Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Moderator] SkeR


sker

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Konrad


Data urodzenia: 18.08.2005


Nick: SkeR


Opisz swoją osobę: Młodziutki, interesujący się już czymś nowym - bo muzyką, dojrzały (o ile wierzyć opiniom ludzi) chłopak. Jestem sprawiedliwym gościem, który potrafi rozwiązać dane sprawy bezstronnie i w jak największym porządku. Do przydzielonych mi obowiązków podchodzę konsekwentnie. Ktoś tu pewno parsknął, ale odsyłam do wyjaśnień (2 pkt niżej). Jestem cichym chłopakiem, lubię sobie robić swoje w ciszy, ale jak przyjdzie odpowiedni moment, to wyciągam swoje "działa" i lecę :yolo: Gdzieś już mówiłem, że postawiłem jasne cele na sieci, lecę do przodu - dotrzymuje słowa, pamiętajcie. Po prawie pół roku pokazałem się z dobrej strony, nie wyszedłem na jakiegoś dzieciaczka-płaczka, tylko myślę na porządnego młodziana. Czasu mam nadal sporo na spędzanie na forum, jeszcze powiedzmy 3 tygodnie temu trochę mało mnie było, ale na dole macie wyjaśnione. Wszystko wraca do normy, chęci i czas. W przypadku dostania się na tak wysokie stanowisko, raczej nie będę chciał brać nazwę to "pobocznych rang" typu opiekun etc. No chyba, że Patryk będzie w tarapatach. Chcę się skupić na pełnieniu tej funkcji jak najlepiej i wspinać się w górę. Szczerze mówiąc, nie wiem co dalej mówić, jeszcze parę kwestii jest chyba w podaniu na UBT CS:GO jak cuś. Myślę, że tutaj wsio. Mogło być lepiej, natomiast dopiero co ze szkoły wróciłem i trochu wena nie dopisuje ;p


Co Cię skłoniło do napisania podania: Chęć dalszego rozwoju, przede wszystkim pomoc administracji w ich obowiązkach. W przeciągu 2 miesięcy zdołałem się dostać na bardzo dobre stanowiska, więc też mam jakąś tam myśl, że mam spore szanse. Ostatnia rzecz to zielona brama, pewno potrzebujecie kogoś porządnego :P


Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem?: Myślę, że wiem z czym to się je, na czym to będzie polegało i bez najmniejszego problemu sobie poradzę. Swoje obowiązki do tej pory wykonywałem na tyle, na ile potrafię - mimo, że niektóre oceny w UBT się różniły w stopniu dużym od innych, ale tak po prostu uważałem :P Zdaje sobie sprawe, że ludzie pamiętaja, że zrezygnowałem z poprzednich rang i mogą mieć obawy. Miałem parę ważnych spraw do załatwienia prywatnie, zabrały mi one dużo czasu i podejrzewam chęci. Niektórzy pomyślą, że po prostu mi się nie chciało, ale tak nie jest. Natomiast pytanie się nasuwa - dlaczego nie wróciłem? Myślę, że w UBT 1.6 się czuje lepiej, więcej gram i wolę zostać tutaj, opiekun by jeszcze jako tako przeszedł. Na stanowisko poszukiwacza bym się raczej nie stawiał drugi raz, strasznie ciężka ranga Wam powiem. Wysoko postawiona, mogłem się domyślać mniej więcej, że będzie mnie to kosztowało wiele szasu, natomiast byłem zdziwiony. Strasznie dużo czasu leci, zostawiam to lepszym. Nie chcę być skreślany z tego stanowiska przez ww. powód, gdyż zwyczajnie miałem ważne rzeczy na głowie. Ludzie wiedzą na co mnie stać dalej, jak mogę zajść w krótkim czasie daleko. Myślę, że byłbym jednym z najlepszych osób na stanowisko moderatora. Chęci wróciły, bym coś podziałał na forum - szczególnie z taką motywacją jak dostane szansę. Jestem kreatywny, potrafię pracować w grupie i nigdy nie robię nic na pół gwizdka - przeciwnie, staram się wykonywać wszystko jak najlepiej potrafię. Gdy nadchodzi chwila rozpatrzenia danej sprawy, staram się być sprawiedliwy i bezstronny, nie ma żadnego kolesiostwa :P Moim dużym atutem do tej pory było myślę samoopanowanie, jak to nazwał Pan Plejsu. W czasie gdy każdy bierze udział w wyścigu szczurów, ja sobie działam cichutko w kącie i pracuje na swoje. Na sieci jestem prawie pół roku, przez ten czas nic złego nie odwaliłem, więc jestem osobą godną zaufania.

 

EDIT: Widzę, że jest kontrowersyjna burza co do podań. Chcę napisać jakiegoś edita i wyjaśnić co ja o tym sądzę. Nie podobają mi się niektóre argumenty Boskiego. Nie rozumiem po co tak naciskać na mój wiek, skoro jest to tylko liczba. Przez całą moją kadencję na forum, pokazałem się z bardzo dobrej strony - nie wydaje mi się, że jestem mentalnym dzieciakiem, za którego mnie uważacie, bazując jedynie na wiedzy o moim wieku. Moja ostatnia rezygnacja dużo wniosła do mojej dalszej kariery, natomiast miałem niemałe problemy w życiu prywatnym. Każdy by zrezygnował z takim czymś na głowie, serio. Nie osądzajcie mnie, nie wiedząc nawet co się stało, bo sami byście tak postąpili. Jestem pewien, że gdyby nie to, to bym siedział dalej i zapierdzielał, żeby ekipa była dumna. Nie potrafiłem tego połączyć z forum, a nie jak to niektórzy mówią "nie radziłem sobie na posadzie". Szacunek tutaj dla ferstela, który ponoć poświęca niektóre sprawy na rzecz forum, brawo. Moja aktywność nie jest jakaś zadowalająca, rzekłbym, że jest bardzo słaba. Po rezygnacji płomień trochę mi zgasł do działania na forum, głównie przez życie. Ciekawe kto tutaj parsknął, 16 lat i coś gada o problemach, ale mniejsza. Od bodajże połowy maja wróciła mi chęć do działania na forum, chciałbym coś tutaj zdziałać i się rozwinąć, dodatkowo wspomóc ekipę z taką motywacją jak posada moderatora. Na poprzedniej sieci zapierdzielałem ponad rok, były momenty kryzysowe, natomiast postanowiłem, że zacisnę pięści i zostanę. Błąd, który popełniłem tam, mowa o VACU, był idiotyczny. Z tego właśnie powodu odpadłem z moderatora - myślę, że dzisiaj bym siedział na czerwonym tam, ale cóż. No ale do czego zmierzam? Stać mnie na coś więcej niż się wydaje po 16 latku, co udowodniłem myślę jak przyszedłem na sieć. Byłem o włos dostania się w szeregi administracji na obecnie największej sieci cs'a, a tutaj zdołałem dojść do prawej ręki Patryka. Nie schlebiam sobie, nie odbierajcie tego tak. Owszem, jestem z rekomendacji pewnej osoby, ale gdyby to nazwać "tylko rekomendacją", to bym doszedł tak wysoko? Nie wydaje mi sie. Bawi mnie też fakt, a raczej wypowiedź "KIm ja jestem?" Rozumiem, że ktoś może mnie nie znać, ale bez przesady. Od 2017 roku owy gracz pierdnął tylko 9 razy, ja przez pół roku zrobiłem fajną robotę. Nie odbieraj tego jak atak, po prostu nie spodobało mi się "kim ty jesteś". Bazujesz tylko na mojej aktywności od 18 kwietnia, no stary. Wcześniej było w porządku myślę. Rownież była wypowiedź, że oceniam samego siebie jako kogos porządnego. Tak nie jest, gdyż wyraźnie napisałem "o ile wierzyć opiniom ludzi". Był już temat o mojej opinii, której bym się nie wstydził pokazać. Myślę, że jest więcej niż 1 osoba, która uważa, że jestem porządnym młodzianem, pełnym ambicji i chęci rozwoju. Chcę uświadomić ekipie, że moja rezygnacja była spowodowana problemami, a mój wiek jest tylko liczbą i jeszcze udowodnie to parę razy - o ile już nie udowodniłem. Do rezygnacji robiłem swoją robotę, nie wpadłem w żaden konflikt, po prostu działalem i chyba mi to wyszło dobrze. Bądźmy ludźmi, czasami problemy przejmują kontrolę. Nie zawiodę Was, będę się starał wypaść jak najlepiej, tak jak to robiłem na poprzedniej sieci. Mam nadzieję, że wszystko całkiem dobrze wytłumaczyłem i uświadomiłem ekipie, że jestem wart o wiele więcej niż zwykły 16 latek, który musiał zwyczajnie zająć się życiem. Takimi wyjaśnieniami myślę, że pokazałem jak mi zależy. :) 


 

Kontakt: Facebook, steam, forum.

 


20 reklam sieci [obowiązkowo]:

1.https://cs-soplica.com/topic/239979-csowiczepl/

2.https://kuleczky.pl/topic/102265-csowiczepl/

3.https://katujemy.eu/topic/55572-csowiczepl/

4.https://forum.arenaskilla.pl/topic/16801-csowiczepl/

5.https://cs-mordownia.pl/topic/66746-csowiczepl/

6.https://www.valkiria.com.pl/index.php?/topic/7118-csowiczepl/

7.https://multi-head.pl/topic/120759-csowiczepl/

8.https://greenhaze.pl/topic/38844-csowiczepl/

9.https://cswroclaw.pl/index.php?/topic/3820-csowiczepl/

10.https://pochylnia.pl/topic/128060-csowiczepl/

11.https://forum.cs-pzb.pl/topic/5035-csowiczepl/

12.https://acego.pl/temat/12727-csowiczepl/

13.https://astralgames.pl/topic/3390-csowiczepl/

14.https://ggeasy.pl/forum/showthread.php?tid=3152

15.https://cs-kurnik.pl/showthread.php?tid=2788

16.http://reksio-cs.pl/serwery-cs-counter-strike-f13/csowicze-pl-t39882.html

17.https://uwujka.pl/topic/26326-csowiczepl/

18.https://cs-lamers.com/viewtopic.php?f=31&t=24506

19.https://good-games.pl/CSowicze-pl_209631-t

20.https://forum.grywamtu.pl/csowiczepl-t843545/

Edytowane przez SkeR

sk1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Eh.. Ciężki orzech do zgryzienia. 

Na pewno w podjęciu decyzji, przeszkadza Twoja wcześniejsza rezygnacja. Trochę można nabrać wątpliwości, aczkolwiek każdemu należy się szansa. 

Jestem tak samo za okresem próbnym jak i u szustera. Administracja wybierze godnego posady moderatora ;p

 

+ podanie pieknie rozbudowane

+ chęć pomocy, mobilizacja do działania

+/- aktywność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a tak w zasadzie kim Ty w ogóle jesteś? 
 

W dniu 1.06.2021 o 18:11, SkeR napisał:

Jestem sprawiedliwym gościem, który potrafi rozwiązać dane sprawy bezstronnie i w jak największym porządku.

To tylko Twoja ocena samego siebie. Jak Ty chcesz to udowodnić skoro Twoja aktywność jest niska, a nawet powiedziałbym, że jej nie ma? 

 

 

W dniu 1.06.2021 o 18:11, SkeR napisał:

Do przydzielonych mi obowiązków podchodzę konsekwentnie.

Yhym, szkoda tylko że w przeciągu miesiąca zamknąłeś tylko 4 tematy w strefie banów. 

 

W dniu 1.06.2021 o 18:11, SkeR napisał:

Jestem cichym chłopakiem, lubię sobie robić swoje w ciszy, ale jak przyjdzie odpowiedni moment, to wyciągam swoje "działa" i lecę

Wystarcza, że jest już jeden cichy moderator, który jakoś specjalnie się nie udziela. (@ resk1z

Po co nam drugi? 

 

W dniu 1.06.2021 o 18:11, SkeR napisał:

Chęć dalszego rozwoju, przede wszystkim pomoc administracji w ich obowiązkach. W przeciągu 2 miesięcy zdołałem się dostać na bardzo dobre stanowiska, więc też mam jakąś tam myśl, że mam spore szanse. Ostatnia rzecz to zielona brama, pewno potrzebujecie kogoś porządnego :P

Dalszego rozwoju? Wydaje mi się, że Twoja obecność w moderacji jedynie spowoduje odwrotny efekt. 

"W przeciągu 2 miesięcy zdołałem się dostać na bardzo dobre stanowiska" i co dalej. 4 zamknięte tematy w przeciągu miesiąca to według Ciebie dużo? Wydaje mi się, że moderator podejmuje sam decyzję, a nie jak ktoś mu każe.

"pewno potrzebujecie kogoś porządnego"  :kekw:  Tak, jest potrzebny ktoś porządny, a akurat Ty jesteś najmniej pożądaną osobą na to stanowisko. 

 

 

Jak dla mnie to Ty nawet nie zasługujesz na obecną rangę, a co dopiero na rangę moderator. Szanujmy się.

Już prędzej zobaczyłbym @ Ringo  / @ misiek223  na tej randze.

 

P.S

Żyjesz na tym świecie 15 lat, 8 miesięcy i 15 dni, a przypadkiem counter-strike nie jest od 16 lat? Mimo tak młodego wieku chcesz kierować osobami o wiele starszymi od Ciebie? Zapomnij

 

 

Edit 

 @ SkeR  i jak ja mam Cię brać na poważnie, kiedy Ty nie potrafisz zinterpretować prostego pytania. 

"Hmm, a tak w zasadzie kim Ty w ogóle jesteś?" Nie oznacza, że nie doceniam Twoich "osiągnięć", a bardziej nawiązuje do Twojej aktywności. Dla nowego użytkownika jesteś nikim bo jak ktoś nowy ma Cię poznać skoro siedzisz na utkanej? 

Nie potrafiłeś poradzić sobie z jakimiś problemami. Ok, ale skąd mamy wiedzieć, że przy następnych problemach nie zrezygnujesz? 

Piszesz jak narcyz, więc jak dla mnie jesteś jeszcze niedojrzały chociaż Cię nie znam, ale sam sposób w jaki napisałeś podanie mnie do tego przekonuje. 

Piszesz podanie i tłumaczysz się, że kiedyś miałeś wyższą aktywność. To już w ogóle jest śmieszne, że zamiast poprawić aktywność piszesz podanie i zmienisz aktywność jak dostaniesz rangę. :kekw:

Co do mojej działalności w internecie. Mordo, na większości sieci gdzieś tam przewinąłem się, miałem topowe serwery w Polsce, działałem przy topowych serwerach w Polsce i do tej pory utrzymuję większy/mniejszy kontakt z elitą. Ja w porównaniu do Ciebie nie wchodzę w du**ę żeby osiągnąć swój cel. Masz 15 lat (rocznikowo 16, chyba) i wątpię żeby osoba tak młoda budziła respekt u osób 2 razy starszych. 

Btw to uwielbiam jak ktoś mówi co było kiedyś, a czego nie ma. Kurła, kiedyś to było. 

Edytowane przez Boski Z Polski

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazałeś klasę na poszukiwaczu 

 

Dostałeś odpowiedzialną rangę i nie poradziłeś sobie z nią, tutaj mam obawy ze bedzie podobnie. Niestety u nas na forum do funkcji moda jest potrzebna osoba dojrzała emocjonalnie Ty niestety jesteś po prostu za młody na ten czas. 

 

Cały czas podkreślasz, że w tak krótkim czasie zdobyles rangi. Zdobyłeś je, bo jestes z polecenia ^^ skup się na nich, podszkól się w ubt. 

 

 

Według mnie to po prostu za szybko na tą chwile, nie odbieraj mojej wypowiedzi jako atak. Mimo, że nie mamy bliskich relacji - lubię cię. 

 

na tą chwile jestem na nie, natomiast zobaczymy co czas pokaze. Również jestem ciekaw innych wypowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-  wiek, czy aby na pewno poradzisz sobie z tak odpowiedzialną posadą? Ta sieć jest dość "duża", potrzeba tutaj naprawdę odpowiedzialnej osoby na stanowisko moderatora. Teraz masz czas, idą wakacje, ale co będzie później? We wrześniu, kiedy to wrócisz do szkoły? Będziesz potrafił znaleźć czas na forum? Na te pytania nie znalazłem w Twoim podaniu odpowiedzi, a uważam, że jest to dość istotna kwestia, bo przecież forum nie szuka moderatora na dwa miesiące.

- Podanie, niby rozbudowane, dość ciekawe, ale duża część z tego to tłumaczenie się - w mojej ocenie zupełnie niepotrzebne.

W dniu 1.06.2021 o 18:11, SkeR napisał:

który potrafi rozwiązać dane sprawy bezstronnie i w jak największym porządku.

Uwierz mi, Ty mnie tym nie zachęcisz, w podaniach to każdy jest bezstronny.

- W punkcie "Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem?" Twoim zadaniem jest zachęcenie użytkownika do głosu na tak, a co ja tu widzę? Tłumaczenie się z tego co było. Pierwsza połowa tego punktu mnie zniechęca.

W dniu 1.06.2021 o 18:11, SkeR napisał:

Myślę, że byłbym jednym z najlepszych osób na stanowisko moderatora.

Na szczęście to tylko Twoje zdanie.

- Przytoczę zdanie, które jako powód napisałeś w rezygnacji z dnia 18 kwietnia: "Straciłem jakiekolwiek chęci do działalności na forach." Co jeśli dostaniesz moderatora i po miesiącu znów stracisz chęci? Znów zrezygnujesz?

- W podaniu piszesz, że w ciągu 2 miesięcy zdołałeś dostać się na dobre stanowiska, w mojej ocenie nie ma  tu się czym "chwalić" , bo nie jesteś już na tych stanowiskach.

 

Podanie w moim odczuciu napisane na pokaz, a przecież nie o to w tym chodzi, prawda?

Chęci to nie wszystko, a tłumaczeniami to jakoś mnie nie przekonujesz.

Tym samym kończąc, jestem na nie.  To jeszcze nie ten czas.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy przyszedłeś na naszą sieć, zauważyłam w Tobie duży potencjał - pomyślałam wtedy "to jest osoba jakiej nam potrzeba, byłby idealnym moderatorem, a z czasem? Kto wie!".

Co z tego, że młody? @ ferstel zaczynał swoją karierę będąc w podobnym wieku, każdy kiedyś zaczyna i musi gdzieś nabrać tego "doświadczenia". 

Dostałeś bardzo odpowiedzialną posadę jako jedyna osoba na forum - gdy dowiedziałam się że zrezygnowałeś to się po prostu zawiodłam. Nie znam powodu tej rezygnacji, ale piszesz że miałeś dużo problemów prywatnych na głowie, dlatego mam wątpliwości czy po prostu podołasz zadaniu. Nie jest to nic trudnego, lecz jeśli znów Ci coś ważnego wypadnie to nas po prostu zostawisz?

 

Jesteś dojrzały i przekonujący  jak na swój wiek, aczkolwiek musisz popracować nad aktywnością i zyskać uznanie wśród użytkowników. 

 

Jak na razie dałabym Ci dłuższy okres próbny, byś miał szansę się wykazać. 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuję wypowiedzi wszystkich,ale nie podobają mi się takie, które są typu " wiek " a co mam do jasnej cholery tu liczba z jaką człowiek pisze to podanie. Widziałem wielu młodszych od Was osób, które są kompetentne. Zatem szanujcie się z tymi argumentami! 

 

Ja @ SkeR ' a poznałem dosyć wcześniej i przed Csowiczami, wiem ile wkłada w to swojego czasu i tej pozytywnej energii. Wiem, że jest godny tej grupy, bo już ma dobry plus u samego Ownera tejże Sieci, co za tym idzie inni kandydaci mają mniejsze szanse na tą posadę.

 

Przejdźmy do konkretów.

 

Podanie jest powalające, szczere, wymagające i uzupełniające oraz godne dla Csowiczów, brać przykład z tej osoby!

Dojrzałość wynikająca z podania przyczynia się do akceptacji tego podania i nie sądzę, że podanie zostanie odrzucone, bo leży i czeka dalej.

 

 Powodzenia @ SkeR trzymam kciuki za powodzenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, RCON sv_alltalk napisał:

Szanuję wypowiedzi wszystkich,ale

P00f  nie liczy się co przed ale, a co po ale. :/

Rzadko wypowiadam się w podaniach, wypowiadam się tylko i wyłącznie gdy uważam, że ktoś naprawdę się nie nadaję czy nadaję. 

1. 16 lat,  No i co z tego. @ Boski Z Polski  Chłopak młodszy, a ma więcej ogarnięcia pod względem kultury itp w sobie niż Ja, czy Ty. 
- Niedojrzałość? No nie wiem, uważam go za dojrzałego. Awantur żadnych nie robi, jak większość z nas na SB., to tylko 1 z przykładów.
- Jest przykładem osoby która  która dojrzałością dogania większość starszych użytkowników tutaj.

2. Rezygnaja z poszukiwacza. No tym trochę zjebałeś. 
W moim mniemaniu mogłeś z Rumcajsem pogadać tak od serca. Urlop na forum chodź można brać na miesiąc.  To jeśli miałeś trudną sytuację prywatną/rodzinną.
Myślę ze jakoś dalibyście rade się dogadać, a praktycznie jestem tego pewny. Więc tutaj taki -, ale jestem wstanie zrozumieć taką decyzję.

 

3. Podsumowując.
@ SkeR   Jesteś jak zauważyłem osobą bezstronną. Nie wciągasz się w konflikty  z  użytkownikami. 
Swoje obowiązki wypełniasz dobrze.  Jesteś ambitny, zdecydowany do działania. 
Dla mnie jesteś jedyną odpowiednią osobą na te stanowisko.  Mam wielką nadzieje, że to właśnie Ty dostaniesz moda. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie - TAK. Na okres próbny...

 

+ chęci 

+ mobilizacja i pełne skupienie do działania

+ podanie bardzo estetycznie napisane oraz rozbudowane 

 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na tak. 

+ podanie ładnie napisane

+ każdemu należy się szansa, a posada Moderatora jest dobrym krokiem w przód by sprawdzić samego siebie

+ chęci

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie na TAK mimo młodego wieku potrafi się lepiej zachować niż niejedna osoba pełnoletnia :) Ja w wieku @ SkeR 'a również dostałem szansę jako moderator forum więc takie pisanie bo za młody mija się z celem :p Według mnie zasługujesz na szansę i okres próbny. Plus za chęci do działania i podanie 

 

 

CS jest od 16 lat  :kekw: mówią to osoby które grają w csa conajmniej od 5 lat a ledwo im koperek wyrósł pod nosem :D Na szansę zasługuje każdy kto jest w miarę ogarnięty , każdy miał możliwość napisania podania dlaczego te osoby nie napisały podania? :D

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete.png

Przyjmuje się na okres próbny na czas nieokreślony. Uznamy, że się rzeczywiście nadajesz i nie wypalasz dostaniesz normalną swobodę.

Jest dużo argumentów na tak uzasadniających dlaczego mielibyśmy podjąć z Tobą współpracę lecz wiele osób opisało również swoje argumenty "na nie" które są niestety prawdą. Będziesz pod pełną kontrolą i sprawdzimy czy warto wchodzić kolejny raz do tej samej rzeki. 

 

Witamy w ekipie!

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie