Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie o Strażnika B)


J60

Rekomendowane odpowiedzi

 

<<<WZÓR >>>>

 

Nick: Wolny kurdystian
Imię: Julian
Wiek: 14 lat ( we wcześniejszym podaniu zajebałem missclicka i napisałem 15 XD )

Doświadczenie: Byłem kilka razy strażnikiem oraz raz miałem posadę admina na serwerach jailbreak. Także 7/10

Coś o sobie: Siemka jestem Julek mam 14 lat. Mieszkam na śląsku, mam dwie młodsze siostrzyczki. Interesuję się tenisem stołowym oraz koszykówką, bardzo lubię grać w gry takie jak counter strike 1.6 albo margonem. Jestem osobą która czasami może się zachowywać idiotycznie i nie kulturalnie ale umiem być pomocny i miły.

Dlaczego Ty chcesz zostać strażnikiem:? Ponieważ często bywam na serwerze w godzinach porannych i mogą się znaleźć osoby niezbyt rozgarnięte i niezaznajomione z regulaminem.

Posiadasz steam? (Jesli tak dodaj stema id) : STEAM_0:0:140566485

Składka (TAK/NIE): Krucho u mnie z kasą więc nie.

Ile czasu możesz przegrać na serwerze tygodniowo?: z 25 godzin może więcej.

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Wolny kurdystian/51.83.215.2:27015/
Znajomość AMXX [0/10]: 5

Znajomość regulaminu [0/10]: 7

Znajomość moda JB [0/10]: 9
Posiadasz mikrofon?: Tak


Kontakt: gg, discord, forum, ts3, steam

 

 

<<<WYMAGANIA >>>>

 

- Wiek min. 15 lat [możliwe wyjątki] +/-

- Minimum 250 minut przegrane na serwerze +

- Sprawny mikrofon +

- Posiadanie TeamSpeak3 +

- Mutacja [możliwe wyjątki] +/-
- Minimalna znajomość AMXX [4/10] +

- Znajomość regulaminu +

 

!!! Oświadczam !!! Zapoznałem się z tematem [Skala] AMXX od 1 do 10

 

<<<< PROSZĘ SKOPIOWAC CAŁĄ ZAWARTOŚĆ DO PODANIA >>>>

 

Prosze o nie marnowanie czasu administracji. Jeśli nie potrafisz dostosować się do polecenia w/w nie nadajesz się, oraz twoje podanie zostanie ODRZUCONE.

 

Administracja zastrzega sobie prawo do rozpatrzenia podania w ciągu tygodnia. 

 

Ogółem jakby administracja wyższa na tym jailbreaku miała odrzucić podanie ze względu na to że jest rektutacja zamknięta, to w czasie gdy pisałem podanie było napisane przy wzorze na strażnika że jest on.

 

 

Edytowane przez `Wolny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko jestem na tak :
+ jest ogarnięty czasem niepełnosprawny ale coż sam tak mam

+ /-kultura

+ ct 

+ wiek

+ doświadczenie

+ regulamin 

-  troszeczkę masz nie pokolei w głowie

majaczysz.png.bcba74eaf8add207e2e92fccf87f15dc.png.4651b5eae3e4c7e8dea01ca4485f3a91.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK miałeś już kiedyś strażnika nie poszło ci ale myślę że można dać ci 2 szansę

+znajomość moda, staż na serwerze

-wiek, ban na CT

 

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neutral z przewagą na nie. Nie oszukujmy się Wolny, nie raz widywałem twoje prowokacje w stosunku do innych graczy, nie raz zwracałem ci uwagę na ten temat a ty dalej robiłeś swoje. Takie zachowanie nie przystoi strażnikowi. Kolejnym minusem jest wczesniejszy ban na ct, ban za obraze i widnieje tu również ban za mass FK... Plusem jest doświadczenie o ile napisałeś prawdę. Poczekajmy na werdykt.

 

Pozdrawiam, Gonzalez 🤙🏿

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres próbny 2 tygodnie.

podanie_przyjete.png

Edytowane przez xNieznany

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie