Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Grafik] oskFX


oskFX

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: oskFX
Imię: Oskar
Wiek: 18
Jakich programów używasz do grafiki?: GRAFIKA/ PHOTOSHOP ANIMACJE/ AFTER EFFECTS
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Dużo, staram się przeglądać często, jak jestem na komputerze.
Opisz siebie: Tak jak niżej napisałem i co jeszcze mogę dodać mhmm. Pracuje "z komputerem (grafiką)", jestem często dostępny.
Nie zawsze się udzielam na Chatboxie czy w tematach ale bacznie obserwuje przez cały dzień i ze wszystkim jestem na bieżąco.
Dlaczego akurat Ty?: Jestem osobą chętną do pracy zespołowej, posiadam doświadczenie na tym stanowisku, więc mógłbym
doradzić wiele ciężkich spraw. Nie boje się pokazać swojego zdania, często bywam krytyczny, ale jest to najlepszy sposób, aby osoba poddana krytyce
zrozumiała swój błąd. Staram się być systematyczny i odpowiedzialny podanie piszę ze względu na otwartą rekrutację.
Na ile oceniasz swoje umiejętności (1-10)?:  9,5/10
Twoje przykładowe prace (Co najmniej 3): https://imgur.com/a/Htk0Cif
Kontakt:  PW, STEAM, FB

bannerbehance.png.14e225ea4d890586fb1a3c97c30f843b.png

Edytowane przez oskFX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, oskFX napisał:

Nie zawsze się udzielam na Chatboxie czy w tematach ale bacznie obserwuje przez cały dzień i ze wszystkim jestem na bieżąco.

image.png.4787b9826b42dcbe41fd1543521269ca.png
Rejestracja 10h temu i bacznie obserwujesz cały dzień, co się dzieje na forum? Ciekawe :kappa: No chyba że jesteś użytkownikiem, który kiedyś tu był, lecz założył nowe konto, ale w to raczej nie uwierzę :) 

5 godzin temu, oskFX napisał:

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Dużo, staram się przeglądać często, jak jestem na komputerze.

Ech, i po co te kłamstwa? :pepeoho:
Czegoś tu nie rozumiem, przychodzisz 10h temu na forum, piszesz że ze wszystkim jesteś na bieżąco, ale na to nie wygląda... Zechciałbyś nam to wytłumaczyć w jakiś racjonalny sposób?
Gdyby nie te pomówienia, to napisałbym, że jestem na tak, bo prace masz ładne i graficy nam się przydadzą tutaj, no ale nie rozumiem sensu pisania nieprawdy w podaniu...

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to nikt Cię nie zna, więc nie wiem skąd też podanie :P Patryk widzę dał superke, to podejrzewam, że gość się sam do niego zgłosił - jeśli tak, to jestem za okresem próbnym. Ufam Panu Patrykowi i jego decyzjom :P Dużo o Tobie nie mogę powiedzieć, spoko pracę, podanko nawet git napisane, dobry wiek. Wsio. Nadrabiaj aktywność na forum i będzie git, bo widzę, że nie idzie za dobrze jak na ten moment.

sk1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2021 o 08:38, Ringo napisał:

image.png.4787b9826b42dcbe41fd1543521269ca.png
Rejestracja 10h temu i bacznie obserwujesz cały dzień, co się dzieje na forum? Ciekawe :kappa: No chyba że jesteś użytkownikiem, który kiedyś tu był, lecz założył nowe konto, ale w to raczej nie uwierzę :) 

Ech, i po co te kłamstwa? :pepeoho:
Czegoś tu nie rozumiem, przychodzisz 10h temu na forum, piszesz że ze wszystkim jesteś na bieżąco, ale na to nie wygląda... Zechciałbyś nam to wytłumaczyć w jakiś racjonalny sposób?
Gdyby nie te pomówienia, to napisałbym, że jestem na tak, bo prace masz ładne i graficy nam się przydadzą tutaj, no ale nie rozumiem sensu pisania nieprawdy w podaniu...

Byłem na innym forum, a tu napisałem podanie ponieważ właściciel sieci @ RumcajsJumper mi zaproponował, i część rzeczy napisanych w tym podaniu napisałem na podstawie innego forum :)

Edytowane przez oskFX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete.png

Zgłoś się do mnie na priv w celu dogrania szczegółów ;) 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie