Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Tworzenie nowego wyglądu forum


RumcajsJumper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu planujemy troszkę zoptymalizować nasze forum i nastał ten wielki moment przemyślenia tematu dot. nowego stylu. Tym razem z mniejszą ilością grafik na stronie co wpłynie na szybkość ładowania strony oraz bardziej innowacyjny! 

Do tego jesteście również jesteście potrzebni Wy z Waszymi genialnymi pomysłami!

 

Stworzyłem ten temat byście mogli przedstawiać swoje jakieś pomysły "co by mogło się znaleźć na nowym stylu". Każdy drobiazg i pomysł będzie weryfikowany. Liczę na Waszą kreatywność CSowicze :3 

 

Nie jest to na "gwałt" lecz musimy zacząć powolutku przygotowywać rozpiskę na projekt :) Damy radę?

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Osobiście od siebie mam przygotowane 18 punktów :dance_dog:

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmodyfikował system dawania reakcji, obecnie jest konkurs z memami, tyle wspaniałych memów a ja juz nie mogę dawać reakcji... Zwiększenie limitu reakcji bądź usunięcie limitów w trakcie gdy jest na coś głosowane za pomocą reakcji

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił żeby było łatwiej znaleźć IP do serwerów (do skopiowania) .

OTWORZYLIŚMY DLA WAS NOWY SERWER CS:GO !

b_350_20_2979da_313eac_ffffff_000000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak::

Nowy wygląd tabeli forum bardziej funkcjonalny , aby dało się skopiować IP serwera htlv głosowanie na serwerze i GT.

 

Nowy wygląd kontaktu z administratacij forum.

 

Usunięcie tych ogłoszeń na środku belki zawala to ładowanie strony.

 

Dodanie nowych kolorów forum ja bym poszedł w czarno zielono jaskrawy kolor myślę że każdemu by się spodobało albo w czarno -niebieski.

 

 

W tematach forum można zrobić wtyczkę gdzie będzie pokazywać pokaż grupy i po niżej będą pokazane inne rangi na stronie.

 

Nowy wygląd profilu użytkownika można by jakieś świeżości walnąć.

 

Nowe banery serwerów 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam cos nowego do projektu i mimo ze nie kazdy bedzie na tak ale jest w stanie na pewno ktos to ogarnać , wtyczka do google chrome zwiazana z forum ( takie szybkie info ) czy nie mamy powiadomien itd . 

OTWORZYLIŚMY DLA WAS NOWY SERWER CS:GO !

b_350_20_2979da_313eac_ffffff_000000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden konkretny dział Unban do wszystkich serwerów. W tym momencie jest jeden dział i w każdym dziale serwera kolejny.

 

Możliwość "schowania" listy serwerów (dla starych graczy to tylko niepotrzebne przewijanie...

 

grafika na samej górze -> zrobić wąską z napisem csowicze.pl i tyle a nie grafika na cały monitor

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan Truskawa

Witam!

 

Chciałbym przedstawić wam moje pomysły związane z ,, odświeżeniem " forum.

 

1. Dodanie funkcji zgłoś czitera, żeby ludzie nie musieli pisać na Czatbox'ie lub pisać tematów i czekać nie wiadomo ile czasu. Na pewno pomogłoby to adminom w swojej pracy. Dobrze by było jakby znalazły się tam takie informacje jak: Nick zgłaszającego, Nick zgłoszonego, serwer na, którym owa sytuacja ma miejsce oraz godzina zgłoszenia.

 

2. Logo oraz  nazwę sieci dać na środek. Jeżeli chodzi o motyw to ja osobiście bym go zostawił, ponieważ już się przyzwyczaiłem do niego ale jak już mielibyśmy go zmieniać to ja bym zrobił całkowicie nowy z bazą kolorów: żółty, czarny, zielony i czerwony.

 

3. Ładniej by to wyglądało jakby nie było tyle konkursów na raz, a np. tylko 3.

 

4. Jeżeli chodzi o ogłoszenia, to tak samo jak w pkt. 3.

 

5. Zmienić nazwę ,, Kontakt z administracją " na ,, Administracja " oraz zaktualizować go.

 

6. Naprawić wrzucanie zdjęć na Czatbox'a z strony głównej forum, żeby nie trzeba było wchodzić specjalnie w pokój Czatbox aby wrzucić zdjęcie.

 

7. W ,, Warto zajrzeć " aby znajdowało się max. 5 postów.

 

8. ,, Współpraca Twitch " można zrobić tak samo jak ,, Kontakt z administracją ", na pewno zajmie to mniej miejsca w prawym pasku strony.

 

9. Jak dla mnie widżet ,, Ostatnie dotacje " może zostać usunięty, ponieważ wydaję mi się, że mało osób interesuje kto ostatni przelał pieniądze na sieć.

 

10. Zmienienie nazwy plakietek na nowsze, jakie byłyby to nazwy to można jeszcze przedyskutować. Dodanie plakietek dla rang Junior Admin oraz Technik.

 image.png.f0b292dc4ca8ae59d9ea4ce991cf610a.pngimage.png.dc80feaba99ebb8e208e4c6c8ed1f119.pngimage.png.d753d713dc65601372deeb8048bc6838.png 

 

Myślę, że jak na obecną chwilę to więcej nie wymyślę, lecz jeżeli coś mi się przypomni to z pewnością dopiszę.

 

@ Mrs.Fuksiara nie wiem czy wiesz ale jest już opcja zwijania i rozwijania tabeli. Po 2 to jest temat o nowy wygląd forum więc nie rozumiem o co ci chodzi, ja tylko napisałem co według mnie wyglądałoby ładniej. Ja rozumiem że wszystkie są ważne ale więcej osób weźmie udział w 3 konkursach niż 50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

1. TABELA SERWEROWA - Rozwijanie/ zwijanie tabeli. Tej opcji nadal nie widzę niestety. 
 

2. KOLORYSTYKA -  złota może być niebieska, jakas jaskrawa. Jest pięknie, ale pora w końcu coś zmienić. Ogólnie zawsze jestem za tym ABY LOGO csowiczów zostało takie samo i było rozpoznawalne, z czymś csowicze muszą się kojarzyć :D 
 

3.PLAKIETKI - tak jak mówi truskaweczka wyżej trochę można je zmodyfikować, można też zrobić, aby każda osoba, która jest za dany dział odpowiedzialna miała napisane w plakietce: Odpowiedzialny za konkursy i tak dalej. Tyczyłoby się to administracji, bądź szerzej Całej społeczności forum. 

4. KONTAKT Z ADMINISTRACJĄ  - można by było zrobić w formie tabelki. Kiedyś to było i lepiej się sprawdzało niż to teraz. 

5. ZAPISYWANIE PRAC W TEMATACH -  (tak robiłam temat o tym), ale można zrob ić coś takiego, że po 7 dniach sam się usuwa. ewentualnie można zrobić jakiś brudnopis, w którym jak będziesz kopiwać to nie będzie zostawać żadne czarne tło. 

6. PRZYWRÓCIĆ - kolory nicków jak się oznacza! Niestety, ale to naprawdę zniszczyliście bo fajnie to wyglądało, jak się oznaczało i widać było gdzie kto jest, tak się odznaczało. 

7. RANGA ZAWIESZONY -  Osoby z którymi nie ma kontaktu albo mają sytuacje awaryjne (pogrzeb, zły okres w życiu) są to osoby, które spisywały się rewelacyjnie, chcą działać, ale nie mogą np. w danym miesiącu. 
Tak są urlopy, ale urlop jest od do. 

8. RANGA OPIEKUN OPIEKUNÓW - Osoba na tej randzę musiałaby pilnować opiekunów/serwerów. Chodzi mi głównie np. o serwery w których stoją tematy po 30 dni. - taka osoba upominałaby właść, bądź op. Tak samo miałaby ingerencje w skargi. Niby tylko ranga, ale zawsze, gdzieś ktoś czuwa nad tym, aby w działach był porządek. Również dana osoba mogłaby przyuczać innych opiekunów, jak, co, gdzie mają robić. Podział na 1.6 oraz CS:GO albo ogólny op. 

9. RANGI - ogólnie myślałam na tym, aby pozmieniać trochę kolory rang oraz emotki przy nich. Można pójść w coś luźniejszego. Dać emote kota np przy użytkownikach forum (faceci), a myszki przy kobietach. Ja daje tylko przykład. 
To forum odznaczało by się swoim unikatowym systemem rang ;)

10. PODŚWIATY POD POSTY - niby taka pierdoła, ale mi się osobiście podoba, chodzi mi o to, co ma np. moderator, że mu się temat/post na zielono podświetla. Pięknie wygląda i tak można zrobić w sumie dla każdej rangi z każdym innym kolorem. 

 

@ Pan Truskawa

Warto zajrzeć jest dla redakcji oraz gamsow. Więc max 5 ogłoszeń Ci odpada, bo jest 5 dla redakcji i 3 dla gamsa  :)

Co do konkursów - wszystkie są ważne i nie ma co wybierać 3. Ewentualnie skrócić tylko do tych związanych z forum. 


@ Pan Truskawa
Ja Ci tylko napisałam wypowiedzi do tych rzeczy, które sama poniekąd ogarniam ;)
No lepiej by to wyglądało, aczkolwiek każdy konkurs jest ważny, więc albo fajnie to zmienić na tylko formuowe albo zmienić to w formie tabeli, kótra również by się rozwijała, ewentualnie można też dać taki pokaz slajdów :) 

Ps. Nie ma opcji rozwijania i zwijania tabeli serwerowej xD  :D 

 

Ps. Będę to aktualizować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pietrek

Mniej addonow które zapychają Ci forum. Każdy plugin fB/Instagram/ etc wywołuje Ci non stop requesty do ich stronek - do outu. Masa zbędnych pluginow które zwiększają respond time - a w sumie są bo są od początku edycji sieci.

 

Nie layout a te pierdoly zamulają stronkę ;)

 

 

ps. Pamiętajcie ze każda wasza propozycja „dodaj” zazwyczaj zwiększę a nie mniejszy czas odpowiedzi forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym walnął może jakiś styl Deflection z lekką edycją, prosty, przejrzysty z lekkimi usprawnieniami :)
Jak wiadomo, stara moda lubi wracać.

ezgif.com-gif-maker.gif.40bb5501688932e0061ef8d030674af8.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkic projektu wysłany! Aktualna szacowana cena szablonu to: 700zł

 

Osoby które chciałyby wesprzeć nas w zakupie zapraszam do kontaktu na PW 

 

@ Użytkownik @ Kobieta

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie