Skocz do zawartości

Zablokowane Admin Roger That Dobry


Brewol

Rekomendowane odpowiedzi

Admin czy tam właściciel jeden ch*j, jak mu pisze 3-4-5-6 już ch*j wie ile razy i na u@ i na zwyklym sayu ze lataja lagerzy i niszcza gre bo caly serwer klatkuje i jedno wielkie bagno, no chyba ze lubicie grac z klatkowcami, nie wiem jaki sens ma wtedy gra, ale wymieniając nicki graczy którzy mają ping 100-600 nic z tego nie zrobił, ani nie odpisał....

 

Jak napisałem, że admin jakiś niedojebany jest to nagle była szybka odpowiedź i ban na 1 dzień ;)

 

kur*a brawo dla admina wzorowa postawa... sklepsms macie spierdolony zreszta nie wiem po co ja vipa kupowalem... za szybko serwer pochwalilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak co do skargi. 

Skarga napisana na odpier**l.

Wyzywasz w skardze serwer i admina. 

 

Mówisz o tym że nie reaguje na u@ , gdybyż nie potrafisz zachować kultury na serwerze a co mówić o tym temacie , który napisałeś.

 

Ping ? Ja nie widzę teraz po ostatnich ataków w serwer pingu 600? Możesz mi na pw wysłać w jakich H takie coś odczuwałeś a sobie sprawdzę. 

 

Jeśli chcesz zgłosić czitera lub coś na serwerze na u@ zachowuj kulturę bo admin to też człowiek i kulturę do człowieka też powinno się zachować. 

 

Skargę odrzucam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie