Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga jokerek


Oktaawian

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 01.06.2021

Nick użytkownika: @ jokerek23

Dowody:  Załączone zdjęcia.

Świadkowie: Użytkownicy forum

Uzasadnienie:Jak już się zdecydowałem napisać skarge to wrzucę dwa tematy w jeden. Mianowicie chodzi tutaj o P&O oraz jego aktywność na ts'ie.

Czas na zadawanie pytań do P&O był do 30 maja, lecz dzisiaj @ jokerek23   odblokował temat, prawdopodobnie za namową P00F'a żeby ten mógł dodać swoje pytania.

joker skarga.png

Bez tytułu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Te osoby co miałby napisać pytania już je napisały" 

"Nie czeka się. Wsytarczająco długo był czas na zadawanie pytań :). Skoro czekałeś na ostatnia chwilę to się spóźniłeś" 

 

@ Sysia ;*  "caly tydzien byl na to, nie czepiaj sie ;d" 

Beka :kekw:

Edytowane przez Boski Z Polski

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Z przykrością mi stwierdzić to, ale niestety macie racje. 

Nie powinno być tak, że dla jednych się otwiera, a dla drugich zamyka i nie ma możliwości otworzenia. Pod tym względem każdy jest równy i nie powinno być FAWORYZACJI ze strony @ jokerek23
Dla mnie skarga jest słuszna. 

@ Sysia ;*  czekam :> 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤔 Nikogo nie bronie, ale to przypadek, że pod moim P&O taka drama xD????

"Zanim padłeś, jeszcze ziemię przeżegnałeś ręką. Czy to była kula synku, czy to serce pękło?"  -Krzysztof Kamil Baczyński

 

 

wyr1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja wdroże trzy grosze do tej skargi.

Czy skarga słuszna,nie mi to oceniać.

Aczkolwiek to prawda to ja poprosiłem @ jokerek23 , by otworzył ten temat i wcale tego specjalnie nie zrobiłem. Ja i Anka od dłuższego czasu smieszkujemy sobie z was i próbujemy robić was wszystkich w konia, bo przecież trzeba zrobić plotki, że rzekomo ja i ona ze sobą jesteśmy. XD wielkie w ciuuul, ale bardzo mi się to podoba. Sprawa kolejna, aż tak czekaliście, by się potknął bo poprosiłem go o otwarcie tematu na +- 10 minut? Dupa wielka człowiek pęka.

Chcecie coś dostać bardzo proszę. Nie raz nie jeden drugi czy trzeci Administracja robiła to samo otwierała sobie temat i go zamykała i nikt z tym problemu nie miał. Ale już uj z tym. 

Kocham internet za to, że są Dennis ludzie, którzy tylko chcą atakować słabszych.

bez pozdrowień i elo 

 

 

ps @ Anka dobra z nas para ni? XDDD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przyznaję się dałem się na to złapać nie potrzebnie.. Biorę to na klatę.. Popełniłem błąd.. Każdemu się zdarza.. Byłem na zajęciach i nie ogrnąłem... Faktycznie nie wolno tak robić.. A co do tsa to uważam, że to jest zwykłe wylewanie brudów w tym momencie i szukanie haków na kogoś.. Ta sprawa jest już dawno wyjaśniona i nie mam zamiaru jej tutaj publicznie wyjaśniać. Tyle ode mnie.

9U61ktU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RCON sv_alltalk napisał:

ps @ Anka dobra z nas para ni? XDDD

 

Idealna. 😘❤️ 

 

 

 

Edit: @ ferstel spoko byku 

Edytowane przez Anka

"Zanim padłeś, jeszcze ziemię przeżegnałeś ręką. Czy to była kula synku, czy to serce pękło?"  -Krzysztof Kamil Baczyński

 

 

wyr1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_przyjeta.png

@ Armazi CS:GO  skarga jak najbardziej słuszna, dziękuję. 

 

@ jokerek23 ostrzeżenie 1/2 na konto redaktora. Tym co zrobiłeś, pokazałeś że nie nadajesz się na jakiekolwiek wyższe stanowisko. Jednemu piszesz jedno, a robisz zupełnie inaczej, bo "kolega cie poprosił". Brzydzę się czymś takim. Osoba posiadająca uprawnienia w działach powinna być bezstronna i trzymać się regulaminów. Post P00fa zostanie usunięty oczywiście. 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie