Skocz do zawartości

Zablokowane Strefa Gier


Gość Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mrs.Fuksiara

Witam wychodzę z propozycją przemeblowania trochę działu "Strefa gier" a dlaczego? Są tam działy, które nie prosperują dobrze, a info z nich nie jest wstawiane. Jest też poddział "INNE" w którym wstawia się info z różnorodnej dziedziny gier.  W zamian dodałabym kilka innych działów, bądź po prostu je wyrzuciła.

Mamy np. Dział MINECRAFT w którym dosłownie nic się nie dzieję. Nawet nie ma podziału Aktualizacje/Nowości. Tak naprawdę trochę to tam śmieci. 

Tak samo jak są te Poradniki bądź downoland. Można by było zrobić do tego jeden poddział w którym były by wszystkie poradniki oraz media do pobrania. :) 

Dałabym też w każdym poddział "Aktualizacje/Nowości" - czyli zbiór informacji z danej gry - bo w niektórych działach tego nie ma. 


Luźna propozycja, liczę na wypowiedź innych/propozycję/zmiany? :D 

@ GamesSupport


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł co do zmian ale trzeba będzie obgadać co ma zniknąć a co nowego dodać. 

Dział Minecrafta czy dział metina stoją w miejscu i raczej są zbędne.

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to potrzebna jest dokładna rozpiska co i jak, tak jak mówi @ resk1z . Wszystko musi być przemyślane od A do Z, żeby potem nie było w trakcie zmian. Jak mają być robione porządne to przemyślanie a raz i porządnie a nie na odwal się. Przysiądźcie do tego wspólnie z resztą ekipy @ GamesSupport i podejmijcie odpowiednie decyzje co wywalacie, co zostaje a jakie działy zmieniacie. Wy się tym działem zajmujecie to zostawiam to w waszych rękach.

Macie moje zielone światełko. 

 

propozycja_przyjeta.png

Strefa zaktualizowana.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie