Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Podanko o admina


Polak:):)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Polak:):)

Wiek:21 Lat

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem juz adminem na dd2 klasyczne.

Znajomość AMXX (W skali 1-10):8/10

Staż w CS-sie: gram 6 lat w csa i dziennie jestem aktywny 

Konto STEAM [TAK/NIE]: Nie 

Link do konta STEAM: 

Dlaczego Ty: Jestem aktywnym graczem na serwerze, zawsze dobre poczucie humoru i też brakuje adminów na tym serwerze Dlatego chciałbym sprobowac byc tutaj u was Ludzie mnie lubia :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: jezeli mam wolny dzien od pracy to praktycznie jestem od rana do wieczora a jak w pracy jestem to po pracy odrazu loguje sie na cs'a na serwer :)

Kontakt: Facebook . Snap. Whatsaap . Instagram. 

Link do GameTracker'a . https://www.gametracker.com/player/Polak%3A)%3A)/91.224.117.91:27450/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie

  • Nie masz CS'a 1.6 na Steam co Cię z automatu u mnie skreśla, Admin bez Steam to już śmiech 
  • Nawet regulaminu / taryfikatora nie przeczytałeś
  • Konto pod podanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grasz dość często, jednak szkoda, że nie posiadasz CS 1.6 na platformie Steam. Może jednak się skusisz? To nie jest spory wydatek.

Jestem skłonny przyjąć Cię na okres próbny. Jednak nie napisałeś, czy jesteś w stanie opłacić składkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie przyjmuję @ Polak:):)  na okres próbny.  Jeżeli tylko raz coś przeskrobiesz, no to niestety ranga zostanie odebrana.

Podaj dokładny nick i hasło w prywatnej wiadomości jakie chcesz do usługi oraz zgłoś się po rangę w odpowiednim dziale. :japier:

 

podanie_przyjete.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie