Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [UBTeam] Kebsyy


Kebsyy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kebsyy
Imię: Patryk
Wiek: 17
Steam ID: STEAM_0:1:571034241
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 4/5h
Opisz siebie: Siemka! Mam na imię Patryk i mam 17 lat. Pochodzę z małego miasteczka, które znajduję się na Śląsku, jestem osobą bardzo zaangażowana w to, co robię. Lubię pomagać innym gracza, bo mi to sprawia przyjemność. Zawsze jak ktoś ma jakiś problem to staram się mu pomóc go rozwiązać. Na co dzień zajmuje się serwerami minecraft, ts3, discord, mta. Jestem cierpliwy i to jest wielki plus, bo jak dla mnie mało jest takich osób. Zajmuje się tez e-sportem i informatyka, chodzę do 1 klasy szkoły średniej, bo 1 raz przepadłem, ale to już nie ważne.
Dlaczego akurat Ty?: Tak jak napisałem, wyżej jestem osoba bardzo zaangażowana w prace. Umiem oceniać demka, jak i dobrze sprawdzać ss wrzucone przez graczy. Wiem jeżeli zostanę przyjęty nie zawiedziecie się na mnie. Umiem sobie poradzić w trudnych sytuacjach jeżeli czegoś nie wiem spytam się kogoś.
Czy miałeś styczność z Amxbans?: Tak wiele razy nawet jestem, adminem wiec trudno by nie było mieć styczności.
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Moje umiejętności w ocenianiu demek, jak i ss oceniam, na dobrą zawsze sprawdzam dokładnie, jak i nie podejmuje pochopnych wniosków.
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Tak Wallhack, Aimbot ale to już dawno.
Kontakt: DS,FB,TS3,FORUM

Nb4CsX9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Jestem na tak: 
+ Aktywność 

+ Posty są

+ Wymagania są spełnione
+ Doświadczenie jako takie masz :) 
+ Zaangażowanie w powierzone obowiązki
+ Chęć pomocy


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak:

 

+ aktywność 

+ przykładasz się do powierzonych zadań na forum

+ doswiadczenie jakieś tam posiadasz

 

Mnie to podanie przekonuje :p 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tak 

+wiek

+mily chlopaczek

+dobrze jest dobrze robia chlopaki

 

 

Spoiler

▶  Spotify ◀

 YouTube 

265044981_310489850_5474580945923121_2863352729058314101_n(2).jpg.6a8928131043af6d1e839f18fffc598c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie