Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane odwolanie od bana za wh


Ziombel [CSC]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:Ziombel csowicze.pl
IP / Steam ID STEAM_1:1:579550419
Admin banujący: Mr.qesek
Data i godzina otrzymania bana*: 24.05.2021 18:20
Runda: ban na podstawie innego demka
Serwer*:only mirage #2
Powód: wh
Link do demka*: nie wiem z jakiego demka
Wycinek z konsoli*
Krótki opis sytuacji*: wchodze na serwer jest koniec 1 rundy przywitałem się i nagle dostaje bana , dowiedzialem sie ze dostalem bana na podstawie innego demka

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link do demka : http://771777.node16.pukawka.pl/dem-de_mirage-1621770533-1621772748.zip

2 runda - pick do conectora

11 runda - ziombel po wejściu do pałacy skakał sobie na pałacach a gdy wchodziłem po cichu po drabinie do pałacy, przestał skakać wcelował się i zabił mnie (nie miał prawa słyszeć mnie)

19 runda - kolejna runda, gdy ziombel wbiega do pałaców, tym razem wcelował się bo myślał, że kolega z przeciwnej drużyny zpushuje pałac. Otóż nie, ziombel wiedział, że jest przy wyjściu dlatego wziął zeus x27 i zabił przeciwnika (ośmieszając go), wiedząc gdzie dokładnie jest

26 runda - kolejny raz podejrzana akcja w pałacach. Ziombel nie mógł wiedzieć, że wchodzi ktoś z przeciwników do pałaców, dlatego "zauważył" wchodzącego przeciwnika do pałaców kolejny raz zabijając w taki sam sposób z zeusa, timing idealny jak na gracza posiadającego "wh"

 

Chciałbym dodać też od siebie, że Ziombel kilkakrotnie próbował "kryć się", gdy któryś z administratorów wchodził na spec, próbując uchwycić podejrzane akcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Mr.qesek  podales zle demko, na demku twoej rundy nie zgadzają się z gra podejrzanego.

Równiez ogladając całe demko gracz gra czysto, więc musisz podać demko z godziny bana, dając przykład

W dniu 24.05.2021 o 22:38, Mr.qesek napisał:

2 runda - pick do conectora

Tutaj gracz był na B

 

W dniu 24.05.2021 o 22:38, Mr.qesek napisał:

11 runda - ziombel po wejściu do pałacy skakał sobie na pałacach a gdy wchodziłem po cichu po drabinie do pałacy, przestał skakać wcelował się i zabił mnie (nie miał prawa słyszeć mnie)

Tutaj zrushował cie jedynie z M4a4 wiec nie widze żadnych palaców

 

 

 

Prosiłbym o szybkie podanie prawidłowego demka.

 

 

 

2 runda - normalny strzał, gracz sie wystraszył i szybko strzelił -b

11 runda nie wiem jak to określic, na demku nie słyszeć ciebie gdy gracz skakał, ani nie dostał info, głowa nienaturalna, na moje oko +/-b

19 runda - hmm nie widze znowu zadnych pałącow, wbił na rampe, tutaj nie moge ocenic bo szukam i nie widze w ktorej rundzie zabił tą osobe z zeusa

26 runda - tutaj nie miał prawa tak szczerze wiedziec ze typ ejst wcelowany, według mnie akcja +b

 

 

Jedna akcja +b to za mało na bana, prosiłbym również o decyzje @ mjk , może on spróbouje bardziej okreslic, bo ja mam mieszane odczucia

pozdrawiam

Edytowane przez takko

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, takko napisał:

19 runda - hmm nie widze znowu zadnych pałącow, wbił na rampe, tutaj nie moge ocenic bo szukam i nie widze w ktorej rundzie zabił tą osobe z zeusa

Niemożliwe, że wbił na rampę w 19 rundzie, dokładnie widać jak wchodzi do pałaców. Prosiłbym abyś jeszcze raz dokładnie sprawdził to.

Dziękuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko: [Klik]

 

Rozpiska:
2:51 - Bardzo nie naturalny pick do connectora, raczej jak pickujesz to na dół connecatora, bądź na boki + do tego bezpośrednio na model b+
3:46 - Bardzo szybka reakcja b+
13:12 - Tego picka jeszcze nie widziałem z Twojej strony, akurat jak ktoś tam jest tak wychyliłeś b+
13:28 - Kręciłeś się jak "gó**o w przeręblu" za przeproszeniem i jak zauważyłeś, że typ będie pickować, schowałeś się za fillarem wyciągnęłeś deagla i po modelu strzał b+
16:21 - Tutaj też nowy pick, już nie na jungle, bo nikt nie pickował, także nie na schody, ani nie na boxy, bo też tam nikt nie pickował, tylko na drabe, której nie słyszałeś + do tego idealnie na model b+
26:19 - Bardzo szybka reakcja na pickującego CT b+

Werdykt: ODPALONY

 

Czekamy na decyzję opiekuna UBT.  Na ten moment zamykam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie