Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Recenzja gry - Legends of Runeterra *Krótki opis*


Gość Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mrs.Fuksiara

RECGRY.png
NUEVO JUEGO DE RIOT GAMES | Legends of Runeterra - YouTube

Jest to darmowa gra karciana osadzona w uniwersum wykreowanym na potrzeby gry League of Legends. Akcja się toczy w krainie RUNETERRA.
Wykonujemy liczne zadania, tworzymy własną talie kart, toczymy pojedynki. W grze pojawiają się różnorodni bohaterowie, którzy posiadają swoje własne unikatowe zdolności oraz zestaw mocnych i słabych stron.
W
LOR zdobywamy również odłamki czyli wirtualną walutę, punkty doświadczenia oraz awansujemy na wyższe poziomy. 
Ponadto stopniowo zyskujemy dostęp do kolejnych regionów krainy
(jak Demacia, Noxus, Ionia, Piltover i Zaun, Freljord oraz Wyspy Cienia) a co za tym idzie – nowych kart. Elementy talii pozyskujemy również, otwierając co tydzień skrzynie z tak zwanego Skarbca (którego poziom wzrasta w miarę postępów, dzięki czemu z czasem pojawiają się w nim coraz potężniejsze, losowo dobierane karty), kolekcjonując tak zwane dzikie karty, które można zamienić na wybrany przez siebie egzemplarz, a także wymieniając na nie Odłamki zdobywane w trakcie zabawy. Ponadto w obiegu znajduje się druga waluta, czyli Monety, które nabywamy za realne pieniądze.

lor.png.2476c341a04c9ea923fcca2f6e7d9cb5.png
Została wydana 29 kwietnia 2020r. przez dobrze wszystkim znany RIOT.
Jedni powiedzą, aaa kolejne gónwo, drudzy natomiast - to jest to na co czekałem!
Ja jestem zdecydowanie z tych drugich osób. Ta gra od samego początku skradła moje serce. 


Pierwsze moje wrażenie? 
EJ ONA JEST PODOBNA DO HEARTHSTONE! 
Tak jest podobna i to bardzo, aczkolwiek jak dla mnie jest bardziej rozbudowana niż hearthstone. Zawarte w niej zostały elementy zarówno fantastyczne, jak i realistyczne.

Ja dopiero zaczynam tak naprawdę, więc rzeczy mam bardzo mało :) 

Posiada 6 trybów: 
968095527_lortryb.thumb.png.a5086d1988465d542abfb06ef51778e6.png

MAŁY OPIS: 
Każdy gracz rozpoczyna mecz z czterema kartami do gry wybranymi losowo ze swojej talii kart, zakładem o wartości 20 punktów zdrowia i zerową ilością many.

TRYB MULTIPLAYER (Przeciw graczowi)
Jeden pojedynek trwa od 10 do 15 minut. 
Liczba graczy max. 4. 


EKSPEDYCJE
Składa się z dwóch prób.
Próba polega na tym, że dobierasz nową talię i grasz nią, aż wygrasz siedem razy lub przegrasz dwa razy z rzędu.
Jeśli przegrasz dwa razy z rzędu, próba dobiegnie końca. Jeśli jednak zdobędziesz sześć zwycięstw (przegrywając mniej niż dwa razy), przejdziesz do etapu NAGŁEJ ŚMIERCI.

ekspedycja.png.18db750aeb23cccb9a4029f83878c6d0.png

882856823_probaetapy.png.8833c4435cf7484c8ab6a0bd7b047e75.png

WYZWANIA
Tutaj zdobywamy EXP, które daje nam możliwość zgarnięcia nagród z zakładki "NAGRODY"  oraz nowych kart.
wyzwania.thumb.png.ae82e4ca45b4251693fe1024043c03ad.png

PRÓBA
proba.thumb.png.96eab2e67bbfbc4efcb0a7aa521a1384.png

TURNIEJ
tuerniej.png.e95cd79c5cbafc6f60c6bb8d0e271d12.png

LABORATORIUM
labolatorium.png.44d05e4ae58f520cbbc2757377307fdb.png

Gra dostępna na PC oraz TELEFONY! 

WYMAGANIA:
Dual Core 3.0 GHz
4 GB RAM
Karta grafiki 512 MBGeForce 9800 lub lepsza
Windows 7/8.1/10 64-bit


LINKI:
STRONA GRY
DOBRY PORADNIK ORAZ WPROWADZENIE
ICH YOUTUBE

ZWIASTUN: 

/źródło: gry-online.pl, wikipedia, yt, lor, strony z nim powiązane

lor tryb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość usunał z polecanych temat
  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie