Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Podanie o admina


_Rogal_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Rogal i steam ID :         https://steamcommunity.com/profiles/76561199148249990/                                                                                                                            Imie:Tomek                                                                                                                                                                                                                                                                   Wiek:17 lat rocznik 2003                                                                                                                                                                                                                                                  Hobby:granie w csa albo we fife lub w piłke nożną                                                                                                                                                                                                Gram na serwie już długo z pół roku to jest moje 2 konto bo 1 sprzedałem nie byłem jeszcze adminem ale ogarniam zasady z banami mutami itp.              Mam mikrofon dobrze dogaduje się z adminami i innymi graczami rozpoznaje cheaterów w ciągu 2 ostatnich tygodni w csie mam  62 godz i większość jest grane na serwerze. Moja ranga w cs go to gold 4 na turniejowym a na skrzydłowym mg2 najwyższe rangi to na mmie skrzyżowane a na skrzydłowym globala.Bana nie dostałem nigdy od admina na serwerze.Chciałbym zostać adminem bo też dużo osób se serwera chce bo właśnie dużo spędzam czasu i znam zasady że np. nie kampi sie na respie i będę to przypominał tym co nie przestrzegają gdy to sie nie uda dostają kicka powód kampienie.Mikrofon jest na serwerze od 16+ albo po mutacji jak ktoś nie posiada otrzymuje przypomnienie o nadużywaniu gdy to nic nie pomorze to dostaje muta albo za kulture gdy nadużywa przekleństw.                                                                                                                                                                                    Liczę na to że zostane adminem, pozdrawiam właściciela serwera oraz opiekuna i innych!                                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie