Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [UBTeam] mjk


mjk

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: mjk
Imię: Dawid
Wiek: 18
Steam ID: STEAM_1:1:484535463
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 2/3 godziny.
Opisz siebie: Urodziłem się w czerwcu 2002 roku, mieszkam w województwie pomorskim. Uczęszczam do 3 klasy technikum informatycznego. Moimi zainteresowaniami są głównie piłka nożna, muzyka oraz gry komputerowe.

Jeśli chodzi o piłkę nożna to gram w klubie piłkarskim znajdującym się w A klasie w grupie należącej do Gdańska. Jeśli ktoś się bardziej interesuje tematem to mogę dodać, że gram na pozycji ŚPO/LS.

Co do muzyki to interesuję się wieloma gatunkami muzycznymi od podszewki - głównie rockiem, metalem, muzyką alternatywną oraz emo trapem. Analizuję teksty oraz ścieżki dźwiękowe, bawię się troszkę programami typu daw.

W gry komputerowe gram od dziecka, pierwszą z nich był cs 1.6. Przez prawie cały okres od ukończenia mniej więcej 9 lat gram w odsłony cs'a. W cs:go gram od 2015 roku z przerwami i przez ten czas nabiłem na 3 kontach prawie 3000 godzin, a moją najwyższą rangą był supreme(aktulanie LEM). W momencie pisania podania spędzam trochę więcej czasu na cs 1.6 z uwagi na posiadanie rang na serwerach naszej sieci, aczkolwiek również śledzę tematy związane z cs:go oraz zdarzy mi się pograć mm'a z osobami naszej społeczności czy wejść na nasze serwery.
Dlaczego akurat Ty?: Zauważyłem, że jest potrzebna pomoc w UBTeam, ponieważ aktualny stan osób z tą rangą to 0/3. Bardzo angażuję się w sprawy forum oraz wyrażam chęć pomocy i myślę, że z moim słabszym doświadczeniem i tak będę mógł pomóc w utrzymaniu porządku w tym dziale.
Czy miałeś styczność z sourcebansem?: Styczności fizycznej nie miałem, aczkolwiek wiem na czym polega oraz jak się odnaleźć.
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Posiadając sporą ilość przegranych godzin w cs na trochę wyższym poziomie myślę, że jest wysoka.
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Miałem styczność z WallHackiem, AimBotem, AimLockiem, AntyAimem, ABH, TriggerBotem, NF, NS, RadarHackiem, AutoStrafe'ami, FakeLagami.
Kontakt: Steam, Forum, Messenger(PW), Teamspeak, Discord, GG.

JB 1.6 | 91.224.117.148:27015

TS3 | 178.217.188.25:9987

DISCORD | m4jka#8295

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK

Rozmawiając z Tobą kilka razy widzę u Ciebie 'ogarnięcie', oraz chęci do działania.

Jesteś pomocny, zawsze próbujesz wyciągnąć pomocną dłoń.
Zachowujesz postawę obiektywną, starasz być się bezkonfliktowy, akceptując każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na Twoją aktywność na forum jestem skłonna dać Ci szansę na tej posadzie, mimo Twojego braku doświadczenia - wszystkiego da się nauczyć oczywiście. 

 

Jestem na tak:

 

+ aktywność 

+ bezkonfliktowość 

- doświadczenie 

 

Mam nadzieję, że jeśli Ci się uda to @ Henioovsky Cię pięknie wyszkoli 8)

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że na tak mogę się wypowiedzieć, że temat do zamknięcia.

Gracz młody ambitny z dużą ilością wolnego czasu. Świetnie rozpisuje demka, dopatruje się najmniejszych przewinień. Bezstronny, oraz z wysoką kulturą osobistą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Jestem na tak :)
+ Podanie mnie mega przekonało, rozbudowane.
+ Chęć pomocy
+/- Brak doświadczenia, ale Heniek CIę w obroty weźmie xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie