Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [UBTeam] takko


takko

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: takko
Imię: Kuba
Wiek: 16
Steam ID: STEAM_0:0:140576477

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Na forum mam około 7dni co jedna kjest dużą aktywnością, mam również dużo postów.
Opisz siebie: Jestem Kuba, mam 16 lat i chdoze do technikum na kierunek "technik informatyk" aka "nigdy nie dotknalem dziewczyny". Wydaję mi się że jestem razem osobą pozytywnie nastawioną do ludzi i nie mam złej opinii.

Dlaczego akurat Ty?: Na UBTEAM przymierzam się juz od roku, w tamtym roku mi nie wyszlo, bo wystarczajaco nie spełniałem wymagań, teraz nie odpuszczę. Kontakt z sourcebansem mam na codzien i go raczej ogarniam, wymagania UBTEAMu też znam. Miałem również styczność z rangą UBTEAM, ale niestety przez brak czasu zrezygnowalem.
Czy miałeś styczność z sourcebansem?: Mam na codzień, mam opiekuna na serwerze i umiem sie nim poslugiwać
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Wystarczająco aby ocenić czy ktos dobrze gra, czy dobrze się kryje.
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Grałem wiele razy, najcześniej były to darmowe słabe wallhacki czy inne, ale przewijały się płatne cheaty, wymieniając z jakich okorzystalem to wallhack,aimbot, bakctrack aimbot, na spinbocie tez lecialem.
Kontakt: steam,discord,facebook, forum, teamspeak i gg.

 

 

 

Chciałbym przeprosic Henioovskiego za spam, ale dalej nie dostalem od niego odzewu

Edytowane przez takko

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Hm... No nie wiem, jak dla mnie jeżeli mieliby Cię przyjąć musieli by zrobić teścik z oceniania demek, ssów.
Lizanie du*y publicznie - no na pewno wygrałeś tym xD 
+ Chęci pomocy 
- Doświadczenie
+ czas, który jesteś w stanie poświecić xD 

Okres próbny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie