Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Odwołanie Perm muta


KomLerYT

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: КомЛер KEYDROP
IP / Steam ID*STEAM_0:1:572187324
Admin banujący: @ PodlaSkyy
Data i godzina otrzymania muta*: wczoraj albo przedwczoraj godzina coś od 1 do 1:37
Runda: nie pamietam
Serwer*: Jailbreak
Powód: chyba bycie toxic
Link do demka*: nie mam
Wycinek z konsoli*: nie mam :(
Krótki opis sytuacji*: PodlaSkyy wbija se z nickiem babaduba coś takiego i gram se z michałkiem redfoxem itp, przejdźmy do rzeczy potem podlasky wbija daje perm ctban ale walić już w ct i daje perm muta i powiedział chyba za bycie toxic 

ps: PodlaSkyy bardzo przepraszam już sobie przemyślałem moje zachowanie jak dostane unmuta przeproszę wszystkich których wyzywałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś Ctbana za "Działanie na nie korzyść serwera", łamałeś regulamin kilka razy lecz to odnosi się do ctbana, co do MUTE rzeczywiście trochę mnie poniosło mogłem nie dawać permanentnego. Dlatego mam nadzieję że się poprawisz i przemyślisz swoje zachowanie i nie będziesz "odpierdalał", a jeśli tak się stanie zapewne blokada zostanie zdjęta.

Mogę z całą pewnością powiedzieć, że w tym krótkim życiu nauczyłem się jednego. Im więcej ktoś planuje, tym chętniej los krzyżuje mu szyki. ~ Dio Brando

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracz_odbanowany.png

@ PodlaSkyy  dostał Unmuta. Jeśli ponownie będzie rozrabiał wtedy podejmiesz odpowiednie kroki co do jego osoby .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie