Skocz do zawartości
Zbiórka na nowy wygląd forum! ×

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jest to propozycja dodania pewnych funkcji na server które mogą umilić grę 

1. Klany

- Możliwość założenia\dołączenia do klanu

-Ranking Klanowy (coś typu top15)

-Dzienne misje Dla klanu oraz wynagrodzenia za wykonanie (przykład : dzienna misja-zadać ogółem 1m Obrażeń -nagroda: 2 klucze ) << to tylko przykład przedstawiający zarys misji <<

2. 100% Aim Map

-(min 5 osób, jeżeli jest mniej nie rozpoczyna się głosowanie)

-Na początku każdej nowej mapy zostaje uruchomione głosowanie umożliwiające wybranie trybu gry : Only Head-Shot bądź Tryb <<All-Hitbox>

3. Dzienne Misje

-Wprowadzenie na serverze dziennych misji umożliwiających zdobycie dodatkowych:Dolarów,Kluczy,Skrzynek,

<Przykład : Zabij 50 osób strzałem w głowę - nagroda 1 klucz>

4.Losowaine pod koniec mapy

-(Nie jestem pewny czy znajduje się to na serverze jeżeli tak to sorry ) pod koniec każdej mapy zostaje wylosowana jedna osobą która otrzyma losowo : klucz/skrzynka

-Losowanie będzie całkowite losowe dając szanse każdemu kto jest na serverze na wygrana Bądź Osoba Znajdująca się na Tabeli <K/D/R> zostanie nagrodzona losowo :klucz/skrzynka

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

To wszystko są luźne propozycje , mam nadzieje że któryś z punktów zostanie wdrożony życie bądź zainspiruje innych ludzi do lepszych propozycji :)

*Legend Friika*

Odnośnik do odpowiedzi

Losowanie na koniec rundy jest i działa, co do reszty jestem jak najbardziej na Tak jeśli jest to oczywiście do zrobienia.

Pozderki

Odnośnik do odpowiedzi

W najbliższym czasie zostaną wprowadzone duże zmiany na serwerze

Czytając twoją propozycję 1,3,4 wygląda bardzo zachęcająco i w niedalekim czasie pojawi się taka opcja. 

2 punkt odpada całkowicie, są modyfikatory w którym jest zawarty onlyHS i w 90% przypadkach jest on wyłączony przez graczy.

Temat na razie zamykam, po zmianach, otworzę na nowo.

xavjer2.png.3446621b487ce10d364dcbff1146ae81.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...