Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie o administratora


prdxq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Imię: Franek
  • Wiek: 14 w czerwcu 
  • Nick z gry: ARCH-VILE
  • Link do profilu GT na serwerze:https://www.gametracker.com/player/ARCH-VILE/51.83.214.249:27015/
  • Link do profilu Steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561199110567908
  • Steam ID: 
  • Dlaczego Ty?: Gram często na serwerze na tym koncie i grałem od 2019 na pierwszym koncie od 2020 na drugim koncie i od 20221 na tym koncie . Może i jestem 07 ale ogarniętym i nie banuje ludzi bez powodu . Chciałem pomóc serwerowi , duża ilość osób nie przestrzega regulaminu i myśle że większość osób spostrzega mnie jako pozytywną osobę lecz nerwową .
  • Ile grasz dziennie?:od 1 do 5 h dziennie: około 2h dziennie na serwerze a w giereczke z 4-5 h 
  • Składka członkowska 5zł/msc (TAK/NIE): Postaram się 
  • Znajomość sourcemoda (0/5): ( 3/5 )
  • Kontakt: Dc , 𝑔𝑟𝑢𝑏𝑐𝑖𝑜𝑜𝑜#5446
Edytowane przez fxrk
Znajomosc sourcemoda

                                                                                                                      SlawekOG - .devGaming - Tradycyjna rozgrywka RolePlay w nowoczesnym wydaniu!                                                                                                                                                    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem na serwerach, nie znam ogólnie, więc ciężko mi stwierdzić. Sam wiek to z reguły liczba, jednak myślę, że zarząd serwera wolałby być pewny, że Twoje decyzje będą dojrzałe.. 

 

Także:

- wiek, jednak tak jak wspomniałem, to jest tylko liczba. Zostaje tu tylko kwestia zachowania i podejmowania decyzji.

- sourcemod, 0/5 - rozumiem, że to Twój pierwszy raz?

- steam - stawiam, że nie ma Cię w gronie steamowców

+chęci

+/- składka, nie wiem na czym się skończy

-/+gt, jeśli oczy mnie nie mylą, masz przegrane na serwerze 12h?

 

Aktualnie neutral z naciskiem na NIE :P Nie wiem też jak wygląda kwestia aktualnego grona adminów tego serwera, to też może być znaczace..

Tak czy siak powodzenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawię to @ Terrorist

To tak, starasz sie od 2 tygodni i nie zdazyles sie nauczyc sourcemoda? gdyby ci zalezało pocwiczyłbys SM

-kultura, odzywasz sie duzo i zle sie wyrazasz, jestes nawet zdolny wyzwac kogoś od kurw

-wiek

-/+gt

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie