Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie o Admina


aDk

Rekomendowane odpowiedzi

<<<WZÓR >>>>

 

Nick:  aDk <33
Imię: Adrian

Coś o sobie: Tak jak w poprzednim podaniu, prosty chłopak po maturze, obecnie pracujący z dystansem do siebie i poczuciem humoru, obecnie gram tylko w cs 1.6 tylko  na serwerze JB, dlatego każdą wolną chwilę spędzam na serwerze :)
Wiek: 24
Doświadczenie: 
Posiadałem już admina oraz własny serwer przez okres 8 miesięcy, obecnie jestem strażnikiem na serwerze JB Cs 1.6

Dlaczego Ty chcesz zostać adminem:? Tak jak we wcześniejszym podaniu chciałbym pomóc utrzymywać kulturę i poziom serwera na jak najwyższym. Taki awans byłby dla mnie pomocny, ponieważ otwarłby mi pełen taryfikator kar, chociaż tak naprawdę ban według mnie to jest ostateczność, zawsze próbuje wszelkie spory rozwiązywać rozmową/upomnieniami z graczami. Ten awans również podniósłby mój poziom w hierarchii serwera ( Właściciel>Opiekun>Admin>Strażnik>Gracz), było by to również pomocne, ponieważ uważam, że osoba niżej w hierarchii nie powinna dyskutować i negować działań osoby wyżej, co najwyżej może zwrócić uwagę lub coś zaproponować,  ponieważ nie myli się tylko ten co nie żyje i każdy ma prawo czegoś nie dostrzec, nie mniej jednak bywały już sytuacje na serwerze, gdzie niestety hierarchia zaważyła.

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/aDk <33/51.83.215.2:27015/

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze tygodniowo?: minimum 20h tygodniowo, oczywiście staram się mocno przebijać tą liczbę :)

Znajomość regulaminu [0/10]: 8/10 (tutaj ciągle rośnie)

Znajomość moda JailBreak [0/10]: 9/10

Składka (TAK/NIE): TAK, z tym nie ma problemu :)

Znajomość AMXX [0/10]: 8/10

Steam ID? :  STEAM_0:0:19121649

Posiadasz mikrofon?:  Tak


Kontakt: Steam/Forum/TS/Serwer

 

 

<<<WYMAGANIA >>>>

 

 

- Wiek min. 16 lat

- Posiadanie TeamSpeak3

- Sprawny mikrofon

- Steam

- Minimum 1000 minut przegrane na serwerze lub zapraszam do Strażnik

- Minimum 20 dni stażu na serwerze.

- Składka 10 zł miesięcznie (pierwsze 5 dni darmowy Svip)
- Minimalna znajomość AMXX [6/10]

- Minimum 5 postów na forum csowicze.pl

- Znajomość regulaminu

 

 

!!! Oświadczam !!! Zapoznałem się z tematem [Skala] AMXX od 1 do 10 i Regulamin Jailbreak

 

 

<<<< PROSZĘ SKOPIOWAC CAŁĄ ZAWARTOŚĆ DO PODANIA >>>>

 

Prosze o nie marnowanie czasu administracji. Jeśli nie potrafisz dostosować się do polecenia w/w nie nadajesz się, oraz twoje podanie zostanie ODRZUCONE.

 

 

Administracja zastrzega sobie prawo do rozpatrzenia podania w ciągu tygodnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra powiem krótko ; Dobrze że jesteś bo to stanowisko ci się należy  <3

+ AMX
+wiek

+mutacja

+aktywność

+ Kultura

+steam

+ bezstronny

+podanie ładne i treściwe

+ dojrzałość do danego stanowiska.

majaczysz.png.bcba74eaf8add207e2e92fccf87f15dc.png.4651b5eae3e4c7e8dea01ca4485f3a91.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za

Plusy to bezstronność, wiek, dobre sprawowanie na strażniku, AMXX oraz dobrze napisane podanko.

Minusów nie ma żadnych :)

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie