Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wywiad z Pietrek90


jokerek23

Rekomendowane odpowiedzi

WYWIAD.png

W dniu dzisiejszym miałem przyjemność przeprowadzić wywiad z jednym z naszych administratorów serwera DD2 #4, a tą osobą jest @ Pietrek90 . Serdecznie was zapraszam do wywiadu <3

 

Redaktor: @ jokerek23
Udzielający wywiadu : @ Pietrek90

 

 Cześć! Zgłosiłeś się jako chętny do wywiadu co mnie niezmiernie cieszy!. Na początek przedstaw się użytkownikom - Jak masz na imię, skąd jesteś i ile masz lat ?

 

Mam na imię Piotrek, lat 31 w tym roku. Jestem z okolic Warszawy.

 

To już trochę wiosen masz na karku :P. Czy jest coś w twojej okolicy wartego zobaczenia lub może masz jakieś swoje ulubione miejsce?

 

Tak blisko Warszawy mieszkam i mam dużo ciekawych miejsc gdzie można iść - Jak Starówka , Łazienki Królewskie czy pałac Wilanów. Warszawa się powiększa i jest ładnie, polecam bardzo zwiedzanie Stolicy. Moje miejsce to jest Zoo, ponieważ często chodzę pospacerować i popatrzeć na zwierzęta.

 

  Super. Brzmi naprawdę ciekawie. Skoro tak lubisz chodzić do Zoo obserwować zwierzęta to od razu nasuwa mi się pytanie czy masz może jakieś zwierzęta domowe?

 

Nie mam ale kiedyś miałem owczarka Niemieckiego i żółwie ale już nie mam, a do Zoo bo lubię odpocząć i wyjść na spacerek.

 

No tak na pewno spacer po ZOO relaksuje, zgodzę się tutaj. Każda forma aktywności jest cudowna.

Jak to się stało, że trafiłeś do nas na sieć?

 

Nie Pamiętam bo jestem od dawna na sieci. Byłem kiedyś adminem na serwerze CSGO Mod.

 

O proszę, czyli masz już doświadczenie w prowadzeniu serwera. Nie myślałeś, żeby zrobić swój serwer jeszcze raz?

 

Nie bo mam pracę 24/48 i też swoje życie prywatne i bym nie miał czasu tyle na prowadzenie serwera.

 

Jasne. Wiadomo, że życie prywatne jest ważniejsze niż Internet. Jeżeli mogę spytać i nie jest to żadną tajemnicą to gdzie pracujesz?

 

Pracuje na Ochronie wspólnota mieszkaniowa  24/48 Warszawie.

 

Wow! To praca jest na pewno bardzo odpowiedzialna? Pewnie zdarzają się czasami nieprzewidziane sytuacje?

 

Jeszcze nie ma Lokatorów bo to nowe Osiedle i apartamenty więc mam tak fajnie że bez stresu radzę sobie bardzo spokojna praca.

 

To dobrze, bo stresująca praca często jest naprawdę wymagająca i potrafi doprowadzić do wielu problemów.

Z racji, że jestem fanem motoryzacji to chciałbym Cię zapytać czy posiadasz może jakiś samochód lub inny środek transportu? A może masz swój wymarzony samochód? ^ ^

 

Samochodu nie będę miał ale Rower Bardzo lubię, gdzie jeżdżę do pracy 15 km.

 

O proszę czyli też fan jazdy na rowerze tak jak ja :P. Jaki jest najdłuższy dysten, który udało Ci się pokonać rowerem?

 

Nawet nie wiem ale jadę to jadę dla przyjemności ale jak teraz ciepło będzie to z chęcią będę kombinował gdzie jechać i jak długo. Pamiętam jak zrobiłem w obydwie strony 60 km miałem zmęczenie ale fajnie się jechało bo nie taka sama trasa powrotna.

 

Skoro tak lubisz podróżować i spacerować - Często zdarza Ci się wybrać na jakąś wycieczkę? Lubisz zwiedzać nowe miejsca?

 

Ja Ogólnie podróżuję po świecie i po Polsce ale już bez roweru.

 

No to widzę ciekawie spędzasz wolny czas. Jakie jest najlepsze miejsce, które dotychczas odwiedziłeś?

 

Grecja Kokkino Nero.

 

Ooo Grecja, na pewno jest tam przepięknie. Myślę, że nie jeden z nas chciałby polecieć do Grecji z racji tego, że jest to naprawdę piękny kraj.

 

Tak jak dostanę w sierpniu Urlop to pod Koniec planuje polecieć do Grecji zwiedzić te miejsca które nie byłem  ale polecam też biuro podróży Rainbow.

 

Powoli będziemy kończyć nasz wywiad. Ostatnie kilka pytań.

 

Wolisz mieszkać w mieście czy na wsi?

 

Mieszkam w Mieście w domu w bliźniak.

 

Jakiej muzyki słuchasz?

 

Lubię słuchać Polskiej Muzyki stare przeboje lub jak na weselach co wpadnie do ucha.

 

Super! Malo kto teraz słucha starszych przebojów. Ale zauważyłem, że powoli ludzie doceniają stare Polskie przeboje.

 

Na zakończenie naszego wywiadu - Czy chciałbyś może kogoś pozdrowić lub dodać coś od siebie?

 

Tak chciałbym Pozdrowić całą Administrację i Właścicieli i wszystkich osób które są na tym forum  i Redaktorów przede wszystkim.

 

Dziękujemy bardzo za pozdrowienia :). Z mojej strony dziękuje za wywiad i również serdecznie pozdrawiam :). Do usłyszenia.

 

Do usłyszenia też miło mi było odpowiadać na pytania  😊.

 

 

Z góry przepraszam za wszelkie błędy ale jest to mój pierwszy tego typu wywiad :)

 

 

 

 

 

9U61ktU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Jak na pierwszy wywiad jest dobrze. Parę rzeczy do poprawienia, ale to głównie estetyka. 

Jak dla mnie trochę za krotki, można pewne rzeczy nadciągnąć. Ogólnie spróbuj swój styl złapać.

 

Przed znakami interpunkcji nie stawiamy spacji. 

 

@ Pietrek90  nie prowadziles żadnego serwera ze mną. Nigdy ;)

Byłeś tylko adminem i sponsorem to tak dla sprostowania. Żadnym opiekunem nie byłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość poleca ten temat

Jest to Twój pierwszy wywiad - według mnie jest okej, fajnie dobierasz pytania, dzięki czemu całość się dobrze klei i nawiązujesz pewnego rodzaju relację między redaktorem, a osobą udzielającą wywiadu - o to chodzi.

Jak dla mnie wywiad stanowczo za krótki, mogłeś go bardziej rozwinąć. 

 

Kolory są dobrze dobrane, pisownia również na dobrym poziomie.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość usunał z polecanych temat
  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie