Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Podanie


Teen Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Teen Kasia

Wiek: 18

         Doświadczenie (w byciu adminem): Na 2 serwerach byłem adminem (nie tutaj)

Znajomość AMXX (W skali 1-10):  8

Staż w CS-sie: 6 lat

                    Steam / NonSteam: NonSteam, hasełko na nick można

                                                                                 Dlaczego Ty:  Ponieważ na serwerze gra sporo odpałów,
                                                                                  między innymi przez to że są 3 pkt za łeb a nie ma adminów 
                                                                                  a ja jestem bardzo często na serwerze co pokazuje niżej podany GT

                                                                                 Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-4h zależy od dnia

Kontakt: Forum, discord albo messenger

Akceptujesz regulamin: Oczywiście

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Teen Kasia/91.224.117.91:27450/

Składka (Obowiązkowa): przelew 

Edit: Kolmuny źle się ustawiły:(

 

Edytowane przez Teen Kasia
Edit: Kolmuny źle się ustawiły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ja mogę napisać. Nie uważam za świetny wynik, granie po 40 minut dziennie. Jeżeli Twoje GT chociaż trochę się poprawi i będziesz wchodzić regularnie, to podanie zostanie zaakceptowane.

A co do Steam, to są możliwe wyjątki, jednak miło będzie jak zakupisz grę na Steam. Nie jest to na dzień dzisiejszy duży wydatek. :kopniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie