Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane * KONKURS - INNOWACJA SERWERA *


mjk

Rekomendowane odpowiedzi

KONKURS - INNOWACJA SERWERA

 

 

Dzień dobry, przychodzimy do was z konkursem.

Mianowicie stwierdziliśmy, że przydałoby się wprowadzenie nowości do naszego serwera.

Dlatego chcemy z waszą pomocą udoskonalić nasz serwer.

 

 

KONKURS POLEGA NA NAPISANIU PRZEZ WAS PROPOZYCJI DOTYCZĄCYCH DODANIA PLUGINÓW/EDYTOWANIA AKTUALNYCH W CELU ZMIANY NASZEGO SERWERA NA LEPSZE.

 

 

NAGRODY

1 MIEJSCE - 25K DO 100K SZLUGÓW ORAZ SVIP OD 7 DO 14 DNI.

2 MIESJCE - 10K DO 50K SZLUGÓW ORAZ SVIP OD 3 DO 7 DNI.

3 MIEJSCE - 5K DO 30K SZLUGÓW ORAZ SVIP OD 0 DO 3 DNI.

 

 

ZASADY

1. Aby wziąć udział w konkursie należy napisać własną propozycję w odpowiedzi do tego tematu.

2. Użytkownik piszący propozycję może zawrzeć ich kilka, aczkolwiek muszą się one znajdować w jednej wypowiedzi.

2.1. Jedna osoba może zająć tylko jedno miejsce w konkursie.

3. Zabronione jest pisane propozycji dotyczących map/skinów.

4. Dozwolone jest napisanie zmiany co do aktualnego pluginu, aczkolwiek osoba musi dokładnie wyjaśnić w jaki sposób miałaby wyglądać.

5. Zabrania się kopiowania wypowiedzi innych użytkowników.

6. Możliwość wygranej mają tylko te osoby, których propozycje zostaną wprowadzone do naszego serwera.

6.1. Jeśli tylko 1 lub 2 propozycje zostaną przyjęte, wtedy inne miejsca zostają unieważnione.

6.2. Wysokość nagród jest zależna od znaczenia pluginu, tzn. jeśli nie będzie to aż tak ważna propozycja wtedy nagroda będzie mniejsza.

7. Niewymagane są gotowe pluginy, wystarczą wyłącznie propozycje.

 

NIEPRZESTRZEGANIE REGULAMINU GROZI BRAKIEM UDZIAŁU W KONKURSIE.

 

 

CZAS TRWANIA KONKURSU DO 23.05.2021 DO GODZINY 15:00.

 

Życzymy wszystkim powodzenia oraz pozdrawiamy :beargif:

 

@ Użytkownik

JB 1.6 | 91.224.117.148:27015

TS3 | 178.217.188.25:9987

DISCORD | m4jka#8295

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Osobiście zmniejszył bym ilość gotówki przyznawanej TT po rundzie , gdyż podczas wiekszej ilości tt ciężko sie prowadzi jak są nowe osoby w CT ( wystarczą dobra 1-2 rundy i już sie ma deagla)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ograniczyłbym gangi na zabawach typu  Killday itp. dmg bo taki gracz bez gangu co może zrobić.

2. Ja bym zmienił  że gang będzie można założyc za jakąś kwotę szlugów np 2000 szlug wtedy będzie mniej gangów  oraz ulepszenia w gangu do max 5 lvl bo bez sensu jak ktoś ma jeszcze ulepszenia pod ./exp.

3. Pod ./exp jest sklep 50 coisów-7 dni ja pomyślałbym o rozbudowie tego sklepu 10 coisów - 2 dni 20 -7 dni i tak dalej . wtedy oszczędzamy na koncie :D.

4. Wbity poziom jest co 100 expa a ja bym zmienił żeby lvl byl wbity co 200 expa.

5. Fajnie byłoby dodać nowe bronie do sklepu ( według mnie sklepik powinien zostać wogóle usunięty za $) wystarczył by./sklep

6. Według mnie powinny zostać  usunięte 2 negatywne losy bomba na plecach oraz bilet do nieba przez co gracze wychodzą z serwera i zniechęcają się.

7. Vip ma bh na 7 sekund to czemu nie może mieć np na 15 ? Dlatego bh weług mnie powinno być dla svipa-25 s max a vip -15 s 

8. Dodanie zabawy Polowanie na Putina to byłoby coś innego a nie tylko kaczki.

9. Naprawić w ./expie przekaż exp coinsa.

10. Aby w kantorze uniemożliwić od razu wymienienie całych exp coisów a nie po 1 i trzeba czekać co 5 minut.

11. Uniemożliwić w ruletce ct nieskończoność amunicji. Bez sensu jak ktoś walczy w pojednyku 1 ammo na 1 ammo a ct nawala nabojami ile chce.

12. Zrobienie porządku z  komendą ./kontakt.

13 Dodanie zabawy Ghost day dla ct

* Zabawa polega na tym że ct są niewidzialni a tt ma scouty bez zomma i strzelają do niewidzialnych ct

14. Aby podczas zabaw typu walki tt usunąć z menu wogóle walke jest to dostępne pod komendą ./boks wtedy oznaczamy w  menu boksu i wtedy mogą bić się wyznaczone osoby i nie ma zamieszania.

15. Dodanie fajnej i ciekawej zabawy na runde dla tt Pokazuj za mną .  CT pokazuje nam bez mówienia co mamy zrobić np idz w lewo to my też idziemy w lewo .  Za błędne pokazanie można zabić albo dostać karniaka ( pomysł fajny z innego serwera)

16. Aby Freeday w niedziele trwał z 5 ;00 minut aby móc się zapoznać z mapami oraz zablokowanie możliwości zabicia ct podczas fd.

17 . Aby po wbiciu 60 lvl każdy gracz dostał jakąś ciekawą nagrodę.

18. Można dodać nowe czapki  typu Moherowa krzyż son goku żabka afro a połowe premium udostępnić  graczom bez svipa.

19. Aby linka w ct była tylko dla vipów i svipów.

20.Dodanie kostiumów upiększające skina do tt ct i tak dalej np na plecy coś typu skrzydła anioła i ogon jakiś np kota (ogołem to fajny pomysł na upiększenie skina).

majaczysz.png.bcba74eaf8add207e2e92fccf87f15dc.png.4651b5eae3e4c7e8dea01ca4485f3a91.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cześć

1. Daje pomysł  do pluginu meczu, chodzi o to ze jak Ktoś strzeli gola to sa brawa i automatycznie pilka pojawia sie na srodku pola gry, w sesnie chodzi mi o to zeby bylo takie realne , taki ten plugin trzeba bedzie dobrze napisać , bo trzeba będzie tez na każdej mapie bramki zrobić pod mecz. 
2.Dodanie opcji  na chowanym  komenda zmień  latarkę /zmien  by można by było 3x times zmienić to będzie opcja dobra. bądź po prostu powiedzieć przez mikrofon itp 

3.Redukacja dmg na zabawie rekin bo jest opcja zabicia ct'ka headshotem z pieści . nawet jak ma 250 hp o ile pamiętam sie nie resetuje do 100hp . 

4.Poprawienie w ruletce losa takiego jak Grawitacja skaczesz jak małpa . Czasami sie buguje i normlanie skacze. 

5.Propozycja do gangu aby ustawic 2och zastepców bo mozna tylko jednego , W sensie chodzi mi Założyciela zastępcę oraz zastępcę  

6.Propozycja polegająca na tym aby gracz z 1 levelem nie mógłby wejść do ct bo sa osoby które wchodzą i freekiluja  (zdarzają sie cziterzy ) 

No to tyle co mogę zaoferować od siebie 

 

Jak wspomnialem ja dalem już edit na pilke nozna wiec ;] praktycznie to samo co voofy ;] ale voffy chce ukrasc pomysl z jednej sieci ^^ 

Edytowane przez Dudek p56 tape!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił plugin pod eventy. Na serwerze chyba wgl nie ma eventów wie ja przychodzę z pomysłem aby wgrać plugin na mafie i dac mi realizatora eventów ez

ezgif-6-eef41bc4fe69.gif.cf1483b5b8e493bb0107d5b25fec34d1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość xkacperx124

Moja 1 propozycja 

dodanie na server kilku zabaw 

np ;

Zombie Day

Paint ball

Sniper day ( gracze by sie strzelali tylko z awp plus jakas muzyczka typuTo moje awp gdy je zobaczysz no to jestes trupem)

Swiat magi ( gracze dostaja rózki i sie z nich strzelaja na 1 hita czyli jak Harry Potter)

2 propozycja 

Naprawienie sklepu mam na mysli ze angry birds jest dla Svip i Vip lecz Vip nie moze go kupic

3 propozycja 

Dodanie zeby bylo widac adminow online np pod komenda /admini 

4 propozycja 

Dodac kilka rzeczy w ruletce ze mozna wylosowac duszka ze los przypada raz na 250 ( lub wiecej)

Dodać aby kontrolowac ct przez 10s

wylosowanie niesmiertelnosci na 10s ( zeby nie było zbyt op) 

5 propozycja

Zrobic wiecej eventow na serverze typu Karaoke np 3 adminow wchodzi do ct reszta idzie do klatki terrarium i robią karaoke bądz mam talent :>

a kto by przeskadzał dostałby bana na 30m za przedskadzanie realizacji eventu a kto by odpadł zostałby ozywiony i latali by se po mapie 

6 propozycja 

Aby osoby bez mutacji mogli uzywac mikrofon pod warunkiem ze beda sie dobrze sie zachowywac i wysla probke glosu do admina/opiekuna i jezeli i da zgodę. oraz nie bedzie tak piszczec

 

7 propozycja

 Edit Aby czapka gangu kosztowała np 200 zł ale dla całego gangu a nie dla 1 osoby albo 100k szlug to czapka gangu

Edytowane przez xkacperx124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Wyniki Konkursu:

 

1 Miejsce: @ snuff

Nagroda:  60K szlugów. + SVIP na 14 Dni.

2 Miejsce: @ Pięta Achillesa
Nagroda:
10K szlug +SVIP na 3 dni.

 

3 Miejsce: Brak

Po dokładnym przeanalizowaniu propozycję nie byłem wstanie określić 3 miejsca.
Tak naprawdę jedyną osobą która spisała się pisząc propozycję był Snuff.
Reszta propozycji jest napisana chaotycznie, niezrozumiale np.
"2.Dodanie opcji na chowanym komenda zmień latarkę /zmien by można by było 3x times zmienić to będzie opcja dobra. bądź po prostu powiedzieć przez mikrofon"

gdzie nie jest określone kogo tak naprawdę ma się tyczyć  ta propozycja.
 Lub bezsensowne propozycje takie jak naprzykład.

"Ja bym zrobił plugin pod eventy. Na serwerze chyba wgl nie ma eventów wie ja przychodzę z pomysłem aby wgrać plugin na mafie i dac mi realizatora eventów ez"

 

Z takich powodów między innymi nie mogliśmy przyznać nagród innym.

Następna edycja tego typu konkursu zostanie ogłoszona niebawem. 

Po nagrody zgłaszajcie się do @ mjk , @ xNieznany

 

 


 

 

temat_zamkniety.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • aDk odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie