszybszym powrocie do was.

Oczywiście po rozpisaniu demka, post ten będzie odpowiedzią na zarzuty.

Edytowane przez ejixorp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie